18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Western

ambroz66 • 2010-12-08, 18:35
Dziki zachód. Małe miasteczko a w nim saloon, bank, sklep no i oczywiście burdel, przed którym siedzą trzy k***y, obserwując od niechcenia otoczenie.
Nagle, prawie jednocześnie dostrzegły kowboja, idącego z dziwnie wykrzywionymi nogami, tzn. kolana szeroko a stopy blisko siebie.
- Ciekawie czemu tak idzie - mówi pierwsza- może ma hemoroidy?
Druga - Pewnie długo jechał na koniu i sobie jajka odbił.
Trzecia wstała, podeszła do kowboja i pyta:
- Od czego się panu tak stało ?
- Od myślenia.
- ??????
- No, myślałem, że pierdnę, a się zesrałem...

Kamelizotto

2010-12-08, 23:04
Staryyyy... saloon na dzikim zachodzie TO WŁAŚNIE BURDEL

Podgor

2010-12-11, 15:59
No ale k***a nie musiałeś tego osadzać w realiach Dzikiego Zachodu.

feranos

2010-12-11, 16:03
co ma k***a do wiatraka?
tzn.
czemu akurat k***y? czemu na dzikim zachodzie? czemu kowboj? Po ch*j informacja turystyczna o miasteczku?

1986kuba

2010-12-11, 16:04
Kamelizotto napisał/a:

Staryyyy... saloon na dzikim zachodzie TO WŁAŚNIE BURDEL



chyba w Doktor Quinn :lol:



CKM88

2010-12-11, 16:50
Dziki wschód. Małe miasteczko a w nim monopol, spożywczak no i oczywiście melina, przed którą siedzą trzy naj***ne dynksiary, obserwując od niechcenia otoczenie.
Nagle, prawie jednocześnie dostrzegły miejscowego hulake, idącego z dziwnie wykrzywionymi nogami, tzn. kolana szeroko a stopy blisko siebie.
- Ciekawie czemu tak idzie - mówi pierwsza dynksiara - może ma hemoroidy?
Druga - Pewnie długo jechał na ręcznym i sobie jajka odbił.
Trzecia wstała, podeszła do hulaki i pyta:
- A czemu to tak dziwnie idziesz ?
- Od myślenia. Odpowiada hulaka.
- ??????
- No, myślałem, że wysram i pójdę, a się zesrałem i przymarzło do nogi ...

Neiwiem

2010-12-11, 17:04
k***a, a tak się fajnie zaczynało :(

feranos

2010-12-11, 17:41
@CKM88 po co "a w nim monopol, spożywczak, no i oczywiście melina" czemu nie po prostu "Dziki Wschód. Małe miasteczko, pod meliną siedzą trzy naj***ne dynksiary obserwując od niechcenia otoczenie"

Myślę po prostu, że autor chciał zawrzeć jakąś głębszą metaforę tworząc atmosferę i nawet własny świat dookoła wątku fabularnego tego dowcipu, to jakaś kryptoreklama idealizująca życie na przełomie XIX i XX wieku w USA, przedstawiając samą amerykę jako Utopię. Małe miasteczko a tu Saloon, Burdel, sklep i bank, wow (!). Społeczeństwo XIX wieku w USA jest tak bogate, że mogą r*chać, wpie**alać, chlać a resztę nawet do banku doniosą.

pakicito

2010-12-11, 19:13
ale dala mu ktoras czy nie ?

Mephic

2010-12-12, 03:22
Zapewne dowcip bardziej by was rozbawił gdyby było w nim tylko: "O k***a! Zesrałem się!", co niestety obrazuje poziom jaki sobą reprezentujecie.


Nicpoń

2010-12-14, 20:48
Po przeczytaniu myślałem że się zesram, ale tylko pierdnąłem... Piwko za przypomnienie dobrego dowcipu