18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wieśniak na skuterze.

duchu14 • 2015-11-11, 20:21
Nie dość że się wrąbał to jeszcze stoi i czeka chyba na promocję sera w Biedronce. LOL


kapelan_szturmowy

2015-11-12, 00:06
adrer napisał/a:

mają chronić najsłabszych uczesników ruchu.

Słabi niech siedzą w domu, jak nie radzą sobie w miejskiej dżungli.

orzech1991

2015-11-12, 00:29
śluzy to się zgodzę, ale czy tu była śluza i miał prawo koleś sobie wjechać przed samochód wjeżdżając już praktycznie na same pasy?

bit123

2015-11-12, 10:05
Hehe motop*zduś i bezpieczeństwo... to te sk***iele stwarzają największe niebezpieczeństwo przepychając się między samochodami a jeszcze jak zaskoczy zielone to kto patrzy czy taka p*zdeczka czasem się nie pcha... ja od czasu do czasu spojrze i widzę że dawca się przeciska między samochodami to utrudniam mu przejazd... co jak komuś ujebie lusterko albo porysuje samochód to zatrzyma się? pokryje szkody ?

rafal55m

2015-11-12, 12:13
rosomak12345678 napisał/a:

wieśniak to ten w fiut aucie..

odezał się warszawiak na WI w golfie 3

adrer

2015-11-12, 13:21
fiattt napisał/a:

Słabi niech siedzą w domu, jak nie radzą sobie w miejskiej dżungli.



Dobrze, że do kompa przyrosłeś.



A co do tego, że tam śluzy nie było. Prawo przejechać przed niego miał. Na pasy wjechać - nie. Tyle prawo.

Yacooza

2015-11-12, 14:31
czy tylko ja mialem nadzieje, ze jak wjechal na skrzyzowanie i odwracal glowe cos tam pierdzac pod nosem, to albo sie wyjebie albo cos w niego przyk***i? :D

domints

2015-11-12, 20:22
@adrer: a była tam śluza? na czerwonym wyjechał za linię warunkowego zatrzymania, a nawet na pasy dla pieszych. Ponadto zablokował ruch - wpieprzył się przed samochód (chyba nawet autobus), który skręcał w prawo na strzałeczce. Ale bezsprzecznie wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, a to wykroczenie. Motop*zdeczka.

GranatPL

2015-11-12, 20:44
Sam dużo jeżdżę skuterem bo wk***iają mnie korki. Nieraz często wjadę przed samochód stojący na pierwszym miejscu, ale tak, aby innym ruchu nie utrudniać. Jak jadę prosto, to wciskam się wyłącznie na pas do jazdy prosto, a nie jak ta p*zda na prawoskręt blokując tych co bezkolizyjnie mogą skręcić. Na miasto odblokowane 50cc 2T jest jak najbardziej spoko (pod warunkiem, że masz uprawnienia, znasz przepisy i masz trochę mózgu) bo zbiera się dość żwawo i bez problemu pierwszy zjedziesz z krzyżowania. Byle potem zająć skrajną prawą stronę, żeby bezproblemowo wyprzedziły Cię samochody które zdążył już się rozpędzić. Można samemu zyskać i innym życia nie utrudniać, tylko trzeba k***a myśleć.

Phyromantic

2015-11-12, 22:30
Warszawska praga... moje miasto takie piekne...