18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NWC

2014-06-22, 00:32
Smutne jest to , że dziadzia w dojczach juz dawno by był na emryturze a wpolsce musi zapie**alać tak jak i każdy z nas bedzie musiał zapie**alać w tym wieku...

al...........10

2014-06-22, 00:39
Ja nie będę zapie**alał. W wieku tego dziadzia wyjadę do Kanady na nielegalu, zaszyję się gdzieś w lesie i będę udawał niedźwiedzia.

gadman

2014-06-22, 03:32
4 zeby w tym 3 bolą :D

orzechuuuu

2014-06-22, 08:55
Na każdej budowanie się znajdzie kilku takich, sam odpie**alałem takie same głupoty, browar dla Dziadka. :D

MdoN

2014-06-22, 08:58
@ellsworth
ból dupy biurokraty, którego nie śmieszą żarty 'roboli' choć Ci się dobrze bawią. a nie gadaj, że jak dziadek mu powie kawał na budowie to będzie wypadek :D jak widać wszyscy kamizelki, kaski i kulturka, przejedź się na budowę w okolicznej pipidówie, to czegoś takiego tam nie zobaczysz, a żartami to cię tam dopiero dopie**olą :D

kosciur2

2014-06-22, 13:32
k***a ludzie od takich zabaw mamy przerwy na budowach albo chwilę luzu, nie narzekajcie na Polskie budownictwo bo u nas się bardzo zmieniło i wszystko ładnie szybko się stawia, ale jak nie płacą główni wykonawcy my podwykonawcy nie dostajemy pensji od naszych szefów bo im nie wypłacają miesiącami, to nie dziwcie się że czasami coś stoi w miejscu, jeśli każdy firma by płaciła na czas wszystko by szło dwa razy szybciej i była by uciecha z pracy. A jeśli ktoś nie pracuje po takich dużych budowach jak ten dziadek niech się nie wypowiada.

ulifont

2014-06-22, 13:56
Ja pracowałem na budowie, rozumiem żarty nie dopie**alam się do tego co sobie gadają przez radio, ale k***a mać jak was takie ch*jostwo może śmieszyć?

mordas.x

2014-06-22, 20:05
XBGT napisał/a:

Browar za 4 zęby "Dziadka Mamrota" ;)



... 2 całe i 4 połówki ;)

zombiak85

2014-06-22, 23:54
Dziadek chyba chłopakom na budowie browary zębami otwiera.

Novik

2014-06-22, 23:57
ktoś kto nie robił na robocie to nie wie ze taki żart potrafi rozbawić na cały j***ny dzień

SimonD

2014-06-23, 16:21
Dokładnie - takie jajca robiliśmy ot tak dla zwały, zero zagrożenia przy tym, tylko smutne ciule nie znają jak taki głupi tekst poprawia humorek. A tak poza tym to sam osobiście te filmy nagrałem i dziadkowi tekst zapodawałem jak sufler heheh :) Dziadek to tak naprawdę bardzo wporzo gość i ciężko pracuje pomimo wieku.