18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiesniak w 1 z 10

gwizdzu12 • 2017-03-18, 15:17
Jak taki nierób dostał się do tego programu? :roll:

ho...........zo

2017-03-19, 10:44
ch*j tam z książkami, filmami i muzyką. Granie w gry to jest dopiero wartościowe zajęcie, bo tam macie wszystko naraz, a do tego dochodzą umiejętności w rozgrywce. Także tak, ja mam rację, wy się ch*ja znacie, wygrałem, temat zamknięty.

Veital

2017-03-19, 10:56
manson__ napisał/a:


Polemizowałbym co do muzyki. Proponuję połączenie dobrego ambient z dobrą knigą.



Możesz polecić coś ciekawego z ambientu?

Black-Sheep

2017-03-19, 11:04
Ludzie mało czytają, mało się uczą, a nawet jeśli czytają to polski rynek książki jest na żałosnym poziomie, stąd taka popularność ideologii prawicowej wśród społeczeństwa, zwłaszcza wśród tych słabiej wykształconych i mniej inteligentnych.

el...........wy

2017-03-19, 12:04
Tafariel napisał/a:



No tak, bo jeśli już czytać to tylko encyklopedie :lodowka: Znasz kilka osób i na tej podstawie oceniasz wszystkich? No k***a powinni cię zatrudnić w urzędzie statystycznym jako naczelnego jasnowidza :homer: Pan elitarny czytający same poradniki przecież wie lepiej :idzwch*j: Czytanie książek to w dzisiejszych czasach ekskluzywna forma rozrywki, bo wymaga wysiłku większego niż siedzenie i słuchanie czyjegoś głosu. Poza tym każdy czyta w innym tempie więc nie zawsze prędkość lektora odpowiada słuchaczowi. Jeszcze napisz jak ci debile, którym nie chciało się czytać: "po co czytać książkę skoro można obejrzeć film" :samoboj:



No tak, bo na podstawie tego, że jakiś gość w telewizji powiedział, że dużo czyta oceniono go jako wielce oczytanego i do tego się odnosiłem.
Chciałem powiedzieć z grubsza tyle, że nie ma co się tak podniecać tymi książkami, które są i tak mocno przereklamowane. Ale oczywiście użytkownicy sadistika jak zwykle nie zawiedli i musieli się pokazać, tym razem jako przodownicy kultury, inteligencja i głos rozsądku. Beka.

sw...........ny

2017-03-19, 13:49
manson__ napisał/a:


Polemizowałbym co do muzyki. Proponuję połączenie dobrego ambient z dobrą knigą.



Dobrej lektury nie da zastąpić się muzyką, tak jak muzyki dobrą lekturą. To wciąż inne doznania, których nie warto porównywać :>

Podeślij mi przy okazji jakieś ciekawe linki ;>

Ba...........yk

2017-03-19, 14:04
Teraz czytam taką fajną książkę.


Jaką ?


Audiobuk... :idzwch*j:

Tak wyglądała konwersacja z "oczytanym" Grzesiem vel Black Salami [moim byłym liderem - praca]

el...........wy

2017-03-19, 14:19
Cytat:

Teraz czytam taką fajną książkę.


Jaką ?


Audiobuk...

Tak wyglądała konwersacja z "oczytanym" Grzesiem vel Black Salami [moim byłym liderem - praca]



A teraz spójrz jakie pie**olety bez ładu i składu sam wypisujesz na tej stronie ze śmiesznymi filmikami z Rosji.

W............R.

2017-03-19, 15:01
sweenyteeny napisał/a:

Podeślij mi przy okazji jakieś ciekawe linki ;>



Ode mnie masz parę ulubionych połączeń:

Orson S. Card - Mówca Umarłych + zapętlone Dream Theater - Pull Me Under
Marcel Proust - W poszukiwaniu straconego czasu (w przekładzie Boya-Żeleńskiego) + Modest Mussorgsky - Obrazki z wystawy
Robert Musil - Człowiek bez właściwości + Shpongle - album Museum of Consciousness
Henri Bergson - Ewolucja Twórcza + Rach 3 w wykonaniu Daniila Trifonova
Trylogia Sienkiewicza + Śpiąca Królewna Czajkowskiego

Sabajone

2017-03-19, 16:17
PersivalusPerwersalus napisał/a:

zakładam że ci od 50 % ostatnią książkę przeczytali w podstawówce gdzie zakończyła sie ich edukacja :D zawód - hejter, wymagania - brak, wykształcenie - podstawowe, mile widziany dostęp do internetu.



Wiesz co, a mi się wydaje że nie. Sadistic moim zdaniem nadal trzyma poziom i ludzie tu jednak mają mózgi (oczywiście nie wszyscy) ale moim zdaniem większość, bo poza głupimi komentarzami pod głupimi filmami tak żeby się tylko pośmiać (w końcu między innymi po to jest ten portal), kiedy pojawia się jakiś dobry temat jednak te komentarze trzymają poziom a nie tak jak na innych portalach typowe wypowiedzi gawiedzi z podstawówki. Takie mam wrażenie. A co do książek to ja na przykład przeczytałem tego multum a najlepsze jest to że w szkole praktycznie nie przeczytałem żadnej lektury.

W............R.

2017-03-19, 16:35
@up Spokojnie, nie martw się, durnie i ich nabrzmiewająca nienawiść pod adresem inteligentniejszych zawsze w końcu dominują nad głosami rozsądku, dokonują gwałtownej defenestracji intelektualistów, po czym z lubością rozsiadają się na wygrzanych przez nich miejscach. Coś jak Murzyni - "pacz, jezdem biały pan!".

krasnal_hałabała

2017-03-19, 17:24
Jak powiedział że czyta to może czyta, po ch*j drążyć temat? "Nie oceniaj książki po okładce".

Jak powiedział że czyta to może czyta, po ch*j drążyć temat?

ho...........zo

2017-03-19, 18:21
Sabajone napisał/a:

kiedy pojawia się jakiś dobry temat jednak te komentarze trzymają poziom


Właśnie takie wymądrzanie się plebsu z sadola jest najgorsze. Tu powinny być tylko same śmieszne komentarze, a nie jakieś farmazony niepełnosprytnych ludzi, którzy uważają się za inteligentnych.

pisage

2017-03-19, 18:23
"Jak taki nierób dostał się do tego programu?"
Już Ci mówię. Odpowiedział na przynajmniej 10 z 15 pytań kwalifikacyjnych, ale raczej żadne nie dotyczyło czepialstwa na sadolu.

Sabajone

2017-03-19, 19:18
hoszo napisał/a:


Właśnie takie wymądrzanie się plebsu z sadola jest najgorsze. Tu powinny być tylko same śmieszne komentarze, a nie jakieś farmazony niepełnosprytnych ludzi, którzy uważają się za inteligentnych.



Mhm, czyli dla Ciebie każdy kto ma coś wartościowego do przekazania to plebs? To wiesz ty co, nie czytaj gazet, nie oglądaj telewizji, nie oglądaj niczego na YT oraz nie czytaj książek. Przecież wszędzie tam jakiś plebs się wymądrza. Zostań proszę na Kwejku albo innych Demotywatorach i żyj sobie w tej swojej bańce mydlanej inteligencie a nam daj spokój.