18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wielkie biusty

Wilczex • 2009-11-15, 10:27
Według mnie same KŁAMSTWA zza oceanu:)

Tym razem uczeni zza oceanu postanowili sprawdzić, czy poziom kobiecego IQ zależy od wielkości biustu. W tym celu przeprowadzili badania na 1200 mieszkankach Chicago.

Wszystkie ankietowane kobiety podzielono, w zależności od wielkości piersi, na pięć grup (od ekstramałych po ekstraduże) i poddano testom na inteligencję. Rezultaty amerykańskich prac zaprezentował jeden z singapurskich dzienników, "Singapore Sin Chew Daily".

Okazało się, że właścicielki większych biustów są bardziej inteligentne od pań z mniejszymi piersiami. Badacze uważają, że to odkrycie łatwo wytłumaczyć – im pełniejsza miseczka, tym wyższy poziom żeńskich hormonów w organizmie – substancji odpowiedzialnych za poprawę rozwoju mózgu.

My jednak sceptycznie podchodzimy do tej teorii
i jednocześnie zastanawiamy się, czy podobne zależności zachodzą, jeśli chodzi o mężczyzn? Mimo wrodzonej ciekawości, postanowiłyśmy być ponad tym, a badania IQ pozostawić specjalistom z MENSY…

Źródło http://www.papilot.pl/article/6639/Czy-biusciaste-sa-bardziej-inteligentne.html

Rampage_

2009-11-15, 10:41
A te co mają silikony się zaliczają ? :)

Wilczex

2009-11-15, 10:58
Raczej nie, bo to o hormony chodzi :) Ale ciekawe w takim razie czy podczas brania tabletek hormonalnych IQ podskakuje :)

grauper

2009-11-15, 11:13
W ameryce XD U nich jestes inteligientem jak umiesz dodac 2 do 2 i mniej więcej powiedziec gdzie leży EUROPA.

Dvs

2009-11-15, 11:29
Cytat:

zza oceanu


dalej już nie czytałem.

Wilczex

2009-11-15, 11:44
Dvs napisał/a:

dalej już nie czytałem.



O co Ci chodzi? Że za dużo razy nacisnęłam "z"? Faktycznie, karygodny błąd.

zonk

2009-11-15, 12:09
zapewne chodzi o to że za oceanem jest ameryka a tam 99% to kretyni. :lol:

Dvs

2009-11-15, 16:01
SQT napisał/a:

zapewne chodzi o to że za oceanem jest ameryka a tam 99% to kretyni. :lol:



tak, dokładnie o to mi chodziło :P a 'zza' to przecież poprawnie napisane słowo, więc nie wiem, dlaczego sama uznajesz to za błąd.

Wilczex

2009-11-15, 18:18
Dobra, nieważne, to był sarkazm. Widać nietrafiony.

xpaproszekx

2009-11-15, 20:11
z tego jakies 500 to byly Polki ;D

Demoness

2009-11-15, 20:18
no to wynika z tego, ze jestem głupia jak but :/

BueR_MadasS

2009-11-15, 20:30
Demoness wielkość piersi kobiecych to rzecz strasznie nieobiektywna tak więc nie pozostaje mi nic innego jak być nieoryginalnym i...



;-)

Wilczex

2009-11-15, 21:11
Demoness, dlatego napisałam, że to kłamstwa. :)

BueR_MadasS napisał/a:

Demoness wielkość piersi kobiecych to rzecz strasznie nieobiektywna



To wg Ciebie ok jakiego rozmiaru zaczynają się duże? Bo sorry, ale miseczki A nikt raczej nie nazwie " dużą" choćby nie wiem jak chciał być obiektywny

BueR_MadasS

2009-11-15, 21:34
Wilczex skoro nawet czas jest pojęciem względnym to tym bardziej wielkość kobiecych piersi :-P
wszystko kwestia danej 'delikwentki' i w jaki sposób komponują się z resztą jej przymiotów... jak idąc linią talii wgrywają się w obraz ramion, czy wraz z oczyma podkreślają to co owe oczy chcą powiedzieć, czy stoją/leżą/siedzą/podskakują/zwisają
jeśli nawet w miseczce A sobie leżakują to nawet i lepiej bo wtedy znak że potrzebują zdwojonych operacji tulenia/miętolenia/tarmoszenia a na pewno z radością dumne rosnąć poczną

ko...........67

2009-11-16, 06:50
Że tak powiem nie pierd**
Twój obiektywizm będzie miał miejsce jedynie wtedy gdy rozmiar A będzie miała 12 latka ty już nie opisujesz samych piersi tylko ich stosunek do reszty ciałą.
Piersi mają rozmiary i to jaki rozmiar jest dla Ciebie "duży" może być przedmiotem dyskusji
A co do pań po co tak bronicie się posiadania małych piersi.
Jeśli ktoś nie będzie was chciał bo macie małe cycki to miejcie go gdzieś.
Zreszta istnieje dzisiaj tyle operacjii że chyba niezadowolone zostaną zadowolone.
Chociaż wg mnie naturalne piękno to prawdziwe piękno