18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pavulon_1

2012-05-22, 17:42
Koleżance musi nieźle dupa trzeszczeć na egzaminach :) z taką wiedzą.

Nakwasowany

2012-05-22, 17:56
Prowokacja tak jak cały ten program. Poza tym prowadzący niech się douczy bo komunizmu w Polsce nigdy nie było. A z maturą to chociaż do biedronki przyjmą na kasę.

BananUst

2012-05-22, 18:01
Ja jebie, co za kretynka. Widać na AWFie nie potrzeba zbytnio mózgu albo laska poszła tam męża znaleźć.

kemotr

2012-05-22, 18:33
Ludzie to jest studentka fizjoterapii. Ściślej mówiąc idziesz do LO i tam się uczysz i uczysz i jak widzisz ze jesteś głupi i nie chce Ci się uczyć to idziesz na fizjoterapie i inne tego typu kierunki gdzie jak by mogli to by Ci zapłacili za to , że tam idziesz. Więc nie mówmy , że to taka prawdziwa studentka ;p A koleś ogar nie ma co matura nie pokazuje tego czy jesteś mądry czy nie ona sprawdza jak bardzo system wyżarł Ci mózg i jak bardzo jesteś od niego uzależniony.

desiderata1985

2012-05-22, 19:03
jak dobrze,ze pisalam jeszcze stara mature,ktora kiedys cos znaczyla...
co do laski to bezwzglednie mierzi mnie swoim ignoranctwe,chyba bym jej zaj***la. :evil:

glodnymaciek

2012-05-22, 19:13
Kibic z przeciętną wiedzą, rozniósł aurę swojego oświeconego umysłu ostatnimi słowami... nawet widać, jak dziewczyna się za niego wstydzi.

knebel89

2012-05-22, 19:17
Ta "studentka" to raczej typowy przykład zmarnowanych lat w szkole...
Kondolencje dla jej rodziców za wyrzucone pieniądze w błoto za wychowanie totalnej idiotki która ma w głowie powietrze z materaca! Pochylmy się nad coraz bardziej rozprzestrzeniającą się falą idiotów i analfabetów którzy są "przyszłością narodu"


k***a....

EdmundKemper

2012-05-22, 19:48
Fake ! Przecież kibole tylko robią zadymy na stadionach i siedzą w dresach na ławce pod blokiem. A żaden z nich nie skończył nawet podstawówki.

Carol

2012-05-22, 20:05
astas napisał/a:

pie**olenie. Zlepili dobre odpowiedzi kibola ze złymi tej pani.


100% też to zauważyłam, że niby te same pytania zadawali, a jednak niektórych jego odpowiedzi nie ma.
Nie zmienia to faktu, że klientka ma bardzo ubogą wiedzę ogólną.

vass

2012-05-22, 22:16
Studenci to dzisiaj mega gamonie, ktoś kto ogląda w TV National Geographic wie więcej od przeciętnego studenta.

burzuazja

2012-05-22, 22:59
Earth napisał/a:

Niech jakiegoś STUDENTA zapytają, a nie tępą cipę.



Właśnie tym filmikiem pokazali, że JEDNO NIE WYKLUCZA DRUGIEGO.Można być tępym ch*jem po zarządzaniu a wiedzieć tyle ile ja o faszerowaniu mięsa? Rozumiesz przesłanie, koczkodanie?

tutus

2012-05-23, 02:48
AWF to nie studia

ci...........ki

2012-05-23, 06:55
Fajnie, po co robic mature skoro jestem tak madry ze jej nie zrobie.. lol