18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedźmin 2 Easter Egg's

Echis • 2012-12-05, 23:02
Motywy w grze, nawiązujące do rzeczywistości.

Tyson i Pudzian, niszczą po całości :D

NWC

2012-12-05, 23:40
Opis troche lipny bo Easter Egg to w sumie ukryty akcent w grze, który może nawiązywać do rzeczywistości także w świecie wirtualnym :) chyba najwięcej Easter Egg'ów odkryłem w GTA Vice City :)

Echis

2012-12-05, 23:45
Vice city to nic, w porównaniu z Falloutem 2.

Ha...........ng

2012-12-06, 13:41
Szkoda, że nie było estera z assasynem, który leży rozj***ny obok wózka z sianem.

Echis

2012-12-06, 13:52
@Hacerking jest w innej części. Wrzuciłem czwartą, bo moim zdaniem wydaje się najlepsza. Jeśli kogoś temat zainteresował, to tu macie nazwę kanału typa: EnzinhoFCB.

Gl0BaL

2012-12-06, 15:02
I tak najlepszy easter egg był w wiedźminie 1.


"Jestem nadzieją białych"

Ifjunołatajmin

straatveger

2012-12-06, 16:40
a tam gówno,

k***a dzisiejsze gry polegają na tym że oglądamy walkę wciskająć w odpowiednich momentach odpowiednie klawisze, skojarzyło mi się z taką ruską gierką lat 80 gdzie wilk podstawiał koszyk tam gdzie kura właśnie jajko znosiła, tak samo wy gracie teraz tylko grafika jest lepsza

niedługo będą nakręcać filmy a wy poprostu będziecie wybierać następne fragmenty wciskając odpowiednei klawisze :)

Frajerska gra

HAL-9000

2012-12-06, 17:01
I czym wy się jaracie? Easterami z gry? Przeczytajcie lepiej pięcioksiąg. To jest ch*j w porównaniu z tym co Sapkowski wpisał w treść momentami.

Echis

2012-12-06, 17:03
@straatveger
A co ty k***a myślisz, że Wiedźmin 2 składa się tylko i wyłącznie z wciskania klawisza w walce? To jedna z najbardziej wymagających gier obecnych czasów. Nie trwa 4 godziny, a fabuła nie jest liniowa jak w większości. Gówno się znasz na grach. Grałeś kiedyś w Contre na pegazie, nie przeszedłeś pierwszego etapu i uznałeś ją najtrudniejszą grą, więc w inne tytułu nie warto grać. Poza tym, co ma j***na grywalność tu do rzeczy, skoro filmik traktuje o czymś innym ?

PhetrusEnigmatus

2012-12-06, 17:29
@straatveger
Wypowiadasz się, choc pewnie nie miałeś z tą grą styczności, więc tą idiotyczną krytykę zachowaj dla siebie.

kizug666

2012-12-06, 17:58
Ten 'manager' co jest przy wzmiance o Tysonie nazywa się Ziggy Król i jes to nawiązanie do Dona Kinga, gość ma nawet taką samą fryzurę.

Gl0BaL

2012-12-06, 19:06
@Echis
Proponuję ogarnąć termin "nieliniowości", poniewaz pomimo że możemy wybrać kilka sposobów na przejście tej gry to jest ona i tak nabardziej ch*jową pod względem liniowości gra. Jeden pie**olony wątek przez całą grę- dopaśc Letho.

Nieliniowy to był Gothic, wszystkie Elder Scrolle.

I niestety też zgodzę się co do poziomu trudności dzisiejszych gier. Są mizerne pod tym względem. Zagrajcie w Metalgear Solid itp, wtedy poczujecie co to jest trudna gra. Bywały misje że pół dnia się z jedną j***łeś zanim przeszedłeś.

hycel

2012-12-06, 19:28
Dlaczego nie poleciało do zbiorczego?

dupeczki

2012-12-06, 19:49
Mi to się jeden charakterystyczny polski motyw zapadł w pamięci:
1:45

Podobny do znanego filmiku "ide albo nie ide|" :)

Plecionkarz

2012-12-06, 20:08
Mój ulubiony easter egg. W Hitman 4 było tego masa. Od różnych tańców, ochroniarzy wąchających majtki córki swojego szefa, gwardzistów tańczących kankana, szczury grające w pokera po statek pełen zombie. Nieźle to wygląda jak światowej klasy zabójca przychodzi dokonać swój kontrakt ale przedtem powywija trochę na parkiecie.