18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

what a cartoon!

ozarimielin • 2014-01-14, 23:06
ulubiona seria z CN.
takie bajki kształtują psychikę!



606

2014-01-16, 02:06
Przypominam tylko, że w "What A Cartoon" swoją premierę miał pierwowzór Family Guy'a: o psie i jego debilnym właścicielu, dzięki którym później powstali Brian i Peter. Do tego gościnnie wystąpił pilot samolotu, który był bliźniaczo podobny do Quagmire'a (który też jest pilotem przecież). Bajka nie przeszła, bo nikomu się nie podobało ;) Gdyby nie to, to nie mielibysmy FG.

dram09

2014-01-16, 02:21
Immortality napisał/a:

Wincyj k***a!



Mówisz i masz. :D



Nie wiem dlaczego ale jak siedziałem przed tym CN jako mały dzieciak to zdawałem sobie sprawę z tego że to ryło banię, ale nie zdawałem z tego że oglądając to człowiek uczył się angielskiego i sądzę że dużo z was też tak miało (powtarzane odcinki tego samego i potem moment przejścia na język Polski).

Aha bonus ode mnie bo często jak jest temat o rozpamiętywaniu o tej seri WhatACartoon to każdy o to się pyta:




606 napisał/a:

Przypominam tylko, że w "What A Cartoon" swoją premierę miał pierwowzór Family Guy'a



Ale teraz palnąłeś, po prostu Seth Macfarlane zaczynał realizacje swoich pomysłów (szkolne warsztaty) również przez "WAC", a potem dodawał swoje 5 groszy również w Johnny Bravo, Laboratorium Dextera,Krowa i Kurczak (czyli te lepsze), a nie jakiś pierwowzór. :P

Zawulon

2014-01-16, 08:23
Dzieciństwo z anglojęzycznym CT ... ah, piękne czasy

606

2014-01-16, 13:02
dram09 napisał/a:



Ale teraz palnąłeś, po prostu Seth Macfarlane zaczynał realizacje swoich pomysłów (szkolne warsztaty) również przez "WAC", a potem dodawał swoje 5 groszy również w Johnny Bravo, Laboratorium Dextera,Krowa i Kurczak (czyli te lepsze), a nie jakiś pierwowzór. :P






Misiu pysiu. Jeśli znasz Family Guy to wyłapiesz wszystkie aluzje z tej bajki. To JEST pierwowzór FG. Tak poza tym to całkiem dobry.

plam11

2014-01-16, 13:25
kiedyś to były zajebiste bajki, a teraz same pokemony lecą.

iwmi

2014-01-16, 14:56


Kitchen Casanova


Help?


Pizza Boy in No Tip


Chicken from Outer Space

(pilotażowy 1 odcinek Chojraka Tchórzliwego psa)

Mina and the count


Cow and Chicken "No Smoking"

(pilotażowy 1 odcinek Krowy i Kurczaka)

dram09

2014-01-16, 17:24
606 napisał/a:

Misiu pysiu. Jeśli znasz Family Guy to wyłapiesz wszystkie aluzje z tej bajki. To JEST pierwowzór FG. Tak poza tym to całkiem dobry.



Wiem o co Ci chodzi, ale chciałem tylko zaznaczyć że jedno z drugim nie ma "gruntownej" zbieżności, cały pomysł na FG przyszedł dużo później,a za to że bronisz jak lew "genezy" FG, łap piwo. :P

Enkipata

2014-01-16, 21:58
Niesamowicie popieprzone i bez logiki tak jak moje dzieciństwo w tamtych czasach. Tęsknię za tymi pięknymi chwilami.