18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wieloryb na bmx'ie

CrazyEdek • 2024-01-28, 11:38
Leć gruba leć.


Baronessa

2024-01-28, 20:40
Gamonn1 napisał/a:

Zawszę mnie zastanawia ten absolutny brak odruchu samozachowawczego u tych grubasów, kobiet. Lecą zupełnie bezwładnie na pysk. Zero reakcji, no bo co może im się stać? Zupełne zdebilenie.



Masa sadłowa robi swoje. Tu na filmiku locha ma jakieś 130kg, jak nie lepiej. Cyce, dupsko i brzuszysko doj***ne konkretnie, aż mi ku*as staje na samą myśl. Normalna i zdrowa kobieta jej wzrostu z bf >20% waży około 70kg, do tego locha ma o wiele mniej mięśni, żeby tym sadłem manewrować, jak otyły facet, który waży tyle samo, więc nic dziwnego, że taka świnia po wywinięciu orła pada na glebę szybko i bezwładnie, jak worek kartofli. Załóż sobie na klatę i plecy 60 kg obciążenia i wypie**ol się na rowerze, to zobaczysz, czy będziesz w stanie coś zrobić podczas lotu .

Dlatego zawsze powtarzam, że takie otyłe lochy są najlepsze do r*chańska, bo za dużo się nie ruszają, a ty przejmujesz inicjatywę. Kładziesz taką świnię na bok, albo na plecy jak masz małego ku*asa, rozchylasz te tłuste udziska i jazda! A jaki laśkot idzie podczas j***nia tłustego i spoconego piździska!

baksz

2024-01-30, 15:05
Tłuszcz zamortyzował upadek.