18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiejskie wozidła

kuropatwa121 • 2013-07-24, 09:34
Witam Państwa! Chciałbym Wam przedstawić listę samochodów przeznaczonych dla chłopców JP na polskich wsiach :mrgreen:
Numer 1
Volkswagen Passat B5 (Najczęściej w combi)


Każdy szanujący się wsiór o takim śni. Każdy by chciał, mało kogo stać. Najczęściej możemy go spotkać w kolorze srebrnym w wersji combi. Za kierownicą najczęściej znajduje się mężczyzna, 25+ lat, wypalony na solarium w białej koszulce Nike, białej czapce z daszkiem Nike i czarnych dresach Adidas. Na miejscu pasażera możemy znaleźć jego małżonkę:

Ma od 25 lat wzwyż, lubi solarium, drogie kosmetyki. Robi sobie zdjęcia z nowo zakupionym płaskim telewizorem.
Najczęściej jadą do szwagra na grilla albo do biedronki.
Miejsce 2
BMW E36 (Najczęściej wersja gazowa)
Drugim samochodem na liście wiejskich wozidełek zasiadło BMW E36. Z reguły ma zamontowaną instalację gazową. Najczęściej koloru czarnego (bo każdy 20-latek ze wsi w dresie to mafiozoo) i ch*jowymi alufelgami. Mniej więcej takie:

Za kierownicą możemy spotkać dresa w wieku ok. 20 lat. Najczęściej białe lub czarne dresy Adidas lub Nike i ch*jowe zielone albo pomarańczowe buty za 600zł. Jeżeli kierowca nie okaże się gejem możemy spotkać jego laskę, puszczalską k***ę z toną tapety na mordzie jednak najczęściej owy kierowca przewozi swoich kumpli (od 4 do 7 osób na samochód) na jakieś wiejskie party z discopolo w roli głównej.
Miejsce 3
BMW E30
Z reguły to samo co E36, też skatowane "driftami" po wiejskim szutrze z tym że jeszcze bardziej.
Miejsce 4
Volkswagen Golf :lol: 3 albo 4

Kolejne wozidło młodzieży polskiej wsi z tym że FWD.
Każdy szanujący się wsiór ze słomą w butach powinien choć raz pokatować Golfa :lol: (jak piszę golf to aż mi się płakać chce :mrgreen: ) na ręcznym. Większość pozamiejskiej hałastry uważa to oczywiście za drifting. Za kierownicą i na miejscu pasażera to samo co w obu BMW. Golfy z reguły są zakatowane, skorodowane (jak powyższe BMW) i nie nadają się do jazdy.
Numer 5
Opel Calibra (ten taki obrzydliwy co śmierdzi moczem)

Kolejna pozycja na liście. Jest to najbrzydszy Opel jaki kiedykolwiek powstał. Z reguły ma ch*jowe wiejskie plastiki, ch*j wie po co ch*j wie gdzie wloty powietrza. Pedalskie kołpaki. Silnik 1.0 skatowany do oporu. Kierowca mieszka w lepiance z gówna bo cały hajs wydaje na dywaniki. Ma IQ notatnika z Windowsa 95.
Numer 6
Fiut Cinquecento

Tych aut trzyma się jedna reguła. Jest prowadzony przez dziadka którego po prostu nie stać na lepsza auto bo ma ch*jową emeryturę albo głupiego drecha który nie pójdzie zarobić tylko sprzeda hulajnogę i prosiaka i ma Cinquecento.
Najczęściej widywany w wiejskim tuningu ze słomą przytrzaśniętą drzwiami. Za kierownicą to co w reszcie pozycji. IQ waha się od 1 do 1. Często gaz. To tyle :D
Co łączy powyższe samochody? Silniki zakatowane jak sk***iel, kierowcy z IQ wody mineralnej, pasażerowie z IQ wody gazowanej, korozja, wiejski tuning, ich garaż to błoto przy jakiejś rozpadającej się chacie :mrgreen: .
Powyższy materiał jak najbardziej miał na celu obrazić tych kogo dotyczy :D
Teraz czekam na komentarze dresiwa i wsiórów z bólem dupy że obrażam ich bolidy :mrgreen:

herbalix

2013-07-24, 20:00
ja bym ten temat zaczął od tego czym jest wieśniactwo. ostatnio na geograficznej wsi spotkała mnie awaria mojego wieśmobilu. z pomocą przyszedł mi autochton w gumofilcach i ze szczotą pod nosem i sam z siebie zaproponował, że podrzuci mnie do mechanika po czym z garażu wyprowadził najnowszą eklasę. po drodze fajnie sobie pogadaliśmy, koleś oczytany, elokwentny. a ja mieszkam w centrum krakowa i nie rozumiem swoich sąsiadów bo tak napie**alają gwarą. całymi dniami siedzą pod blokiem i piją piwo z biedronki, na trawnikach więcej gówien niż trawy. dzieci biegają po tych trawnikach prawie na golasa, kąpią się w dmuchanych basenach. taka wsiowa sielanka. a czym jeżdżą? jeden z nich ma starego trapeza, drugi wektrę dwójkę z matką boską i papieżem Polakiem na desce, trzeci złotówa jeździ starym mondeło. szczerze wolałbym być wieśkiem w eklasie niż miastowym w 20letnim asterixie mieszkającym wśród mentalnych wieśniaków.

