18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Więzienie w którym wyrok bedzie odsiadywal Breivik

ko...........iu • 2012-08-24, 14:17
21 lat za 77 trupów spędzi w przytulnym hotelu:]


cela breivika :idzwch*j:
pokój socjalny i silownia z tym że siłownia prywatna dla breivika :] i teraz chyba najlepsze sklep w pierdlu :lodowka: i na koniec hala sportowa i gabinet dentystyczny :] :homer:
nic więcej chyba nie trzeba dodawać.

ul...........rt

2012-08-24, 15:45
fido2801 napisał/a:



Powinien, z Tobą na czele... :facepalm:



Ależ c Ciebie żartowniś,ojejku :->

qyk

2012-08-24, 15:58
k***a żeby dzieciaki u nas takie szkoły miały

Sevidix

2012-08-24, 15:59
Zasluzyl sobie na to ciezka praca

Kierowca Bombowca

2012-08-24, 15:59
Nie pozostaje nic tylko dalej zabijać lewackie ścierwo.

varanov90

2012-08-24, 16:00
za jego bohaterskie czyny powinien dostac apartament

damian_tcv

2012-08-24, 16:02
No to sobie zapracował na wakacje :)

K-...........an

2012-08-24, 16:02
szybko by wam się ten raj skończył, ja po 3 dniach w szpitalu już dostaje fioła, bo nagle sobie przypominam jak to fajnie być na wolności

mariuszek456

2012-08-24, 16:03
BongMan napisał/a:

Jechać do Norwegii i popełnić jakieś przestępstwo żeby dostać powiedzmy 5 lat. Mieszkanie i wyżywienie już masz, za darmo i to na wyższym poziomie niż w Polsce na wolności. Idziesz do roboty (o ile wiem to w jakim więzieniu można normalnie pracować) i wszystko co zarobisz to odkładasz. Po 5 latach wracasz do Polski i żyjesz jak król. Tylko jeden problem - nawet jak cię skażą w Norwegii, to na odsiadkę cię odeślą do Polski, więc cały misterny plan w p*zdu...




Deportowali by cię do Polski i siedział byś te swoje 5 lat w swoiskim pierdlu :)

salmonellas

2012-08-24, 16:03
Plus 2 razy w tygodniu darmowe dupeczki :D Serio!!!

Gl0BaL

2012-08-24, 16:06
Oj Polaczki... Narzekacie jak to k***a nie zajebiście mają w więzieniu w kraju który cywilizacyjnie jest przed nami o jakieś 200-300 lat. Porównywanie Norwegii do Polski to tak jak porównywanie Polski do jakiegoś kraju trzeciego świata typu Zambia... Pogódźcie się z tym w końcu, że jesteśmy w dupie, i zamiast narzekać rozpie**olcie w końcu rząd, zróbcie zamach stanu, cokolwiek do ch*ja, aby krajem nie rządzili sami złodzieje i ludzie po rolnictwie którzy oblegają najważniejsze stanowiska rządowe.

Jedyne co was usprawiedliwia w waszym łkaniu jest to że takie murzyny z afryki żyją z pie**oloną nieświadomością, w przeciwieństwie do nas, bo my wiemy w jak ciemnej i czarnej dupie jesteśmy w porównaniu z zachodem i Skandynawią, a oni niestety niekoniecznie...

michalbtm

2012-08-24, 16:07
a co wam zrobil ze go tak nienawidzicie? Polaków oszczedzil btw co do kary to moga go po 10 latach nawet zwolnic albo przedluzac wyrok az do smierci, za niedlugo wyda biografie to sobie poczytamy;]
_____
up jesli planujesz jakis zamach a samemu ci sie nie chce to pisz pw;]

Szoqn

2012-08-24, 16:08
Wiecie co, kiedyś miałem narodowców za idiotów, byłem młody i głupi, dorosłem pojeździłem po świecie i zmieniłem nastawienie. Kłopot w tym, że nie można być już dumnym z naszej zachodniej cywilizacji - bo i z czego? Owoce naszej kultury i naszych wynalazków [wiem, że nie moich, mówię o rasie] zjadają czarne, śniade nieroby, nasze kobiety ścielą im łoża, a my pracujemy za psie pieniądze i utrzymujemy ich rodziny, które w całości sobie sprowadzają. I JESZCZE ok, kiedy ktoś z tym nie walczy, ale chociaż się poczuwa do negatywnej opinii o tych zwierzętach z afryki i azji, gorzej jak spotykasz rzeszę "inteligentnych" ludzi na stanowiskach i z pieniędzmi, którzy wspierają ten obrzydliwy proceder. To właśnie oni - socjaliści, lewicowcy, antify, kolorowe-coś tam, pedały etc. Ludzie dotowani przez chorych sk***ieli, którzy zacierają ręce, jak ideały naszych praojców upadają. I teraz masz takiego Breivika, który robi...no straszną rzecz w imię tego, w co wierzy - czystość jego kraju, nie popieram zabijania, ale k***a naprawdę trzeba zacząć odpierać murzynów i arabów z Europy, to nie są żarty, to jest kolonizacja naszego kontynentu przez małpy. Trzeba spojrzeć na sprawę z naprawdę szerokiej perspektywy.

michalbtm

2012-08-24, 16:10
jak wyzej good night left side

itemeczek

2012-08-24, 16:11
I tak nie ma dostępu do internetu, większość z Was usychała by tak samo jak w naszej krajowej ciupie 8-)