18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielu Ojców Sukcesu

Ziben • 2013-05-28, 18:57
2:46 "Jestem jak sadistic.pl, a nie jak kwejk" DOBRZE POWIEDZIANE :D


Tafariel

2013-05-28, 22:31
mmt, dupt, dfg k***a oni sami chyba nie wiedzą jak się nazywają :D

jv69

2013-05-28, 22:45
Kawałek straszna ch*joza, ale na braci sadoli zawsze można liczyć :) Kuurwaaa muzyka z Gothica jest miszczcz... aż mi się przypomniało jak za czasów gimbazy (wtedy jeszcze nie było tego terminu :-P ) nak***iałem BEZIM po lasach i tłukłem ścierwojady oraz inne kretoszczury :) to był k***a klimat, takiej gry już niestety nie będzie :( a tamte czasy nie wrócą :(

Zimne piwko dla Ciebie chłopie i dzięki za przywołanie zajebistych wspomnień :mrgreen:

maxvolumePL

2013-05-28, 22:54
mopet, z jakiego filmu ten gif, bo nie kojarzę, a zapowiada się ciekawie ?

mo...........et

2013-05-28, 23:05
maxvolumePL, z najlepszego serialu jaki dane było mi obejrzeć: Chłopaki z baraków. Serdecznie polecam

maxvolumePL

2013-05-28, 23:18
Dzięki mopet, już ściągam ;)


Stryjek napisał/a:

To jest k***a hip-hop! A nie banda kiwających się debili.



Dawno nie słyszałem, a nie jedna flaszka pękła przy tym teledysku. Klasyk sam w sobie. k***a jak ja żałuję, że nie ma już dawnego stadionu... to były czasy jak się za małolata zapie**alało pociągiem na wagary po ciuchy i inne gadżety. Nie jeden przypał po drodze, TYLEEE wspomnień... ;)

oshik

2013-05-28, 23:32
Stryjek napisał/a:

To jest k***a hip-hop! A nie banda kiwających się debili.


"Hip hop ma nas łączyc a nie murami dzielić"

Raikiri73

2013-05-28, 23:36
Wytłumacz mi ktoś proszę kto to k***a jest 'pikej'?
Bo ni ch*ja się tym nie interesuje a coraz częściej widzę na sadolu jak ludzie spamują tym jakby to k***a jakieś fajne było(?) : x

hogg

2013-05-29, 00:15
Czarna muzyka ludowa

szorstki88

2013-05-29, 00:35
Ten type niedość, że próbuje wyglądać jak pezet to jeszcze stara się nawijać jak on. Ja wszystko rozumiem ale szkoda mi ludzi którzy nie potrafią być sobą

pawu95

2013-05-29, 04:14
oshik napisał/a:


"Hip hop ma nas łączyc a nie murami dzielić"




Jak ludzie przestana nazywac nieudacznikow raperami to hiphop zacznie laczyc ludzi. Poki jest tyle p*zd, ktore pchaja sie na scene, nikt mi nie wkreci tych poj***nych sloganow. Jak te wszystkie obsrane gurale pihy chady, pikeje, solary/bialasy i inne obsrance poumieraja (raczej nie przestana nawijac poki mozna ciagnac z tego hajs) to bede gotow stwierdzic ze hiphop nas laczy.

Go2Hell

2013-05-29, 13:04
pawu95 napisał/a:




Jak ludzie przestana nazywac nieudacznikow raperami to hiphop zacznie laczyc ludzi. Poki jest tyle p*zd, ktore pchaja sie na scene, nikt mi nie wkreci tych poj***nych sloganow. Jak te wszystkie obsrane gurale pihy chady, pikeje, solary/bialasy i inne obsrance poumieraja (raczej nie przestana nawijac poki mozna ciagnac z tego hajs) to bede gotow stwierdzic ze hiphop nas laczy.



pie**olisz jak potłuczony.... w każdym rodzaju muzyki można stwierdzić grupę zespołów robiących coś dobrze i w ch*j większą grupę robiących coś ch*jowo, tych ch*jowych zawsze jest więcej

BooMss

2013-05-29, 14:35
rap ch*jowy, dj dobry

EdmundKemper

2013-05-29, 15:54
Co to k***a forum muzyczne jest? A z drugiej jak się nie podoba to scrollować :D