18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiejskie wozidła

kuropatwa121 • 2013-07-24, 09:34
Witam Państwa! Chciałbym Wam przedstawić listę samochodów przeznaczonych dla chłopców JP na polskich wsiach :mrgreen:
Numer 1
Volkswagen Passat B5 (Najczęściej w combi)


Każdy szanujący się wsiór o takim śni. Każdy by chciał, mało kogo stać. Najczęściej możemy go spotkać w kolorze srebrnym w wersji combi. Za kierownicą najczęściej znajduje się mężczyzna, 25+ lat, wypalony na solarium w białej koszulce Nike, białej czapce z daszkiem Nike i czarnych dresach Adidas. Na miejscu pasażera możemy znaleźć jego małżonkę:

Ma od 25 lat wzwyż, lubi solarium, drogie kosmetyki. Robi sobie zdjęcia z nowo zakupionym płaskim telewizorem.
Najczęściej jadą do szwagra na grilla albo do biedronki.
Miejsce 2
BMW E36 (Najczęściej wersja gazowa)
Drugim samochodem na liście wiejskich wozidełek zasiadło BMW E36. Z reguły ma zamontowaną instalację gazową. Najczęściej koloru czarnego (bo każdy 20-latek ze wsi w dresie to mafiozoo) i ch*jowymi alufelgami. Mniej więcej takie:

Za kierownicą możemy spotkać dresa w wieku ok. 20 lat. Najczęściej białe lub czarne dresy Adidas lub Nike i ch*jowe zielone albo pomarańczowe buty za 600zł. Jeżeli kierowca nie okaże się gejem możemy spotkać jego laskę, puszczalską k***ę z toną tapety na mordzie jednak najczęściej owy kierowca przewozi swoich kumpli (od 4 do 7 osób na samochód) na jakieś wiejskie party z discopolo w roli głównej.
Miejsce 3
BMW E30
Z reguły to samo co E36, też skatowane "driftami" po wiejskim szutrze z tym że jeszcze bardziej.
Miejsce 4
Volkswagen Golf :lol: 3 albo 4

Kolejne wozidło młodzieży polskiej wsi z tym że FWD.
Każdy szanujący się wsiór ze słomą w butach powinien choć raz pokatować Golfa :lol: (jak piszę golf to aż mi się płakać chce :mrgreen: ) na ręcznym. Większość pozamiejskiej hałastry uważa to oczywiście za drifting. Za kierownicą i na miejscu pasażera to samo co w obu BMW. Golfy z reguły są zakatowane, skorodowane (jak powyższe BMW) i nie nadają się do jazdy.
Numer 5
Opel Calibra (ten taki obrzydliwy co śmierdzi moczem)

Kolejna pozycja na liście. Jest to najbrzydszy Opel jaki kiedykolwiek powstał. Z reguły ma ch*jowe wiejskie plastiki, ch*j wie po co ch*j wie gdzie wloty powietrza. Pedalskie kołpaki. Silnik 1.0 skatowany do oporu. Kierowca mieszka w lepiance z gówna bo cały hajs wydaje na dywaniki. Ma IQ notatnika z Windowsa 95.
Numer 6
Fiut Cinquecento

Tych aut trzyma się jedna reguła. Jest prowadzony przez dziadka którego po prostu nie stać na lepsza auto bo ma ch*jową emeryturę albo głupiego drecha który nie pójdzie zarobić tylko sprzeda hulajnogę i prosiaka i ma Cinquecento.
Najczęściej widywany w wiejskim tuningu ze słomą przytrzaśniętą drzwiami. Za kierownicą to co w reszcie pozycji. IQ waha się od 1 do 1. Często gaz. To tyle :D
Co łączy powyższe samochody? Silniki zakatowane jak sk***iel, kierowcy z IQ wody mineralnej, pasażerowie z IQ wody gazowanej, korozja, wiejski tuning, ich garaż to błoto przy jakiejś rozpadającej się chacie :mrgreen: .
Powyższy materiał jak najbardziej miał na celu obrazić tych kogo dotyczy :D
Teraz czekam na komentarze dresiwa i wsiórów z bólem dupy że obrażam ich bolidy :mrgreen:

SzwagierPL

2013-07-24, 11:22
Lata idą do przodu, a pewne auta tanieją to i łebki zaczynają kupować. I choć E36, Calibra i Golf III wciąż są nieśmiertelne, to do spółki doszedł Passat, który za moich czasów w technikum był poza zasięgiem większości. Szkoda mi marki BMW, która została zmieszana z błotem przez naszych durniów i speców od tuningu i to dzięki nim opinia jest jaka jest i wcale mi ich nie szkoda.

troflix

2013-07-24, 11:25
zamiast wrzucac jakies ch*jowe artykuly to wstaw filmik, ktory obiecales :D

Rumcajs_Rozpruwacz

2013-07-24, 11:25
Temat zupełnie bez sensu i nie śmieszny. @Kuropatwa Nie rozumiem co to za przyjemność czytać bóldupowe komentarze.

