18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wesoła szkoła

~Angel • 2012-10-19, 15:06
a miał być boberek :-/



a to sprawczynie




si3l

2012-10-19, 19:00
Jakbym jednej i drugiej p*zdnął w łeb to, aż nakryły by się nogami i zbierały kredki z tornistra, które im by się wysypały.

Mamucik39

2012-10-19, 19:01
A ja po prostu najchętniej wszedł bym tam do tej klasy i potraktował je w sposób w jaki facet faceta traktuje podczas sporów miedzy sobą...

Ankane

2012-10-19, 19:04
Co za pustaki. Aż nóż się w kieszeni otwiera. Nienawidzę patrzeć na znęcanie się nad słabszymi (czy to dzieciaki, czy dorośli, czy zwierzęta).
Ale z drugiej strony - maltretowana mogła się wnerwić i dać im po łbach krzesłem czy czymś, a nie tak dać się tłuc.

podgor5

2012-10-19, 19:07
na jej psychice po tej akcji pojawiła sie rysa, która w wieku gimbusów czasem zmienia sie w pęknięcie. a od pęknięcia do skoku z okna niedaleka droga.


nic tak nie poprawia samopoczucia jak zemsta :]

Carol

2012-10-19, 19:13
Dobrze by było znaleźć te suki na fejsie i napisać co się o nich myśli.

Gregorioo

2012-10-19, 19:23
A ja się dziwie tak uległym osobom. I tak jest bita poniżana i traktowana jak gówno więc czy może być gorzej? Czy nie lepiej się postawić? I tak dostanie i tak więc jakby jednej czy drugiej oko wypruła pazurem to by przynajmniej do niej więcej nie podchodziły.

Sama z siebie po części ofiarę robi niestety ;/

łysa_pała

2012-10-19, 19:30
Jak siebie znam, to widząc taką akcję bym raczej nie wytrzymał i mimo iż nie popieram przemocy wobec kobiet, to tym dwom bym po solidnym liściu wyj***ł.

pa...........66

2012-10-19, 19:31
Gregorioo napisał/a:

A ja się dziwie tak uległym osobom. I tak jest bita poniżana i traktowana jak gówno więc czy może być gorzej? Czy nie lepiej się postawić? I tak dostanie i tak więc jakby jednej czy drugiej oko wypruła pazurem to by przynajmniej do niej więcej nie podchodziły.

Sama z siebie po części ofiarę robi niestety ;/



postawic zeby obie k***y jej jeszcze zeby wybily? ty jak widzisz 3 dresow i cie zaczepia to sie postawisz?? wiesz moglbys juz nie wstac.

Takie tempe c**y nalezy po prostu trzasnac w morde ze glowa sie obroci a opuchlizna z mordy nie zejdzie pod zadnym pudrem i bez swiadkow bo pustak jeszcze doniesxc zechca

Heretyk

2012-10-19, 19:46
ehh....co za tempe rury zamiast próbować bić ją z liścia...mogły wykorzystać biurko na pewno uderzanie głową powinno urozmaicić rozrywkę...
Normalnie wsadziłbym im kutacha w dupsko za karę wszystkim trzem tak dla przykładu...




P.S. stanął Mi chyba powinienem się leczyć...

alhazar

2012-10-19, 19:50
Zabiłbym gdyby tak skrzywdziły moje dziecko.

kalibko

2012-10-19, 19:51
dzisiaj ja jutro wy sk***ysyny

Bakus1987

2012-10-19, 19:55
Wielkie poruszenie a przecież w pokoleniu j***nych gimbusów zawsze tak było że biedniejszy/gorzej ubrany był traktowany jak śmieć i miał przej***ne. Takie akcje to żadna nowość. Za moich czasów też były bandy bananów w "markowych" ciuchach które chciały rządzić w klasie/szkole i jedyna opcja na takie k***y to doj***ć hersztowi bandy zanim przyjdzie kolej na ciebie. Jak się boją to albo liżą ci dupę albo omijają szerokim łukiem.

ozymandiusz

2012-10-19, 19:55
ja po prostu tego k***a nie rozumiem... co poszło nie tak, że te gówniary są takie bezuczuciowe. no k***a nie rozumiem co je tak sp***oliło.

typo

2012-10-19, 19:58
Jakby to była moja córka to bym tym dwóm małym kurewką wyj***ł liścia bez zastanowienia. Ale jakby to była męska sytuacja (same chłopaki) to bym synowi kazał zapie**alać na siłkę i jakies treningi sztuk walki. Zresztą co tu dużo gadać, mój dzieciak (5lat) nak***ia już na judo od dwóch lat. Ledwo dobrze biegał, a kopać się nauczył :) Do basenu wrzucony zanim zapomniał jak się pływa (2mies).

Ogólnie w dzisiejszych czasach nie wiem czy mnie będzie stać na prywatną budę, a państwowe u mnie na Jeżycach są beznadziejne. Pełno patologii, na przerwach więcej dzieciaków kopci przed budynkiem, niż u mnie przed firmą ludzi z pracy. Nie chciałbym, żeby jakieś barany, albo takie suki jak tutaj na filmiku mu dokuczały. A tak chłopak będzie dobrze przygotowany, jak podrośnie przepisze się (jak będzie chciał) na jakiś full contact, a na pewno będzie z tatą na siłkę zapie**alał - bez względu czy chce czy nie. Nie czaje ludzi, którzy robią raban jak syn czy córka nie dba o pokój, a nic nie reagują jak dzieciak zaniedbuje swoje ciało. To tak samo ważne. Młodzi musza widzieć, że żeby nie być ofiarą, nie można się dać nią zrobić, a do tego trzeba mieć argumenty. W zdrowym ciele, zdrowy duch!

Ratking

2012-10-19, 20:31
O co wam chodzi?

lachy to lubią !!!!