geoadam

2013-07-24, 20:11
@Kuropatwa Sam się zdradziłeś skąd jesteś :D
"Siema sadole! Dzisiaj (jakieś 2h temu) grabiłem siano na podwórku a spod 3 kupek wybiegły 3 myszy. "

jason_grey_77

2013-07-24, 20:25
sopp napisał/a:

Zdjęcie z pomarańczą na masce tego SX i aktualną gazetą załatwi sprawę. Co do E36 dałeś zdjęcie całkiem dobrze wyglądającej serii...



hihihi, zagiąłeś gościa. Chyba już się nie odezwał po Twoim poście :mrgreen: koleś teraz będzie parę dni zapie**alał po najbliższym mieście z pomarańczą szukając 200sx żeby zrobić zdjęcie. I tak pewnie odetchnął z ulga, ze nie powiedział np. pomarańczowe bo utrudniłby sobie zadanie :mrgreen: Był tu już taki jeden, co jeździł BMW 3 compact w rajdach :mrgreen:

:idzwch*j:

wajnona

2013-07-24, 20:34
Nie ma to jak wyzywać innych od wsioków i buraków samemu nim będąc. Jakiś problem masz z tym kto w czym jeździ? Jeden lubi Passaty, drugi Skody, a jeszcze trzeci woli rower i Tobie kuropatwa121 ch*j do tego. Nie lubię ludzi którzy wyzywają innych od wieśniaków tylko dlatego że mieszkają w jakiejś większej aglomeracji - jestem z Gdańska i uważam, że większe buractwo mieszka właśnie w dużych miastach, bo wytykają innych palcami jakby sami byli Bóg wie kim.

xkrzysiekx2

2013-07-24, 20:49
Dzięki za ten materiał. Teraz będę już wiedział kto jedzie w passacie, a kto w BMW. Zmieniłeś moje życie :) Ale piwa nie dam bo Ci słoma z butów wystaje - w Nissanie 200SX oczywiście ;)

Diux

2013-07-24, 20:53
Ja mam golfa 3 w benzynie i zapie**alam w nim przez wieś na ręcznym. I ch*j ci do tego j***ny cwe*u.

wito924

2013-07-24, 21:16
Coś mi się wydaje, że kolega dostał od tatusia dobrą furke, ale ma problem z wyrwaniem sobie dupy i próbuje osmieszyć tych którzy maja wożą laseczki przy gorszych samochodzikach :D

kazzek94

2013-07-24, 21:28
Ja pie**ole przeczytałem wszystkie komentarze :D

damdus

2013-07-24, 22:35
kuropatwa121 zapraszam na kręciołki,sjsy'y i kjs'y, ażebyś zobaczył jak cc z ''zarżniętymi'' silnikami pięknie latają. Po zatem nie chcę mi się wierzyć, żeś taki majster w kierowaniu tak mocnego rwd ( o ile takowe wozidło posiadasz). Nie posiadam samochodu z ''listy'' powyżej.

cielakhsb

2013-07-24, 23:20
Nie wiem jak autor tematu może kwestionować czyjeś IQ,skoro sam nie potrafi poprawnie pisać w swoim języku ;)

tranzystor

2013-07-24, 23:30
k***opatwa121 napisał/a:


Mieszkam w jednorodzinnym domu w mieście pod Warszawą. Jestem dumnym posiadaczem Nissana 200SX z silnikiem SR20DET :)




Duma cię rozpie**ala bardziej, niż rdza twojego Nissana.

ceteth

2013-07-24, 23:34
Aż się krew gotuje jak się czyta opinie o niektórych autkach. Co kogo w ogóle obchodzi jaki stereotyp krąży o samochodzie ? Sam jeżdżę V50 T5 z 2005, na które odkładałem latami ale gdybym miał pewność, że kupię trójeczkę E46 niezajeżdżaną jak dz**ka przy drodze to bez wahania bym się zamienił. BMW to IMHO piękne auta i choćby seria 3 w zamożniejszych krajach Europy kierowana jest głownie do osób przed 30 rokiem życia (oczywiście obecnie tam, to co najmniej E60). Choćby na dopieszczonym E36 warto zawiesić oko. Żal dupę ściska ludziom, którzy mogą się powozić autkiem ojca raz w tygodniu i boli ich, że ktoś jest dumny z tego, że ma auto za 5-10-15 tysięcy i dba o nie bo kupił za swoje. No ale przecież przy autku tatusia coś takiego wysiada. Swoją drogą autor topicu wywołał masę flame-u i gdyby nie to, że jedzie po niektórych kultowych autach to dostałby piwko :P

Breex

2013-07-24, 23:48
Dać piękną M E36, na pięknym kole i w zajebistym stanie i powiedzieć, że wiocha. No co za k***a przyjeb

pr...........6r

2013-07-25, 01:01
Poznasz chłopa z polskiej wsi po napisie tdi

deczek

2013-07-25, 01:52
Co jak co, ale e 30 bym sobie podarował
X