Loki91

2013-07-24, 11:28
Długi czas jeździłem calibrą(wiem, szkoda wam mnie :D ). Pochodzę ze wsi, no ale lepianki nie mam niestety :C Za to na chwilę obecną kupiłem za swoje porządne sportowe mitsubishi, którego nie powstydziłby się niejeden rurkowiec z miasta, który pożycza Yariskę ojca żeby skoczyć do kina :)
Więc takie pie**olenie do mnie nie przemawia, sory.

maciora12

2013-07-24, 11:30
kuropatwa121 napisał/a:


Mieszkam w jednorodzinnym domu w mieście pod Warszawą. Jestem dumnym posiadaczem Nissana 200SX z silnikiem SR20DET :)



Bananowy dzieciak, już wole tych dresiarzy od JP

mjrZenada

2013-07-24, 11:34
Do autora.
Przedziały cen samochodów.
1. Volkswagen Passat B5: od 8tys do około 20tys.
2. BMW E36: od 6tys do 15tys.
3. BMW E30: od 7tys do 20tys.
4.
- VW Golf 3: od 1.5tys do 8tys.
- VW Golf 4: od 8tys do 16,5tys.
5. Opel Calibra: od 3,5tys do 6tys.
6. Fiat Cinquecento: ...

... chyba jedyny najtańszy samochód na który stać autora tematu (o ile sprzeda najpierw Tico), który chce chyba za pomocą sadola zaleczyć swoje kompleksy.

Może i chłoptasie mają pokatowane te samochody, ale przynajmniej stać ich na niemca.. a nie, tak jak autora, na daewoo tico czy ewentualnie jakieś włoskie czy francuzkie gówno..

PS. k***a jak ja uwielbiam takie porównania i stereotypowe podejście do człowieka przez to jakim samochodem jeździ. Haters gonna Hate k***a..

upagowno

2013-07-24, 11:35
wysiadłem przy Calibrze XD

Loki91

2013-07-24, 11:45
A tak na marginesie to czekam na pw od autora, chętnie podskoczę obejrzeć 200SXa w ładnym stanie, bo mój sąsiad ZE WSI ma takiego. Podskoczymy do Ciebie na kilka typowo wiejskich aut z lat 80 i 90 z Japonii ;)

Ocenianie ludzi po samochodzie jest większym wieśniactwem niż Henio z widłami w kaloszach przerzucający gnój po polu. Beka z Ciebie :lol:

kickyourheadoff

2013-07-24, 11:45
Vectr B, zapomniałeś o flagowym okręcie wiejskich mafii.


btw





KuroNoTenshi92

2013-07-24, 11:45
Każdy mądry polak wie, że wieś nie jest na wsi.
Wystarczy spojrzeć na Warszawę im bliżej centrum tym większa wieś. Im dalej od centrum tym rośnie IQ i kultura mieszkańców.

Podejrzewam, że autor miał namyśli taką wieś z mazur/podhale, ale wypada wspomnieć o wsiokach z miasta bo mogą się poczuć urażeni i nie docenieni.

BTW
Dlaczego niema klepanego audi? Po Niemcu, który jak sprzedawał to płakał.

ZmianaNicka

2013-07-24, 11:47
kuropatwa121 napisał/a:

Widzę że komuś słoma z butów wystaje i właśnie patrzy na swoją calibrę przez okno XD Prawko zdałem 4 lata temu w technikum :]


prawko zdales 4 lata temu a jak tylko wyjechales swoim golfem to Ci je zabrali za IQ wody mineralnej

crafty1

2013-07-24, 11:50
Jak dla mnie porównanie kompletnie z dupy, nie wiem jakim cudem się to przedarło na główną,
passata nie kupuje się dla wyglądu tylko dla funkcjonalności , solidny samochód za małe pieniądze tani w utrzymaniu, w większości miast co trzecie auto to passat ,
na beemkę którą zaprezentowałeś zapewne Cię nigdy nie będzie stać, albo ktoś starannie przełożył m-pakiet albo to rzeczywiście emka , calibra fakt faktem została mocno zwieśniaczona przez naszych fachowców co nie zmienia faktu że jak na początek lat 90 była pięknym samochodem,
jako miłośnik motoryzacji pragnę napisać idź pan w ch*j z takim zestawieniem

omaje

2013-07-24, 11:50
Kuropatwa się trochę na autach nie zna widzę. Nie wiem czy wiesz kolego złoty ale passat, golf, i e36 w czasach swojej świetności zdobywały tytuły "Car of the year". Są to auta wykonane poprawnie bez zbędnych dupereli. Mają jeździć, służyć i się nie psuć. Co do BMW na którym wielu ludzi wiesza psy, to pragnę zadać Ci pytanie. Jeździłeś ty kiedy samochodem tejże marki??? Pewnie nie, dlatego uważasz że to wieśniackie auto, mało tego. Przez takich osobników jak ty ta marka w Polsce ma taką renomę a nie inną. Ludzie kupują te samochody bo są dobre i dobrze by było jak byś ruszył mózgownicą i nie rzucał stereotypami bo nie każdy jeżdżący powyższymi autami jest wieśniakiem (mentalnie) i pała chęcią zakozaczenia bo k...a nie ma czym. Samochód jak scyzoryk, ma k...a służyć. Żegnam.

Taumantis

2013-07-24, 11:54
kuropatwa121 napisał/a:

Właściciel calibry? :mrgreen:
btw. 200SX SR20DET 8-)



tatuś kupił? czy klepane? daj se spokój 20% sadoli to bogate sk***ienie i twój resorak ich śmieszy ^^ do tej listy równie dobrze możesz dodać ten rocznik 2000 ;p.
X