18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wesoły kierowca

~_Yarko_ • 2024-01-14, 18:20
Taki to i piosenkę sobie zanuci.


smc

2024-01-14, 18:38
Wszędzie nienawidzą motocipek

Nawet jak się przebiorą za tuktuka...

Martyna666

2024-01-14, 19:26
ale co on myślał? że wyhamuje? XD

bodzio204

2024-01-14, 19:55
Nie wiem co z tym filmem nie halo, ale po odpaleniu wysypuje mi grafike i resetuje kompa.

spawarka_inwertorowa

2024-01-14, 20:38
bodzio204 napisał/a:

Nie wiem co z tym filmem nie halo, ale po odpaleniu wysypuje mi grafike i resetuje kompa.



masz cos powaznego nie tak z systemem, powaznie, niech ci jakis kumpel co ogarnia niezle kompy to sprawdzi, mogles sporo syfu zebrac przez dluzszy cza s surfujac po sieci,

dlaczego jest k***a tyle gowien zwanych ludzmi bez wypbrazni co k***a odpie**alaja takie manewry, jedziesz spokojnie ostroznie z dziecmi i rodzina a tu takie p*zda ci e zabije lub auto rozwali

radek225

2024-01-14, 20:38
spawarka_inwertorowa napisał/a:

masz cos powaznego nie tak z systemem, powaznie, niech ci jakis kumpel co ogarnia niezle kompy to sprawdzi, mogles sporo syfu zebrac przez dluzszy cza s surfujac po sieci,



Do przeglądania sieci - linuź na drugiej partycji. Do grania. office'a itp Windows na drugiej. I nigdy nic mi się z komputerem nie działo.

MarS_80

2024-01-14, 20:56
Co oni mają pod deklem, może ktoś mi wyjaśni? Za każdym razem ewidentne wymuszenie, albo wymuszenie z prośbą o drugi świat w tych dzikich krajach.
Jak nie ułomek na p*zdziku, to kiblarz , lub operator zestawu kiblowego jak w tym przypadku było :)

Pajes

2024-01-14, 21:05
SUV, który jechał środkiem jezdni zasłonił prawdopodobnie motopipie drugą część jezdni i myśleli, że mają wolne. Taka moja spekulacja.

pfefe

2024-01-14, 22:43
MarS_80 napisał/a:

Co oni mają pod deklem, może ktoś mi wyjaśni? Za każdym razem ewidentne wymuszenie, albo wymuszenie z prośbą o drugi świat w tych dzikich krajach.
Jak nie ułomek na p*zdziku, to kiblarz , lub operator zestawu kiblowego jak w tym przypadku było



Gdzieś kiedyś czytałem, że takie wypadki często są w krajach o wielkim skoku cywilizacyjnym, np Chiny i powodują je starsi ludzie wychowani w czasach gdy normą byly zaprzęgi ciągnięte przez zwierzęta. Ci ludzie po prostu nie potrafią ogarnąć że coś może jechać na nich z taką prędkością że nie jest w stanie wyhamować przed nimi.

nouki

2024-01-15, 00:06
Do śmietnika akurat