18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wibrator mamy

Saia • 2011-02-07, 01:15

Są ludzie niepełnosprawni fizycznie , są też ludzie niepełnosprawni umysłowo. Powiedzieć o tej matce że jest niepełnosprawna to obraza dla ludzi łapiących się do wcześniej wymienionych grup.

Tłumaczenie dla prostaków:
Mama napisał/a:

Gdzie jest wibrator?!Craig , jestem zdesperowana i nie wytrzymam!Albo przyjdziesz do domu TERAZ albo mi powiedz gdzie jest.


Córka napisał/a:

Eeee Mamo?!?!?!? Z tej strony Twoja córka... I NIE CHCĘ SŁUCHAĆ O TAKICH RZECZACH!!! Do k***y nędzy!


Mama napisał/a:

O cholera , przepraszam Brit. Twój tata i ja mamy swoje własne hasła. Wibrator oznacza mydło.


Córka napisał/a:

Ta , na pewno. Jesteś obrzydliwa. Zostaw mi 50 dolarów przed drzwiami. Wezmę je po drodze ze szkoły. Wracam jutro.


Mama napisał/a:

Craig , przypadkowo napisałam do Brit. Myślałam że to Ty! Nie wiesz gdzie jest wibrator?


Córka napisał/a:

NAPRAWDĘ , MAMO!!! WYPROWADZAM SIĘ!!!


bogluto

2011-02-07, 01:35
mój kumpel po niezdanym prawku napisał sms "k***a nie zdałem ja tego ch*ja *nazwisko kolesia który uczyło go jeździć* zapie**ole" i wysłał przez pomyłkę do osoby wymienionej. Na następny dzień była u niego policja ;D

Jednym słowem wolał bym policje na karku niż mamę pytającą o wibrator.

SEW300i

2011-02-07, 07:30
Pewnie obydwie używały tego samego sprzęta:)

reset

2011-02-07, 10:43
Mydło? W c*pie? Bez sensu.

Mather789

2011-02-07, 11:36
fake ale śmieszny :D

hawli

2011-02-07, 11:40
ostatnio zalała internet fala zrzutow ekranu z androida.

raper900

2011-02-07, 12:01
k***a to że ktoś nie umie języka angielskiego nie znaczy od razu, że jest prostakiem. Mnie na przykład przez 12 lat pakowali do łba niemiecki. Więc sam nie zachowuj się prostacko obrażając ludzi, którzy wybrali inny język niż "twój".

.:...........:.

2011-02-07, 12:04
raper900 napisał/a:

Mnie na przykład przez 12 lat pakowali do łba niemiecki.


Dopiero po takim czasie stwierdzili, że nic to nie dało i dali Ci spokój?

Matuus

2011-02-07, 12:16
Toż angielski jest chyba obowiązkowym językiem od ... 20 lat?

Nameless

2011-02-07, 12:17
hawli napisał/a:

ostatnio zalała internet fala zrzutow ekranu z androida.


Nie zauważyłem. Poza tym to iOS.

raper900

2011-02-07, 12:25
Matuus napisał/a:

Toż angielski jest chyba obowiązkowym językiem od ... 20 lat?


Coś ci się popie**oliło. Za moich czasów (jakieś 12 lat temu) dzieciom w podstawówce w większości szkół standardowo pakowali niemiecki i jeszcze ze dwa kolejne lata po mnie. A jak kto chciał angielski to musiał sobie dodatkowo chodzić lub zmieniać klasę albo nawet szkołę.

Poza tym angielski NIGDY nie był i nie jest obowiązkowy! Jest on najczęściej wybierany, ale nikt ci nie broni np. na maturze wybrać hiszpańskiego czy włoskiego.

drowze

2011-02-07, 12:32
To nawiązując do tematu - dawno temu, za czasów, gdy chodziłem do szkoły podstawowej miała miejsce pewna śmieszna sytuacja. Wpadłem raz do kumpla, żeby sobie z nim w jakieś gierki pograć i w trakcie gry do kumpla przyszedł sms od mamy, który przeczytał na głos: "Hej Artur, jak będziesz dzisiaj wracał z pracy to kup mi jakieś fajne ciuszki. W nagrodę zrobię dla Ciebie wieczorem mały streaptase ;) " Artur to oczywiście ojciec kumpla. A żeby było śmieszniej mama kolegi akurat siedziała w kuchni i robiła nam kanapki ;) Bezcenna była mina kolegi, gdy jego mama weszła po chwili do pokoju ;D

uraniril

2011-02-07, 13:15
nie rozumiem o co cała afera
to że mama to już się nie może pobawić? jak zadowolona i zaspokojona to przynajmniej się nie wyżywa na ludziach dookoła

Entej

2011-02-07, 14:27
ch*j wie z której strony to czytać :roll:

Saia

2011-02-07, 15:08
raper900 napisał/a:

k***a to że ktoś nie umie języka angielskiego nie znaczy od razu, że jest prostakiem. Mnie na przykład przez 12 lat pakowali do łba niemiecki. Więc sam nie zachowuj się prostacko obrażając ludzi, którzy wybrali inny język niż "twój".



Siedź cicho nieudana kopio mnie.