18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wenezuela wciąż w ucisku reżimu Nicolasa Maduro

~Sunday • 2019-02-28, 11:02

Starcia na granicy trwają od soboty (23.02), kiedy armia na polecenie Nicolasa Maduro zablokowała przejście graniczne, nie wpuszczając do Wenezueli pomocy humanitarnej z USA.
Wolontariuszka pomagająca poszkodowanym została raniona gumową kulą podczas kolejnego dnia zamieszek.

r061071

2019-02-28, 11:24
na moje oko pocisk wydepilowal klate

poligon6

2019-02-28, 11:32
Socjalizm/komunizm zawsze tak sie kończy. Kiedys chciali z polaków zrobić "nowego socjalistycznego człowieka" a wyszedł co najwyżej homosovieticus dostosowany do przezycia w totalitarnym systemie.

Teraz chca z Polaków zrobic "Nowoczesnego europejczyka". Ale mysle ze też da sie roade nowym marksistom. chociarz nie chca wypuscic ze swoich szpon nikogo np angli, bez upokorzenia i pokazania kto silniejszy.

kolosasz

2019-02-28, 11:40
poligon6 napisał/a:

Socjalizm/komunizm zawsze tak sie kończy. Kiedys chciali z polaków zrobić "nowego socjalistycznego człowieka" a wyszedł co najwyżej homosovieticus dostosowany do przezycia w totalitarnym systemie.
Teraz chca z Polaków zrobic "Nowoczesnego europejczyka". Ale mysle ze też da sie roade nowym marksistom. chociarz nie chca wypuscic ze swoich szpon nikogo np angli, bez upokorzenia i pokazania kto silniejszy.



Ja życzę sobie rządu który zrobi z Polski Niemcy a z Polaków - Japończyków :amused:

100Burned

2019-02-28, 11:46
Któregoś dnia Maduro zostanie zdeptany przez tłum, podpalony, powieszony, zastrzelony, obdarty ze skóry, nabity na pal albo poćwiartowany. Liczę na seans tutaj :)

chocho

2019-02-28, 11:50
Maduro - sraduro. Cycki k***a!!!

Też bym jej swoje kule tam dawał.

100Burned

2019-02-28, 11:56
chocho napisał/a:

Maduro - sraduro. Cycki k***a!!!
Też bym jej swoje kule tam dawał.



Chyba bardziej śruty :lol:

bigkaban1

2019-02-28, 12:14
moge pomasowac jak pania Kisbell boli..

KieldW

2019-02-28, 12:46
Policjanci ją ku*asami po cyckach wychłostali :p

Myslimorda

2019-02-28, 13:03
Cycek przyjął cała energię gumowej kulki, nic się nie stało a narzeka :roll:

Przyczajonykangur

2019-02-28, 13:50
Też bym nie wpuścił, @poligon6 tu nie chodzi o socjalizm a o imperializm. Nie wiem czy wiecie ale obecna sytuacja w Wenezueli wynika z tego że Ameryka założyła embargo na wenezuelskie surowce. A teraz łaskawie przysyłają im dary, to tak jakby zabrać rodzinie krowę która daje mleko a następnie wysłać im kanapkę z plasterkiem sera zrobionym z tego mleka.

Nie wiem jak wielkim sk***ielem trzeba być żeby dla podbicia ceny swojej ropy i obrony "amerykańskiego stylu życia", być wstanie zagłodzić cały kraj #Trump

hfbnmiuytp

2019-02-28, 14:30
Dobre, obłóż wrogi kraj embargiem, następnie próbuj dokonać przewrotu i zamach stanu argumentując to tragiczną sytuacją ekonomiczną rzeczonego państwa. :idzwch*j:

bigkaban1

2019-02-28, 14:38
hfbnmiuytp napisał/a:

Dobre, obłóż wrogi kraj embargiem, następnie próbuj dokonać przewrotu i zamach stanu argumentując to tragiczną sytuacją ekonomiczną rzeczonego państwa.



Co ty pie**olisz.. przeciez te komuchy w wenezueli cala gospodarke zarzneli bazujac na ropie.. siano dawali po 5 tys dolcow co roku na wakacje obywatelom.. ropa poleciala w dol i nagle na nic ich nie stac..

jessjess

2019-02-28, 14:43
Sadole, jak to będzie po ichniemu:
"-Daj rozmasuję, to przestanie boleć"