18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielki powrót choroby filipińskiej

rafiki • 2013-04-12, 22:28
Stolcman znowu w formie. Europa chlust :wodka:


cyther

2013-04-13, 01:26
Przecież cała trójka jest naj***na w trzy dupy...Siwiec ledwo zdanie sklecił, a Palikot, który zwykle ma najwięcej do powiedzenia, tylko głupie miny stroi...

BP82

2013-04-13, 02:07
Panie prezydencie nie grzeb pan w jajach

po pijaku to się ma ochotę hehe koniec polski juz niema. Pedalstwo ćpuństwo alkocholizm

push3k

2013-04-13, 02:13
Kwaśniewski ty stary komuchu, pachołku starej władzy, donosicielu, łamistrajku i morderco, wszyscy dobrze wiedzą, że gdyby nie zmiana systemu to byłbyś teraz liderem PRPR. Powinni cię powiesić.

kostuchowy

2013-04-13, 02:19
wiedział z kim wypić, przynajmniej był spokój, Alek na prezydenta, prawicowe (...)

B-B

2013-04-13, 02:23
Ale wy tu wszyscy pie**olicie ...
Kwaśniewski to jak do tej pory jedyny polityk w dodatku prezydent za którego nie trzeba się było wstydzić na arenie międzynarodowej.
Prezydent pełni rolę przede wszystkim reprezentacyjną i on tę rolę spełniał bardzo dobrze (fakt miał jedną wpadkę)
Wolałbym jeszcze raz Kwaśniewskiego jako prezydenta niż Bronka czy innego Leszka.
Komuch czy nie .. Co za różnica? Tam wszyscy to komuchy/agenci/sprzedawczyki, tylko się jeszcze nie przyznali.
Ci z SLD przynajmniej nie próbują udawać że nigdy nie byli agentami czy komunistami.
A to że lubi wypić? A kto z was nie lubi?

simpekaes

2013-04-13, 09:56
bionicle93 napisał/a:



Ty jestes glupi, poj***ny, czy celowo p*zde ogonem odwracasz?
Bo bongo jest suchmajster, ale nie pisal, ze chce sp***alac. Nie pisal, ze Polske ma w dupie.

I ja uwazam tak jak on. Niech rzadzi uczciwy pedal z zasadami, niz Polak, hetero i katolik a sk***ysyn. (Zadnych szariatow, interesow szkodzacych Polsce i j***nia w dupe)


Panie oswiecony gdybys czytal posty "suchmajstera" to bys wiedzial ze ma zamiar albo juz wyj***l z kraju. A jak chcesz pedała z zasadami to wypie**alaj w podskokach razem z nim.

mare30ks

2013-04-13, 10:18
oho ile tu prawakow :) wszedzie widza lewakow, zwlaszcz jak ktos sie z nimi nie zgadza to automatycznie lewak. z olka taki sam lewak jak z was prawak :)

Archeolog

2013-04-13, 11:13
kulwon przez f napisał/a:

znowu ta k***a naj***na? ch*j mu w dupe, chcialbym zeby umarl i wszyscy co na niego glosowali tez



Obyś sam zdechł prawacki pomiocie. :plzdie:

miskolargol

2013-04-13, 16:18
no i co z tego.Byl prezydentem przez 10 lat ,teraz juz nie jest ,wiec jesli chce pic to ch*j komu do tego.

rafiki

2013-04-13, 16:23
B-B napisał/a:

Ale wy tu wszyscy pie**olicie ...
Kwaśniewski to jak do tej pory jedyny polityk w dodatku prezydent za którego nie trzeba się było wstydzić na arenie międzynarodowej.



No szczególnie jak się gibał jak pie**olony rezus nad grobami w Charkowie. No duma mnie rozpiera normalnie.

Kl4ki3r

2013-04-13, 17:51
Brawa dla PR'owców, idealne zagranie. Teraz wszyscy beda o tym mowic. Europa + ma miejsce w sejmie jak w banku.

B-B

2013-04-13, 17:51
rafiki napisał/a:



No szczególnie jak się gibał jak pie**olony rezus nad grobami w Charkowie. No duma mnie rozpiera normalnie.



Napisałem że miał wpadkę?
Bush też odpie**alał farmazony, Clinton r*chał sekretarkę itd.
Czy Ci się to podoba czy nie, Kwaśniewski był NAJLEPSZYM prezydentem jakiego mieliśmy do tej pory i żadna wpadka tego nie zmieni.
Ps. Nie jestem lewicowcem, patrze obiektywnie.

marioboss13

2013-04-13, 23:03
z Palikotem występował...........to co... soczek miał pić?? sam mam dziś sobotny samotny wieczór wiec Olka rozumiem że się nachlał, ale jutro jak mi kac minie to minie również zrozumienie dla Olka..... h*j ci w dupe..... wstyd, sołtysowi nie wypada a co dopiero prezydentowi

zielak300

2013-04-14, 18:31
Olek jest zajebisty :D

rafiki

2013-04-14, 22:13
B-B napisał/a:



Napisałem że miał wpadkę?
Bush też odpie**alał farmazony, Clinton r*chał sekretarkę itd.
Czy Ci się to podoba czy nie, Kwaśniewski był NAJLEPSZYM prezydentem jakiego mieliśmy do tej pory i żadna wpadka tego nie zmieni.
Ps. Nie jestem lewicowcem, patrze obiektywnie.



A co mnie k***a Bush obchodzi albo Clinton.

Wszyscy trzej byli ch*jowi. Żadnemu z nich nie zależało nigdy na Polsce.

Pisanie że był najlepszym prezydentem to kpina.

Stolcman jak chce to niech chla....ale w domu - jego sprawa. Niech nie wyłazi do ludzi. A za to co zrobił w Charkowie należy mu się kula w łeb za brak szacunku do przodków (w sumie nie jego przodkowie, on jest wszakże czosnkiem)