18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wietnamska rowerzystka

~_Yarko_ • 2024-03-23, 08:19

Ukarana za brak instynktu.

spoiler

bercisko

2024-03-23, 09:29
Pionizacja! A nie, k***a. Klapki spadły. Oba. RIP

PabloSkills

2024-03-23, 10:10
Przyda się na sajgonki. Nie zmarnuje się.

Fzhut

2024-03-23, 10:26
Co ci kierowcy tirów mają nasrane do łba. Jadę sobie lewym pasem i skręcę w prawo bo mam duży samochód. Albo teksty typu była w mojej martwej strefie to nie była moja wina.

Lu...........i2

2024-03-23, 10:54
Fzhut napisał/a:

Co ci kierowcy tirów mają nasrane do łba. Jadę sobie lewym pasem i skręcę w prawo bo mam duży samochód. Albo teksty typu była w mojej martwej strefie to nie była moja wina.



Robią tak żeby płynnie wykonać manewr. Gdyby skręcał z prawego pasa, to tył naczepy najechał by na chodnik taranując wszystko na swojej drodze. W Warszawie często widzę jak robią tak kierowcy autobusów miejskich, nic wielkiego.

DupaJasiu123

2024-03-23, 11:01
Fzhut napisał/a:

Co ci kierowcy tirów mają nasrane do łba. Jadę sobie lewym pasem i skręcę w prawo bo mam duży samochód. Albo teksty typu była w mojej martwej strefie to nie była moja wina.



W osobnym nie zobaczysz psa przy przednim prawym kole, to mniej więcej jak rowerzystę nie zobaczysz z miejsca kierowcy "tira". Chyba nawet w polskich przepisach jest wyjątek dla dużych aut że mogą przekraczać oś jezdni przy skręcaniu, albo skręcać z innego pasa, ale to zachowanie ostrożności itd.

SkoPio1

2024-03-23, 12:02
Fzhut napisał/a:

. Jadę sobie lewym pasem i skręcę w prawo bo mam duży samochód.



No ale tak się właśnie jeździ dużymi pojazdami. Że odbija się w lewo, by skręcić w prawo.
To o technice jazdy - jest prawidłowa.
Nie, w tym zdaniu nie ma nic o konieczności rozjeżdżania kogokolwiek - ten dopisek jest niezbędny, bo jest całkiem sporo idiotów cierpiących na gigantyczną dysleksję, czyli nieumiejętność zrozumienia czytanej treści.

DupaJasiu123 napisał/a:

kierowcy "tira". C



Kierowcy tira.
Bez cudzysłowu. :-)

zwierzak30

2024-03-23, 12:49
Jak dla debili.

Jeśli "TY" nie widzisz kierowcy samochodu ciężarowego. To ON też cię cielaku nie widzi.

Już prościej chyba nie można tego wytłumaczyć.

smc

2024-03-23, 12:52
zwierzak30 napisał/a:

Jak dla debili.
Jeśli "TY" nie widzisz kierowcy samochodu ciężarowego. To ON też cię cielaku nie widzi.
Już prościej chyba nie można tego wytłumaczyć.




Nieprawda. Widziałem kiedyś jak tiriwiec walił konia w szoferce. Ja go widziałem, a on mnie nie.

kris1978

2024-03-23, 15:15
Cienko, nawet płasko to widzę. I jeszcze te buty, to nie wróży nic dobrego

Bialix

2024-03-23, 17:44
smc napisał/a:

Nieprawda. Widziałem kiedyś jak tiriwiec walił konia w szoferce. Ja go widziałem, a on mnie nie.



O Ty podglądaczu - zawołał profesor Bartoszewski.

loky

2024-03-23, 19:05
Zawsze się zastanawiałem skąd na sadolu tyle debili. A tu sami kierowcy tirów XD

Piesinger

2024-03-23, 20:30
Fzhut napisał/a:

Co ci kierowcy tirów mają nasrane do łba. Jadę sobie lewym pasem i skręcę w prawo bo mam duży samochód. Albo teksty typu była w mojej martwej strefie to nie była moja wina.



Śmieć zawsze wszystko i wszystkich innych traktuje jak śmieć. I śmieciem pozostanie. Oczywiście, że tak powie i będzie się cieszył do końca życia z tego.

majeńka

2024-03-23, 20:43
Tir po prostu fizycznie nie może skręcić z prawego pasa, on ma duży promień skrętu. Czyli tą część zrobił dobrze. Zaś drugą część, czyli upewnienie się że nikt tam nie jedzie, spieprzyli zarówno kierowiec jak i rowerzystka.

Pepewatch

2024-03-23, 22:31
Fzhut napisał/a:

Co ci kierowcy tirów mają nasrane do łba. Jadę sobie lewym pasem i skręcę w prawo bo mam duży samochód. Albo teksty typu była w mojej martwej strefie to nie była moja wina.



Nie jestem kierowcą tira, ale napisze: co ty pie**olisz? Po Polsce jeżdżą dziesiątki jak nie setki tysięcy tirów dziennie i jakoś nie słyszymy codziennie o rozjeżdżanych pieszych czy rowerzystach przez tiry. Gość skręcał legitnie biorąc szerzej zakręt bo ma długi zestaw, ale sp***olił że nie upewnił się czy nikt nie jedzie czy nie idzie prosto. Skąd wiesz jak się będzie tłumaczył + 99,99% tirowców zdaje sobie sprawę z jego obowiązków przy skręcaniu skoro codziennie nie słyszysz o setkach rozjechanych ludzi przy skręcaniu tirem czy autobusem