18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wieszcz Narodowy

Azalians • 2014-11-14, 23:35
Dlaczego Tusk to największy Polski literat ?.
Bo pobił na głowę Mickiewicza i Żeromskiego w tworzeniu dziadów i ludzi bezdomnych. :amused:

KrisCFC

2014-11-15, 12:37
iamthelaw napisał/a:

Problem tego kraju jest taki że tu nie ma na kogo głosować i tyle w temacie. Palikot był ale zj***ł wszystko zaraz na starcie. Korwin też się nie popisuje. Więc olewam te wybory i wam tez wszystkim tego życzę.



Dałem Ci piwo bo nie ma na kogo głosować to fakt, ale tym, że nie idziesz głosować tylko pogarszasz sprawę i odbierasz sobie prawo do narzekania na rządy bo skoro nie głosujesz to znaczy, że Cię to nie obchodzi :)

iamthelaw

2014-11-15, 12:52
KrisCFC napisał/a:



Dałem Ci piwo bo nie ma na kogo głosować to fakt, ale tym, że nie idziesz głosować tylko pogarszasz sprawę i odbierasz sobie prawo do narzekania na rządy bo skoro nie głosujesz to znaczy, że Cię to nie obchodzi :)



Właśnie będę mógł narzekać bo co bym nie robił to nie ja ich wybrałem. Gdyby 80 % społeczeństwa olało wybory to może by się jeden debil z drugim zastanowili. A tu tylko: smoleńsk, górnicy, geje itp. A ja czekam na kogoś kto obniży: zus, akcyzę na paliwo, podatki i nie będzie wchodził w dupę klechą. Dlatego korwin odpada.

KrisCFC

2014-11-15, 13:19
iamthelaw napisał/a:



Właśnie będę mógł narzekać bo co bym nie robił to nie ja ich wybrałem. Gdyby 80 % społeczeństwa olało wybory to może by się jeden debil z drugim zastanowili. A tu tylko: smoleńsk, górnicy, geje itp. A ja czekam na kogoś kto obniży: zus, akcyzę na paliwo, podatki i nie będzie wchodził w dupę klechą. Dlatego korwin odpada.



Jak 80% ludzi nie pójdzie glosować to wybory zostaną sfałszowane, o ile już nie są fałszowane, bo i tak nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić (my czyli społeczeństwo).
A myślenie w stylu "nie głosuję bo wszyscy do dupy" sprawia tylko, że na stołkach siedzi w kółka PO i PIS... obie partie znamy na wylot...banda złodziei.
A głosując np. na Korwina, możesz coś zmienić (chocby to, że stara banda złodziei padnie a zastąpi ją nowa, która nie będzie może takiej maniany odpie**alać)

Ostatnio trąbili w radiu o jakimś pośle co to za pieniądze obywateli jeździł na wakacje z rodziną.. i co? Stało się coś z nim? Karę poniósł? Nic... ni stąd ni z owąd cisza... i tak nam zajmują umysły.

Ja czekam na kogoś kto zlikwiduje zus i nfz, i zrobi coś z tym, żeby Warszawa nie dzieliła pieniędzy na poszczególne województwa, bo niektóre na tym tracą.
Poza tym, żeby ktoś wyj***ł religię ze szkół ( i w dodatku wliczana do średniej...no k***a mać.)
Ale póki się nie doczekam, obecnie poza Korwinem nie widzę nikogo lepszego... (nie myślcie, że jest moim bogiem...)

Mercury001

2014-11-15, 17:17
ta, i jeszcze Potop - zalał kraj kłamstwami (inna sprawa, to że większość w nie uwierzyła, ja pie**ole...)

PLpunk

2014-11-18, 20:03
Za Tuska zawsze piwko :D