18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedźmin 3 VR - Oculus Rift i inne gadżety

JackQuack • 2015-06-21, 20:34
Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Oculusa Rifta na PGA 2013, powiedziałem sobie "To jest przyszłość rozrywki elektronicznej". Momentalnie Next geny totalnie nie miały dla mnie znaczenia, a wszelkie nadzieje pokładałem w rozwoju VR.

Później pojawiły się w sieci różne filmiki z użyciem takich chodzików (np. Cyberith Virtualizer). Wtedy stwierdziłem, że trzeba działać. Zakupiłem sobie Oculusa, zebrałem wszystkie zabawki gadżeciarskie, które miałem w pokoju i zabrałem się za kodowanie skryptów.

Efekt? Największe tytuły, w które grają tysiące - w wersji VR. Między innymi Wiedźmin 3 czy GTA V

Materiał w pełni własny, skrypty napisane do gier również. Pomysł oczywiście też. Mocno się jaram, mam nadzieję, że zarażę was zamiłowaniem do VR w TAKIEJ formie ;-)


[W Spoilerze macie resztę filmów, Wiedźmin wyszedł mi chyba najlepiej]




spoiler

JackQuack

2015-06-21, 22:10
szerLucjan napisał/a:



Film jest pocięty, zgaduję więc, że nabiegał się w tym materiale więcej niż Twoja babcia.




Potwierdzam, raw materiał miał ponad 20 minut. Ale niezaprzeczam również, że kondycję mam zbliżoną do podstarzałej babci. Teraz się to zmieni! :)

Loky3

2015-06-21, 22:26
Po pierwsze piwo, po drugie sub. Tu widze przyszlosc gier :) Co powiesz na starego Morrowinda? Fajnie by bylo, jakby sie dalo nawalac mieczem w grze dokladnie jak ty to robisz przed monitorem.

JackQuack

2015-06-21, 22:28
Loky3 napisał/a:

Po pierwsze piwo, po drugie sub. Tu widze przyszlosc gier :) Co powiesz na starego Morrowinda? Fajnie by bylo, jakby sie dalo nawalac mieczem w grze dokladnie jak ty to robisz przed monitorem.



Dokładnie odwzorowanie 1:1 niestety rzadko jest możliwe. Ale samo zmodowanie morrowinda i oskryptowanie to noproblem. Dodaje do listy, na której oczywiście jest już skyrim :P

Loky3

2015-06-21, 22:49
Super :) Bo jednak walka w wiedzminie (to ze ruszasz tylko troche i on atakuje) jest slaba, milo by bylo zobaczyc jednak ze ustawienie miecza wplywa na twoj atak w grze :)