18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

agent303

2016-01-10, 18:12
Na ch*j ta pedalska muzyka. Piwa nie ma

rapidu

2016-01-10, 18:24
up - no jak to po ch*j ? bez takiego podkładu gimbazom nic do bani nie wchodzi....

Harry Pojeb

2016-01-10, 19:31
Żul j***ny by sie roboty chwycił.

TB303

2016-01-10, 19:40
Harry Pojeb napisał/a:

Żul j***ny by sie roboty chwycił.


Ten "żul" mój drogi debilu, już w życiu się napracował i odszedł na zasłużoną emeryturę. Pierw się dowiedz czegoś o ludziach, dopiero potem ich oceniaj.

~Sol

2016-01-10, 21:33
Odcinek z "drynkami" był najlepszy :) "Polecam dzieciom", czy "do wódki na popitkę". No i ten farbowany spirytus :)

jonaona

2016-01-10, 21:38
Wiesław żul jak żul, najważniejsze, że dzięki tym filmom jego wnuczka skorzysta finansowo, dziewczynka urodziła się bez ręki

KolekcjonerDobrego

2016-01-10, 21:40
będzie coś o rzyganiu? - bo już można rzygnąć od tego "odgrzewania kotletów"

może coś w stylu "wszystkie rzygnięcia Wiesława Wszywki" - to mogłoby być interesujące

crop1337

2016-01-10, 23:13
TB303 napisał/a:


Ten "żul" mój drogi debilu, już w życiu się napracował i odszedł na zasłużoną emeryturę. Pierw się dowiedz czegoś o ludziach, dopiero potem ich oceniaj.



Przecież Wiesiek jest na rencie, prawdopodobnie po tym wypadku o którym często mówi, kiedy to przypie**olił w coś głową i myśleli, że już kipnął. Ale prawda swoje przepracował. Zanim zwyzywasz kogoś ze względu na brak wiedzy sprawdź czy aby na pewno się nie mylisz ;]

Harry Pojeb

2016-01-11, 06:48
Żul promujacy spożywanie alkoholu no k***a bohater.

Jab7kO

2016-01-11, 23:03
Coście k***a zrobili z dobrym materiałem. ch*j w dupę, a nie piwo.

czarnykun

2016-01-13, 09:53
Megamix? A kiedy k***a będzie radio edit bez wizji? Dajcie już temu kotletowi spokój i bez odgrzewania jest już niedobry.

defcon1

2016-01-13, 10:14
TB303 napisał/a:

Ten "żul" mój drogi debilu, już w życiu się napracował i odszedł na zasłużoną emeryturę. Pierw się dowiedz czegoś o ludziach, dopiero potem ich oceniaj.


Napracował, haha. Od ponad 20 lat darmozjad na rencie siedzi, wprawdzie obie nóżki i rączki zdrowe (choć już trochę drżą od nadużywania), ale ponieważ ma problem ze wzrokiem w jednym oku to renciuchna oczywiście. Po co pracować, skoro państwo daje za darmo. Nie jest to jego wina, socjalizm i darmowy piniądz jest w stanie każdego zdemoralizować, a alkoholików już w szczególności. Z wadą wzroku w jednym oku można wykonywać tysiące prac, no ale po co, skoro dajo, to bieremy.

czarnykun

2016-01-13, 10:23
Dopiero teraz przeczytałem komentarze i nie wierzę... te teorie... a wnuczka bez ręki mu się urodziła a to zasłużony emeryt a to nie bo rencista...a może jeszcze kombatant wojenny? Poważnie k***a wierzy ktoś w to, że córka wysyła przed kamery ojca alkoholika żeby pił po to aby uciułać pieniążki na dziecko? Nie sądzicie, że większe zainteresowanie wzbudziłaby jakaś akcja charytatywna a nie wpie**alanie ojcu gwoździa do trumny zamiast go namówić na terapie?

I czy emeryt czy rencista czy niegdyś sam Bóg teraz to alkoholik. Taki sam jak Ci przysłowiowi spod biedronki, tylko że bardziej schludny na potrzeby bycia przed kamerą i z tą różnicą że nosicie koszulki z tekstami Wszywki a tym pierwszym nie podalibyście ręki.

jakuzapk

2016-01-13, 15:02
nie dawać piwek i nie oglądać.
Gość przerabia odcinki genialnego Wiesława Wszywki i wrzuca na swoj kanal na allegro przez co on zgarnia ewentualna forse!