18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wesoły pracownik myjni

DefOld • 2016-03-24, 16:03
wesoły pracownik myjni

mleczko413

2016-03-25, 22:51
Dorabiałem za czasów gimnazjum na myjni. Mieliśmy tam karchera spalinowego, bydle wielkości przyczepki ze statoila :D
Na tamtej psikawce dało wykonać długi skok. Sądze że przy dwóch dyszach dało by rade wejść na orbite przy masie 50 kilo :D
same kłopoty w tej myjce mieliśmy, jednej babie zmyliśmy lakier z maski opla, po szefa zadzwoniła i kolejny tydzień za frajer robiliśmy.

Emilian89

2016-03-26, 15:59
crossdressphyxia napisał/a:




Nie wiem jak wielkie pie**olnięcie musiałyby mieć te lance. Jedź na myjnię bezdotykową, co prawda boli troszkę rączka po siedmiu minutach mycia, ale za ch*ja nawet pięć takich lanc nie podniosłoby dorosłego chłopa, to nie węże strażackie. No chyba, że tam czołgi myją. Bo jeżeli to prawda, to takim czymś to umyjesz samochód nawet z lakieru.



Porównujesz myjnie bez dotykowa z taka myjnia ?? Czy ty jestes naprawde jebniety ?? Bez dotykowe myjnie sa slabsze by taki janusz jak ty nie zrobil sobie kuku pojedz na profesionalna myjnie gdzie chlopaki zapie**alaja w pocie czoła i niech ci sie dadza pobawic pistoletem to cie rączka nie bedzie bolec ...