18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Why we ride - trailer.

kwiatusheck • 2013-12-03, 17:03
Nic super sadystycznego.

Motocyklisci zrozumieja, a nie motocyklisci mam nadzieje, ze kiedys zrozumieja ;)



Jesli sie spodoba i znajde wieczorem RIPa z eventu to tez wrzuce.

r4f43ll

2013-12-03, 17:21
ktoś to musi napisać: dawcy nerek

kwiatusheck

2013-12-03, 17:24
@up Ktos to musi napisac. Jestes idiota ;)

Brzydkii

2013-12-03, 17:24
@2up Dawcy Orgazmów hehe

premium122

2013-12-03, 17:26
Niech jeżdza byle nie jak idioci..

SalvaCzoko

2013-12-03, 18:45
Nienawidzę was ku*asy. Zacznijcie przestrzegać przepisów to się dogadamy, linia ciągła lub przerywana oddzielająca pasy ruchu nie posiada napisu "popie**alaj mototrem ile chcesz".

Dostanę za to hejtem w pysk - i ch*j mnie to obchodzi. Czepiacie się kierowców, że nie patrzą w lusterka i jeździcie wozami z tymi pedalskimi naklejkami "motocykle są wszędzie" - auta też i nikt z tym się nie obnosi.
Ostatnio taki pedałek musiał k***a przejechać środkiem i mi przerysował bok wozu dostawczego, sp***olił jak rurkowiec przed łysolami.

nopel

2013-12-03, 19:46
Ale salva - Nie ugoólniaj, ok? Większość tych złych to stunterzy.
A nie kazdy tak jeździ...
Wiele osób jeździ turystycznie, aby po prostu sobie pojezdzic, a nie zapie**alac jak poj***niec.
Pamietajcie o tym, i nie ugolniajcie.

Pozdro.

grubazzz

2013-12-03, 22:09
up.. piwo dla ciebie nopel .

lucasso15

2013-12-04, 13:34
Walka Motocykliści kontra reszta świata za 3...2...1....

DBstep

2013-12-04, 21:05
Dawcy nerek, patrz w lusterka za kawałek serka xDDDD

Pykac

2013-12-04, 21:14
Dla mnie w jeździe na motocyklu jest najlepszy ten powiew powietrza i relaksik. Zupełnie nie rozumiem tych co to tak zapie**alają.

merh

2013-12-04, 21:23
motocyklista moze obawiać się jedynie wymuszenia,ale wprawiony wie,że nikomu nie mozna na drodze ufać.Oczy dookoła głowy i myślenie za innych,bo liczy sie twoje zycie.Idiota powinien zginąć na miejscu wypadajac z zakretu,albo wyprzedzając na skrzyzowaniu kolumne pojazdów,z ktorych jeden skręca w lewo.Normalni ludzie wiedzą,kiedy przystopować. Jeżdzę już 15lat i jak do tej pory jedynie sytaucje podbramkowe,czyli wymuszenia,lewoskręty,ale nigdy bezpośredni kontakt z maską.Trzeba mieć po prostu równo pod kopułą. Na skrzyżowaniach też sie nie pcham na pierwszego,jesli zjade na pierwszej zmianie. Ogólnie to widze na drodze sporą poprawę zachowania ludzi,w stosunku do motocyklistów.Przepuszczanie w korkach, lekkie zjezdzanie na prawo przy wyprzedzaniu.Za każdy taki gest idzie lewa w górę. A drechów i ścigantów predzej czy pozniej zdrapuje sie z ulicy.Większosc wypadków motocyklowych jest z udziałem ściganek.To o czymś świadczy.

Zielonek92

2013-12-04, 21:35
Coś dla fanów motocykli... Czyli nie dla mnie...

ellsworth

2013-12-04, 21:54
kwiatusheck napisał/a:


Jesli sie spodoba i znajde wieczorem RIPa z eventu to tez wrzuce.


Że niby Rest In Peace? Znaczy wrzucisz jakąś kolimację efektywnych (i efektownych) zgonów na motorze? Czekam z niecierpliwością. :-D