18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wielkie "nawrócenie"

Deathman • 2013-06-05, 23:53
Mamed Chalidow to w Polsce już człowiek-instytucja. Pochodzący z Czeczenii zawodnik znakomicie radzi sobie w ringu, świetnie prezentuje się również w mediach. Tymczasem wielka zmiana dokonała się w życiu jego żony, Ewy, rodowitej Polki. Pod wpływem męża-muzułmanina, kobieta również stała się wyznawczynią tej religii.

Żona zawodnika uchodzącego za najlepszego w Polsce i jednego z najlepszych na świecie w swojej kategorii wagowej, już od siedmiu lat towarzyszy mu na życiowej drodze. Mamed jest zdeklarowanym muzułmaninem, przestrzega wszystkich zasad tego wyznania, nie pije alkoholu, nie jada wieprzowiny, modli się pięć razy dziennie. Teraz robi to również jego wybranka serca.

Ewa Chalidow udzieliła wywiadu portalowi "polsatsport.pl", w którym opisała swoje nowe życie. - Ciągle je przytula i całuje, ale jest też bardzo wymagającym ojcem. Szczególnie dla starszego syna, który ma prawie 6 lat. Jest on bardzo zapatrzony w swego tatę, jednak ma bardzo duży szacunek do niego. Mamed nic nie musi mówić, wystarczy że na niego spojrzy, a on już staje na baczność - mówi o pochodzącym z Czeczenii "fighterze".

- Jako żona fightera muszę znać podstawy MMA, wiec parę razy ćwiczyłam z mężem, ale generalnie nie mam zbyt wiele wspólnego z salą treningową - dodaje. Przyznaje również, że z islamem ma wiele wspólnego odkąd poznała Mameda, jednak dopiero niedawno temu zdecydowała się na oficjalną konwersję.

- Od wielu lat żyłam jak muzułmanka, a dopiero 7 miesięcy temu zdecydowałam się przejść na islam. Wyszło to samo z siebie, bez żadnej presji męża. Odwiedza nas również dużo muzułmanów, a z kim przystajesz takim się stajesz - stwierdza, dodając, że jej życie niewiele się zmieniło, poza jednym aspektem.

- Noszeniem chustki na głowie. Ale to akurat nie jest wielkim wyrzeczeniem. Ja mam się podobać mojemu mężowi, który kocha mnie bez zbytniego odkrywania się - kończy Ewa Chalidow.
źródło:link

grzeczysławkolano

2013-06-07, 06:39
cerastes napisał/a:


do puki


Przepraszam, do czego? Patrząc na twój awatar można stwierdzić, że uważasz się za patriotę, prawda? Więc jako patriota powinieneś znać podstawy naszego pięknego języka. Zamiast pluć jadem w komentarzach poczytaj trochę książek, bo to WSTYD robić tak podstawowe błędy na poziomie 6 letniego dziecka. Przepraszam, że się czepiam ale mnie wk***iłeś...

JURIJ_77

2013-06-07, 09:46
cerastes napisał/a:



kacapie jeden do puki Czeczeni i Ingusze robią dym czerwonym to mają poparcie... bo walczą o swoją ziemie i swój naród !

..



ale co to za pie**olenie? Jaki k***a naród? Ty rozróżniasz definicje niektórych pojęć? Narodem są Polscy, Czeczeni to grupa etniczna Federacji Rosyjskiej. Na tej zasadzie to Górny Śląsk też chce autonomii i też mamy ich popierać bo walczą o swój "naród"? HAHA. A nie - sorry - ruskom doj***ć można, ale jak nam się dzieje krzywda to jest płacz. Jakie to nasze, jakie polskie ...

I żeby było jasne - żaden muslimski bandzior nie ma mojego poparcia - ba, popieram tych, którzy ich tępią.

Koniec Świata napisał/a:

Ale wywołał ból dupy u paranoików. Teraz nie będą oglądać jego walk, bo odkatoliczył Polkę.



A ten "nasz" wojownik niech się k***a w końcu weźmie za prawdziwą walkę, a nie błaznuje z parchami na jakimś gejowskim KSW bojąc się szukać wyzwań w prawdziwych federacjach. No tak - bo dostał za mały kontrakt od UFC ... pewnie za reklamę jakiejś szpachli dostał więcej. A prawda jest taka, że chłop to typowy "ura bura, szef podwóra" - a i nawet nie to - nawet co lepszych fighterów z Polski boją się mu podstawić, bo mit "niezwyciężonego kaukaskiego wojownika" pęknie jak mydlana bańka - a na to właściciele KSW nie pozwolą ... i ogólnie jego walk oglądał nie będę ... nie dość, że bulić za gówno kasę trzeba, to błazenady i ustawianych kabaretów nie lubię. Dodatkowo zawsze jakiś "freak-show-fight" musi być. Może w najnowszym KSW będzie walczył Grodzka z Krzysiem Ibiszem.

wajnona

2013-06-07, 09:56
Ewa Chalidow jest blondyneczką. Wiele kobiet, które wyszło za ciapatych są blondynkami, mają jasną cerę i niebieskie oczy (osobiście znam takie, niestety)... Nie widzicie w tym nic trochę dziwnego? :D

Mathii90

2013-06-07, 09:59
Tępa p*zda!

Go...........cy

2013-06-07, 14:09
Lubie mielone z mizerią nie przeniosę się na kebaby.

rudikopf

2013-06-08, 05:56
Mam 32 lata jestem frajerem który na niczym się nie zna i nie wie co jest grane, ale chętnie skopię dupę Tobie tylko podejmij wyzwanie. Nie pozwolę sobie na to aby krew i poczytalność moich ojców zeszła na marne przez rudowłłosego lobby narzucone. Mammed to imię, które nawet teraz rani moją Polskość. Co u Was jest jarane?, że chcecie nas POLAKÓW zmanierować waszymi kozojebliwymi obrzędami, stary nie wiesz w co trafiłeś, więc po co spina Twoja, Chcesz zawołaj Rudiego skończy się fama Twoja... ch*j WIELKI W DUPĘ AKKBAROM !!! KONIEC k***A TU JEST POLSKA !!!! Skopę i zajebę....