18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiatrówka domowej roboty

Defetysta • 2014-04-23, 21:01
Witajcie drodzy sadole. Chciałbym wam pokazać wiatrówkę domowej roboty, którą wykonał mój wujek. W wolnej chwili lubi sobie w garażu 'tworzyć' różne przedmioty. Jednym z nich jest właśnie wiatrówka, która moim zdaniem jest warta pokazania.
Nie jest to jakaś profesjonalna broń tylko wykonana za pomocą przedmiotów, które były łatwo dostępne :) Mam nadzieję że się spodoba.

Tu sam proces tworzenia wiatrówki




A tu jak się sprawuje




Jak się nie spodoba to wy**bać

paralyse

2014-04-23, 21:41
Wolno się ładuje a do cygana zawsze lepiej dwie kulki zapodać dla pewności

dogip

2014-04-23, 21:41
Konstantynopolitańczyk napisał/a:

Rozpie**ala mnie spontaniczność i energia bijąca od osoby lektora z drugiego filmiku ;) Gościu jak by za karę to opowiadał.



On skacowany był. Święta mieliśmy. Daj mu spokój.

piter210

2014-04-23, 21:46
Jak pompuje to celuje sobie w głowę :samobojstwo: : - piwo.

____

2014-04-23, 21:46
Kwestia czasu, kiedy wujka odwiedzą smutni panowie za produkcje broni. Jeśli wiatrówka będzie miała więcej niż 17J to będzie produkcja broni+nielegalne posiadanie....no chyba że film kręcony za granicą a wiatrówki nie ma w PL

PhantomMask

2014-04-23, 21:49
wujaszek ma potencjał co by go smutni odwiedzili, oni lubią te klimaty :mrgreen:

damyrade20

2014-04-23, 21:50
Fajne, ciekawi mnie zwłaszcza konstrukcja zamka, jak osiągnął taką szczelność że powietrze nie ucieka przez zamek albo że go wręcz nie otwiera. Mam podobną pompkę do roweru :D mam nadzieję że Twój wujek ma droższy model bo u mnie manometr jest tylko do ozdoby. A tą strzałką nie chciałbym dostać :D

fazikonik

2014-04-23, 22:13
Pierwsza mysl - bardzo ladna wiatrowka i proste wykonanie.

Po obejrzeniu filmiku. Gostek w kapturze. Odludzie. Lotki do strzelania. Siedzi w garazu i majsterkuje. Jeszcze jedno co go zdradza - glos! Idealnie pasuje do psycho-mordercy :D



Tak serio to nie mam zamiaru obrazac nikogo, za duzo tv naogladalem sie w dziecinstwie ;)

Kisielthc

2014-04-23, 22:14
Wujek z Podlasia ? bo tak zaciąga...

303

2014-04-23, 22:16
Inicjatywa fajna, ale radzę sprawdzić na chrono (może na forum bron.iweb.pl znajdzie się ktoś z okolicy kto tego użyczy) czy nie przekraczacie 17J bo jak ''zatroskani'' sąsiedzi zadzwonią na policję a w laboratorium CLK sprawdzą i wyjdzie że przekracza to chętnie wam postawią zarzuty za wytwarzanie i posiadanie nielegalnej broni, bo 17J+ trzeba rejestrować jako FAC 5 dni od zakupu, a taka samoróbka ciekawe czy zostanie zarejestrowana bo to samoróbka. Na mnie uprzejmi sąsiedzi dzwonili że strzelam z broni palnej na podwórku, a w tym czasie strzelałem z pistoletu który ma max 7J, na innego sąsiada też ch*je donieśli i skonfiskowali mu sprzęt mimo że nie miał nielegalnej tylko zwykłe długie poniżej 17J, a później sprzęt odzyskać to jest problem bo wszystko trwa miesiącami, ja zawsze przy sobie mam papiery w tym poj***nym kraju niedługo wysrać się bez pozwolenia nie będzie można.

krakenoo

2014-04-23, 22:23
strzela w 3:50 drugi filmik

BongMan

2014-04-23, 22:29
Magsurf napisał/a:

Strzelałbym do BongMan'a.


Możesz mi strzelić laskę.

Defetysta

2014-04-23, 22:36
Wujek z Lubelszczyzny, co do głosu to jest to jego pierwszy filmik na necie, więc wiadomo wprawy nie ma do opowiadania. Co do legalności to napisał w komentarzach pod pierwszym filmikiem, że kusza jest nielegalna, a wszystkie rodzaje łuków i wiatrówki poniżej 17J są legalne. Więc należy się trzymać tej opcji że jest poniżej 17J :D

@damyrade20 polecam poczytać komentarze pod pierwszym filmikiem, jest napisane czego użył. W razie czego możesz zadać mu pytanie poprzez komentarz a na pewno odpowie :)


Nie jest to odludzie tylko najzwyklejsza działka na której spędza z rodziną wolny czas ;)

@piter210 Najpierw pompujesz potem ładujesz śrut ewentualnie lotkę, więc nawet jak by strzeliło to samym powietrzem ;) Chyba że chciałbyś trafić na dział hard, wtedy można próbować ładować śrut a następnie pompować.

@Konstantynopolitańczyk nie opowiada o tym za karę tylko robił to pierwszy raz, więc i tak dobrze, że chciał się podzielić z innymi obsługą wiatrówki

Shaint

2014-04-23, 22:50
W razie inwazji Rusków już jest uzbrojony...

nanab

2014-04-23, 23:08
Lol tyle roboty na takiego gniota jak można 1000004334 razy lepsza chinska wiatrowke kupic za 50zl i normalnie wygladajaca