18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wietrzny pas startowy 2

lllll • 2013-02-24, 17:37
Druga część filmiku w którym pokazany jest pas startowy lotniska w Düsseldorfie podczas wietrznego dnia.


minetek

2013-02-24, 23:03
@up
no o to żesz właśnie leciało...

elda1987

2013-02-24, 23:49
jak lądowaliśmy w Norwegii to miałam takie lądowanie :) nie dość, że przed prawie 3 godziny miotało nami na prawo i lewo, bo turbulencje były masakryczne, to jeszcze podejscia do lądowania mieliśmy dwa. Lot normalnie powinien trwać 1,5h, ale ze względu na dupne warunki lataliśmy wokół lotniska. Najgorsze przy takim lądowaniu jest to, że gdy siedzi się przy oknie widzi się taką dziwną perspektywę, jakoby to właśnie pasażer tym samolotem lądował, a samo uderzenie kół o pas jest normalnie jak zbawienie, nie jestem pewna czy ja wtedy jakiegoś orgazmu nie przeżyłam. Co jak co, ale po tym locie do Polski wracałam autokarem. Turbulencje z wypadającymi maskami tlenowymi przeżyłam też lecąc do Tajlandii, ale na szczęście obyło się bez ch*jowego lądowania :)

KAZ!K

2013-02-25, 00:06
symulatory vs rzeczywistość

NeoBcK

2013-02-25, 08:35
Ładny telemark, wysokie noty.

rafic100

2013-02-25, 11:14
Ale zara , zara . Oglądamy że piloci umieją lądować i startować ? A kto ma umieć pasażerowie ?

Xyrcis

2013-02-25, 16:11
10:53 - Extra hover engine? jak liść na wietrze poszedł w góre.

lobominator

2013-02-25, 17:41
Szacun dla pilotów. Nie tylko za umiejętności, ale przede wszystkim za opanowanie nerwów i stresu.
Psychikę to ci kolesie to mają chyba ze stali. Ale ten film to jeszcze nic - obejrzyjcie sobie lądowania myśliwców na lotniskowcach, podczas wiatru, w nocy, gdzie w dodatku buja całym lotniskowcem, a "pas do lądowania" jest 100x krótszy. To jest dopiero kosmos.

Dżizas_kurde

2013-02-25, 18:14
I to jest to co nazywamy "lataniem bokiem"

Uprzedzając pytania:
Nie - twój golf tak nie potrafi

Fiestas

2013-02-25, 18:18
Za wikipedia: "W nowoczesnych samolotach pasażerskich autopilot jest w stanie wylądować samodzielnie na odpowiednio wyposażonych lotniskach dzięki systemowi ILS"

godles1992

2013-02-25, 18:39
Ile arabów do Niemiec wpada w odwiedziny :D

kaniaes

2013-02-26, 20:04
To ma nazwę ;) AirDrift ;)

Numernabis

2013-02-28, 13:35
elda1987 napisał/a:

jak lądowaliśmy w Norwegii to miałam takie lądowanie :) nie dość, że przed prawie 3 godziny miotało nami na prawo i lewo, bo turbulencje były masakryczne, to jeszcze podejscia do lądowania mieliśmy dwa. Lot normalnie powinien trwać 1,5h, ale ze względu na dupne warunki lataliśmy wokół lotniska. Najgorsze przy takim lądowaniu jest to, że gdy siedzi się przy oknie widzi się taką dziwną perspektywę, jakoby to właśnie pasażer tym samolotem lądował, a samo uderzenie kół o pas jest normalnie jak zbawienie, nie jestem pewna czy ja wtedy jakiegoś orgazmu nie przeżyłam. Co jak co, ale po tym locie do Polski wracałam autokarem. Turbulencje z wypadającymi maskami tlenowymi przeżyłam też lecąc do Tajlandii, ale na szczęście obyło się bez ch*jowego lądowania :)


Też miałem ostatnio taki nieciekawy lot, nie polecam.