18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadro

Skurwysy • 2012-09-10, 21:36
Panowie napie**alają ogromne wiadro. :-)



Mógł jebnąć na raz. :szczerbaty:

Ryuk

2012-09-11, 10:02
No, smaka mi narobiliście. Idę na wiadro.

Lasarr

2012-09-11, 10:16
tmx2oo4 napisał/a:

Na co propagujecie narkomanie na sadolu, pokażcie efekty w organizmie po zażywaniu narkotyków (chociaż to na harda, bo pocięty mózg czy rak płuc na żywca na główną nie wejdzie). Sami często mówicie że znakomita część tej społeczności to ludzie z gimnazjum, ucząc ich ćpania ogłupiacie całą społeczność co rzutuje na przyszłość, o ile sadol dożyje kilku lat.



Hehe uwielbiam te wasze pie**olenie, zaraz sie zrobi pierdyliard stron komentarzy :D .Propaganda mistrzu to byla pare lat temu, ale rozumiem nie mozesz tego pamietac, teraz mamy wolnasc slowa, pozatym to nie widze w filmiku nigdzie namawiania do "cpania" jak to yntelygencko okresliles.

CopRobo

2012-09-11, 10:21
Ehh, u mnie 1/3 takiego wiadra i poszedłby spaw :/. Cóż, trening czyni mistrza :D

TheColt

2012-09-11, 10:39
W następnym odcinku będzie bojler na żwirowni...

Ubakany

2012-09-11, 10:45
kto kreci jak koleżka wali wiadro i wrzuca to w neta. już nawet tego w spokoju nie można zrobić... PS z takim wiadrem jest dobry sposob jak macie np. jezioro. Naciągacie, ktoś wskakuje do jeziora, nurkuje i wypływa głowa w butle. Zapewniam ze taka inhalacja przez 5 sekund i jesteśmy happy do końca dnia ;)

korzon_15

2012-09-11, 11:24
takie wiadro to marnoTRAWstwo lepiej walnąć parę mniejszych :) Czy że jak @up mowa o jeziorze

al...........10

2012-09-11, 12:02
Kogo to interesuje? Mam dać piwo, żeby wszyscy myśleli, że też jestem fajny bo wiem co to jest?
To chyba kompleksy, tak samo jak palenie fajek przez gimbusów, +5 do poczucia własnej wartości...

Numernabis

2012-09-11, 12:19
kurde uwazajcie Narkotykiiii, aaa trawa, cpuny, cholera a pozniej kila, albo odwrotnie i jeszcze rak. A jak przezyjecie palenie wiader to w najlepszym wypadu traficie do wiezienia o zaostrzonym rygorze, takie sa prawa natury, bo sie pie**oli w glowie.
zartuje.
Oczywiscie, ze mozna palic trawe, pale ja juz zeby nie sklamac ok. 5-6 lat mimo mojego wieku (20lat)
i jakos zyje, teraz troche ograniczylem bo chodze na silke to nie moge palic non stop bo by mi sie nie chciało, czy cos po za tym, jak po kawie - nic. A podobno mlody organizm jest taki podatny na używki.

LeHajt

2012-09-11, 13:24
wszystko spoko, tylko co tam k***a robi rudy?

NuclearBlast

2012-09-11, 15:15
Dziękuję dobranoc inaczej tego nazwać nie idzie :amused:

kampos84

2012-09-11, 16:40
najlepsze było że rudy miał skarpetki założone razem z klapkami

rudy w skarpetkach i klapach hit lata xd

rudy w skarpetach i klapkach xD

xd

mp_toujane

2012-09-11, 17:19
powie mi ktoś na czym to polega ? dlaczego k***a butelka i wiadro

Infanymous

2012-09-11, 17:47
@kampos84

Więcej tych "xd" przypie**ol :facepalm: . A wiadro zacne

Skurwysy

2012-09-11, 17:57
winthek napisał/a:

powie mi ktoś na czym to polega ? dlaczego k***a butelka i wiadro



Inżynier melduje się, ów metoda "palenia" polega na tym iż, butelkę z uciętym dnem wsadza się do wiadra z wodą, na górze jest "cybuch" czyli tam gdzie wsypuje się posiekaną rzodkiewkę i odpala powoli unosząc butelkę. Woda ściągą dym do środka butelki, a na końcu gdy już się napełni (nie wyjmujemy do końca z wody), odkręcamy zakrętkę z cybuchem i przykładamy usta do butelki wpychając ją w wodę, która wypycha dym prosto w płuca!

azerbejdzanification

2012-09-11, 19:55
tmx2oo4 napisał/a:

Na co propagujecie narkomanie na sadolu, pokażcie efekty w organizmie po zażywaniu narkotyków (chociaż to na harda, bo pocięty mózg czy rak płuc na żywca na główną nie wejdzie). Sami często mówicie że znakomita część tej społeczności to ludzie z gimnazjum, ucząc ich ćpania ogłupiacie całą społeczność co rzutuje na przyszłość, o ile sadol dożyje kilku lat.



To może pokażmy wątrobę po piciu codziennego piwka?
Marichuana powoduje mniejsze patologie socjalne niż alkohol,a to że ktoś ćpa amfe koks,here itp itd to już jego własna głupota,taka sama jak codzienne łojene nia umór alko.