18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Weselne piekło

98kylo98 • 2013-10-13, 00:08
Jak w tytule, był ślub czas na wesele :dead: Uwaga na głośniki bo zaczyna się niewinnie.



Szukałem nie było, jak za mocne to na harda :diabel:

Możecie mi polecić jakiś program do obróbki wideło dla amatorów ? Nie koniecznie w języku PL, bo jakość mi się zdupiła jak robiłem w łindołsowym :lodowka:
Jak temat się spodoba i ogarnę jakiś programik to poprawię jakość oraz w miarę moich chęci zrobię kolejne pzdr :ok:

Zielonek92

2013-10-14, 13:16
Sony vegas co do programu
A co do wesela to trzeba było ruszyć myszką i poszukać troche info na temat tego wesela

tadzik21

2013-10-14, 13:21
było ale bez efektów po

Shadow323

2013-10-14, 13:53
Jak za mocne to na harda? ... W sumie teraz na harda trafiają mniej sadystyczne filmiki więc nie zdziwiłbym się gdyby to przenieśli :/

98kylo98

2013-10-14, 14:02
Zielonek92 napisał/a:

Sony vegas co do programu
A co do wesela to trzeba było ruszyć myszką i poszukać troche info na temat tego wesela



Izrael
Co najmniej 30 osób zginęło, a ponad 300 zostało rannych w wyniku zawalenia się podłogi budynku w jerozolimskiej dzielnicy Talpijot podczas przyjęcia weselnego w czwartek, późnym wieczorem.
Policja twierdzi, że bilans ofiar może być znacznie większy, gdyż wielu ludzi przebywa pod zwałami gruzu i betonu. Do szpitali przewieziono blisko 200 rannych, z czego 16 w stanie ciężkim. Pan młody został lekko ranny, cięższe obrażenia odniosła panna młoda.
Do katastrofy doszło na trzecim, ostatnim piętrze budynku, gdzie w sali bankietowej "Wersal" odbywało się wesele z udziałem blisko 700 osób. Wśród nich było wiele dzieci.
Do tragedii doszło, kiedy goście, zgodnie z żydowską tradycją, tańcząc podnieśli na krześle ojca pana młodego. Podłoga załamała się głównie w miejscu, gdzie był zatłoczony parkiet taneczny; sporo ludzi, którzy siedzieli przy stolikach pod ścianami, zdołało utrzymać się na obrzeżach kondygnacji. Pozostały tam nawet stoliki z nakryciami i krzesła z marynarkami na oparciach. W oknach z wybitymi szybami zawisły donice z ozdobnymi kaktusami.
- Siedzieliśmy z mężem przy stole i nagle zostałam sama na skraju 30-metrowej czeluści. W dodatku cały czas świeciły się ozdobne żyrandole - opowiedziała młoda kobieta.
Podłoga zapadła się nagle, niszcząc niższe kondygnacje. - W pierwszej chwili, gdy podłoga zaczęła drżeć, myśleliśmy, że to z powodu głośnej muzyki - opowiadali ci, którzy ocaleli.
Większość bawiących się spadła do podziemnego parkingu, skąd do wczoraj wieczorem nie zdołano wydobyć kilkudziesięciu osób. Prowadzona przez wyspecjalizowaną jednostkę wojskową akcja ratownicza potrwać może nawet do tygodnia. W niektórych wypadkach żołnierze zmuszeni są odgarniać gruz rękami, żeby nie spowodować zawalenia nim.
- Powodem katastrofy była wada konstrukcyjna - powiedział burmistrz Jerozolimy Ehud Ulmert. Wiadomo, że w latach 80. w Izraelu zbudowano sporo budynków w oparciu o tę samą technologię (m.in. gmach Banku Izraela w Jerozolimie).
Policja poinformowała wczoraj, że czterej właściciele lokalu, dwaj przedsiębiorcy budowlani, inżynier i budowniczy, odpowiedzialni za konstrukcję budynku, zostali aresztowani i będą przesłuchani.

Powinno wystarczyć :szczerbaty:

skarpety_atlety

2013-10-14, 15:38
typowe żydki, budować porządnie nie było komu, a pieniązki każdy chciał zarobić

iOskar

2013-10-14, 16:43
Camtasia Studio. Kosztuje kilka tysięcy dolarów, ale dla chcącego nic trudnego. Można kod do aktywacji w necie wytrzasnąć. Pozdro

Zapomniałem dodać. Jest zajebiście prosta w obsłudze. Język angielski na poziomie gitarzystki z "Dzień dobry tvn"

Mutarito

2013-10-14, 17:21
Bodies jest nadużywany do wszelkiej maści filmików, ale tu lepszego bym nie znalazł

BluntSki

2013-10-14, 19:31
To pewnie, poprawin nie było :D

cobo

2013-10-14, 20:24
Przynajmniej jedzenie na stype zostanie :mrgreen:

Ra...........py

2013-10-14, 20:59
Dlategho nie tancze

capoeiramen

2013-10-15, 05:33
wpisz w google 'super conventer' bo program się nazywa 'super' ;-)
nie dziękuj :-)