18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Więcej przygotowania

Piosenkarz • 2012-12-19, 19:21
Przedstawiam krótki fragment serialu emitowanego niegdyś w TVP pt: "Balada o lekkim zabarwieniu erotycznym"
[video]
[/video]

MojeAvi

2012-12-19, 20:37
Jak tu to skomentować.... slyszalem keidys ze go wysywali od pederastow

jacekmatys

2012-12-19, 20:50
k***a fachowiec: złe wygolenie ...a pachy?? a idź pan w ch*j

Stew

2012-12-19, 22:08
Polecam wszystkie odcinki... ten typ to jakiś pie**olony zbok. Najgorsze było to, że matki same pchały swoje córki do tego gościa...

Masakra.

djoshin

2012-12-19, 23:03
mimo niewygolenia brałby ją jak radomianie napoje

blackbird969

2012-12-19, 23:47
@up
hahaha Radom na święta i wszyscy zapomną o Sosnowcu ;D

a co do tego materiału filmowego to laska fajna ale sam serial był tragiczny, obejrzałem 2 odcinki i złapałem się za głowę jak można do takiego człowieka swoją córkę pchać. Że niby kariera je czeka, a równie dobrze mógł je do niemiec wywieźć żeby dupą zarabiały tak jak te baby przy drogach i rodzice jeszcze by się cieszyli że pieniądze z tego mają.

Szwancolot

2012-12-20, 00:04
Stew napisał/a:

Polecam wszystkie odcinki... ten typ to jakiś pie**olony zbok. Najgorsze było to, że matki same pchały swoje córki do tego gościa...

Masakra.



Sk***iel handlował kobietami.

Keepo

2012-12-20, 00:06
Że dziewczyna sobie pozwoliła na takie coś.
EDIT:
O ch*j ludzie są naprawdę głupi. Podpis pana wyżej, no po prostu jebłem k***a.. Jestem mega spity i styrany dzisiejszym dniem. Człowieku z komentarza wyżej jesteś tak samo jebnięty jak ta dziewczyna z filmiku, która daje się macać po cipsku. A tak w ogóle to wesołych świąt dziękuję, dzień dobry!

kruliczec

2012-12-20, 00:29
@djoshin
O ch*j chodzi z tym Radomiem? Myślałem, ze to jakaś głupia gimbusiarska nowa moda, ale widzę, że to coś grubszego.

Polonia

2012-12-20, 00:32
Chodzi o ten film gdzie podczas wigilii na deptaku w Radomiu typsony kradły napoje, bodajże 3 cytryny czy inne kolorowe gówno. Gdzieś już ten temat sie przewijał.

itemeczek

2012-12-20, 00:47
Widocznie nikt nie oglądał całości, bo matki niektórych dziewczyn były przeciw. O ile mnie nie myli pamięć to jedna z nich nawet wbiła typowi do mieszkania z awanturą. Fakt faktem, że niektóre zadowolone, no ale k***a popatrzmy prawdzie w oczy... Wszystkie dziewczyny z rodzin na granicy ubóstwa, bez wykształcenia, żadnego zaplecza ani jakichkolwiek perspektyw. I jeb, taka okazja, możliwość pokazania się i zgarnięcia całkiem przyzwoitej kaski jak na tamte czasy (już dekada...). Chętnych nigdy nie zabraknie. A dwa razy w dupke z finałem na twarzy kiedy nie ma kamer - to już zupełnie inna historia, pewnie nie tak wyobrażały sobie swoje światowe kariery. I to wszystko wszystko, a jakże, w pięknym mieście Łodzi. Znanym głównie z filmów, w których gra Pazura. :kawa:

Numernabis

2012-12-20, 01:23
mistrz improwizacji, hahahah

straatveger

2012-12-20, 11:13
Haha pamiętam leciało równocześnie z kawalerią powieetrzną :D przed albo po, A ten pan to czarek mończyk i miał zajebistą fryzurę zawsze chciałem mieć takie warkoczyki

meatball

2012-12-20, 19:53
Mnie się pan Mończyk zawsze kojarzył z typem z Podrywacze.pl

Butter

2012-12-21, 11:46
W tym pożal się serialu dokładnie mówił, że ta kariera "modelki" to bujda. Dziwi mnie, że wzięli się za niego dopiero gdy znaleźli zamordowaną kobietę we włoszech.

artykuł