18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadomości o podwyżkach socjalnych.

~_Yarko_ • 2020-02-12, 19:54
Materiał nagrywany, który nie pojawił się na antenie.
Przeciekł na internety i jest szeroko komentowany.
Dziennikarka wybucha śmiechem z fikcji materiału, który czyta.


Ciekawe, na ile jest to podobne do materiałów nagrywanych w TVP.

Źródło:
https://www.znak.com/2020-02-10/veduchaya_vestey_rassmeyalas_chitaya_novost_o_povyshenii_lgot_v_rossii_na_3

Mgmacius

2020-02-12, 19:56
Nie kumam ani słowa. Z czego ona tak ryje?

bigsexy

2020-02-12, 20:05
Mgmacius napisał/a:

Nie kumam ani słowa. Z czego ona tak ryje?



Wasz burszuj POLIGON chciał wejść na antenę ale się zesrał, a prezenterka zobaczyła jego ciula (znaczy jego napletek) i wyj***ła śmiechem bo komar zostawi większą bułę,,,

jbone

2020-02-12, 20:10
bigsexy napisał/a:

Wasz burszuj POLIGON chciał wejść na antenę ale się zesrał, a prezenterka zobaczyła jego ciula (znaczy jego napletek) i wyj***ła śmiechem bo komar zostawi większą bułę,,,



fajnie sie naćpałeś ciulu.wracaj na ziemię.

niemamskarpet.

2020-02-12, 20:12
wypad z tym gównem, jak słyszę ten język to mi się paznokcie marszczą tak sam jak przy germańskim

~_Yarko_

2020-02-12, 20:18
niemamskarpet. napisał/a:

... jak słyszę ten język to mi się paznokcie marszczą tak sam jak przy germańskim


Język nieprzyjaciół powinno się znać.

serenity

2020-02-12, 20:34
Oni mogą się uczyć od towarzyszy z PZPIS!

mazga50

2020-02-12, 20:44
Mgmacius napisał/a:

Nie kumam ani słowa. Z czego ona tak ryje?



Prowadzenie programu „Wiadomości. Primorye ”wybuchnął śmiechem, informując w studio o wzroście w Rosji płatności socjalnych dla federalnych beneficjentów. Kwota miesięcznych świadczeń pieniężnych od 1 lutego została zindeksowana o 3%. Gospodarz wyśmiał słowa o kwotach, które Rosjanie mogą wydać na usługi społeczne. Rekord nie pojawił się na antenie, ale zaczął szybko rozprzestrzeniać się w Internecie. Pierwszą, która przyciągnęła uwagę, była publikacja „Info 24”.

Prezenter przeczytał tekst, że świadczenia federalne są przyznawane osobom niepełnosprawnym, weteranom wojennym, obywatelom narażonym na promieniowanie, bohaterom ZSRR i Rosji, a także innym kategoriom obywateli. Na przykład w Primorye jest ponad 16 tysięcy takich osób.

„Zaindeksowano również zestaw usług społecznych zawartych w płatności. Począwszy od 1 lutego, jego koszt wyniesie nieco ponad 1,5 tysiąca rubli miesięcznie, z czego prawie 900 rubli może być wydane przez beneficjenta na niezbędne leki, 137 rubli należy wydać na bilety do sanatorium w celu zapobiegania poważnym chorobom, a resztę na bezpłatne przejazdy w transporcie międzynarodowym do miejsca leczenia iz powrotem - powiedziała prezenterka, po czym nie mogła powstrzymać śmiechu.

„Przepraszam, próbowałem… słyszałeś?… Dobrze, że nie jestem w powietrzu… A reszta podczas podróży międzynarodowych… przeczytałeś to?” Powiedziała, przepraszając swoich kolegów. Atak śmiechu trwał około minuty, prezenter kilkakrotnie powtórzył kwotę płatności.

mianas

2020-02-12, 20:48
serenity napisał/a:

Oni mogą się uczyć od towarzyszy z PZPIS!



towarzyszy to u Schetyny szukaj co ich reaktywował ...

camson

2020-02-12, 21:14
Mam podobnie jak od wielkiego dzwonu zdarzy mi się obejrzeć wiadomości, albo fakty...

trupzszafy

2020-02-12, 21:27
od jutra gwiazda tv kamczatka

ra0mir

2020-02-12, 22:07
trupzszafy napisał/a:

od jutra gwiazda tv kamczatka



chyba tv gułag

kubol

2020-02-12, 22:23
"Akcja" od 0:45. Podobno ją zwolnili. Ona nie znajdzie juz pracy a rodzina nie znajdzie jej. Juz wujek wladi o to zadba...

Juzwa

2020-02-12, 23:56
Jak będzie miała szczęście, to nauczą ją oporządzać bydło na Syberii. Przy mniejszym szczęściu nauczą ją karmić niedźwiadki własnymi flakami.

Psilocke

2020-02-13, 00:20
A to mateczka rasija nie miała mieć własnych internetów?

My tu śmichu chichu a tymczasem w mateczce polszy inaczej nie jest.
Ot tak czasem czytam w gazecie, że wzrosła waloryzacja emerytur. Na przykład o 7.5 pln.

Tylko na głupoty nie rozpie**olcie.