18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Whatever it Takes

Tasak_PL • 2013-03-15, 11:36
"Rano mamy dla was coś specjalnego. Po obejrzeniu tego inspirującego, niesamowitego video na nowo uwierzycie w człowieczeństwo. Oglądaliśmy to z otwartymi ustami myśląc: "Nie, to niemożliwe". Darius Glover był związany z motocyklami od 7 roku życia. W wieku 15 lat podczas zawodów MX doświadczył jednak totalnie zmieniającego życie wypadku, który spowodował paraliż od pasa w dół. Jak mówi sam Darius, lekarze powiedzieli mu, że już nigdy nie będzie chodził i jeździł motocyklem, ale on po prostu nie chciał tego zaakceptować i udowodnił im, jak bardzo się mylili.

Darius nadal jeździ. I to jak! Nie uwierzycie w to, co zobaczycie na filmie. To jest po prostu niesamowite. Nie wszystko było jednak pozytywne. Darius został w swoim czasie zdyskwalifikowany z zawodów ponieważ… jest sparaliżowany. Organizatorzy uznali to jako wystarczający powód do niedopuszczenia go do udziału. Mimo to, Darius kontynuuje jeżdżenie motocyklem i robi to w sposób, który nas szczerze zadziwia, zapowiadając jednocześnie, że nie ma najmniejszego zamiaru się poddać i że będzie czerpał radość z życia w każdym jego dniu."

Pewnie 95% z Was (w tym ja) nie ogarneloby nawet takiego motocykla;) Propsy dla goscia :mrgreen:
źrodło-scigacz.pl

Tasak_PL

2013-03-15, 22:07
mare30ks napisał/a:

no coz... to tylko kwestia kasy. w pl inwalide nie stac na leki, wozek, nierzadko na zarcie
normalnego przecietnego polaka nie stac nawet na taki motor
co tu porownywac...


dokladnie a u nas w Polsce motocykle nowe sa praktycznie 2 razy drozsze niz tam...

zajonc77

2013-03-15, 22:28
lo zesz korwa...
szczerze mnie zastanawia jak on sie zatrzymuje bez nog ale zapewne i na to jest sposob jak nie kumple to cos extra w motocyklu...

szacun dla niego za wytrwalosci jako czlowiek

szacun za pasje jako motocyklista

crazy motherfather jednym slowem

Tasak_PL

2013-03-15, 23:04
pewnie operuje sprzeglem i przez to sie zatrzymuje, ale nie wiem co i jak z biegami :roll:

NoMissingPL

2013-03-15, 23:30
Podziwiam takich ludzi. Pomimo paraliżu nóg robi to co lubi. Szacun dla niego.

awatarjaremy

2013-03-16, 10:08
Tasak_PL napisał/a:

Nie wszystko było jednak pozytywne. Darius został w swoim czasie zdyskwalifikowany z zawodów ponieważ… jest sparaliżowany. Organizatorzy uznali to jako wystarczający powód do niedopuszczenia go do udziału.


zawody? takie z innymi ludźmi? takie, w których trzeba czasem, po wywrotce na przykład, sp***alać na własnych nogach żeby nie zostać rozjechanym przez resztę zawodników? no to rzeczywiście, czarnemu nie powinni odmawiać udziału w takich zawodach :amused:

tofik1987

2013-03-16, 10:31
Czarnego mi pokazujecie i chwalicie? Bóg Was opuścił?

masabitumiczna

2013-03-16, 11:16
murzynem się podniecacie, Kubica i Bielecki są nawet lepsi bo ich dopuszczają do zawodów ;)

DziadMróz

2013-03-16, 22:37
Pewnie tak szybko zapie**ala bo wie ,że 2 raz kręgosłupa nie połamie.

kuba451

2013-03-17, 23:26
a co jak by się wy**bał ? chyba lepiej w takiej sytuacji nie być przypiętym do motoru...