18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wielka pogoń

~Griszon • 2014-01-16, 12:44
Zostańmy jeszcze godzinę, przecież nie odpłyną bez nas... :-D


erg0

2014-01-16, 23:15
@Logiczny
Nigdy nie byłem w stanie zrozumieć co ludzie widzą w rejsie takim molochem. Ja wiem, że luksuśnie, wiem, że status społeczny i tak dalej, ale równie dobrze możesz wyłożyć na 5 gwiazdek i w hotelu siedzieć. Znacznie lepiej wynająć żaglówkę i ze znajomymi w 10 osób popływać. Morze, wiatr, widoki i całkowita wolność

Diiii

2014-01-16, 23:23
"Tyyy Logiczny a ile taki rejsik kosztuje? "

Nie do mnie, ale... po Europie za 3 już można coś wynająć, ale w nie najlepszej miejscówce na statku i tak na góra 5 dni.
Ale minus większości rejsów taki, że wypływają z portów dość dalekich od PL, a cena dojazdu nie obejmuje.

PS: jak się wstawia takie ładne cytowanie kogoś, jak na przykład Jacek86s ?
Z góry dziękuję :)

witmac

2014-01-16, 23:43
jeśli kogoś stać na taki rejs to i stać go na pilota

Pestycyd

2014-01-17, 03:04
" Logiczny" za drących włochów jape masz odemnie piwko. Znam ten ból z chorwackich plaż istna masakra goście są nie do zniesienia nie potrafią zamknąć ryja chociaż na 10 min byś mógł w spokoju wypocząć.

Logiczny

2014-01-17, 18:23
Rejs na osobe to chyba z 6 kosztuje plus karta na statku plus wydane na zywca pieniaze plus dojazdy i ew. Hotel po drodze.

@erg0

pie**olić status społeczny, na wsi mieszkam. Nie po to pojechalem zeby sie brandzlować potem do zdjęć. Ale fakt, zakomplekseni czują sie tam wyśmienicie. Ja pojechalem zeby przezyć cos innego.

Moją ulubioną wyprawą jest karawaning duzym kamperem. Oczywiscie z opcją noclegu lub dwoch w hotelu bo nawt kamper po tygodniu ciasny i trzeba sobie nagrode zrobic od ścisku:-)

Mordor666 najbardzij mnie wk***ia jak animacje dla dzieci skierowane są do włochów, nie z zazdrości ale oni wtedy ryja drą podwojnie.