18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielkie oszustwa "bankowe"

Ciapaty88 • 2013-09-16, 08:13
Całkiem ciekawe oszustwo, którego dokonał FED, MFW, HSBC, RBoS i trochę innych osób. Facet może trochę nudzi, ale w 7:00 jest BARDZO ciekawy moment kiedy mówi o złocie i chociaż dla tego fragmentu warto obejrzeć.

Sprawdzałem,ble ble ble, a Iran i Syria rządzą!



Tutaj macie też coś o Syrii. Ogólnie nie będę wrzucał tutaj wszystkiego. Można na YT znaleźć. Chyba, że chcecie.



RockyWood

2013-09-16, 11:15
robią co chcą - w końcu to ich planeta :) a któż to taki? no cóż...

Co do Syrii to to już przekracza próg naiwności i śmiechu... Tu już tylko płakać pozostaje no...
Jakiś miesiąc temu był wywiad z jakimś wojskowym Polskim w TV i gość mówił otwarcie że ci cali "rebelianci" to 99% przyjezdnych z pobliskich krajów: bandyci, przestępcy, i najemnicy islamscy - głównie z Egiptu i zachodniej Afryki...

To tak jak by do Polski zjechało się tysiące ciapatych a we Francji mówili by że to są polscy rebelianci walczący o wolność Polski z reżimem Tuska... (który de fakto istnieje :D )

No paranoja do bólu. Ale tak jak napisałem na początku - to "ich" planeta...

pakicito

2013-09-16, 11:56
mnie bardziej ciekawi jaką USA ma broń, że Rosja i Chiny siedzą cicho

FS...........5e

2013-09-16, 19:19
pakicito - po ch*j wojna między Rosja/Chinami a USA? Nikomu się to nie opłaca, gdyby nawet tak się stało to będzie tak jak mówił Einstein "Nie wiem jaką bronią będzie się walczyć w czasie III wojny światowej, ale IV wojna światowa będzie wojną na kamienie i maczugi"

Ciapaty88

2013-09-18, 19:09
Trochę nie rozumiem tej całej walki między USA and RU przecież i Obama i Putin to masoni. Jednak wolałbym żeby to Ruscy akurat w Syrii dali popalić, choć nie przepadam za ich polityką(za krajem owszem).