18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dymekx

2013-04-20, 21:33
Żydzi tak się rozpływają nad tym jacy to oni biedni więc to nie czarny humor a pielęgnowanie wspaniałych dziejów ich przodków "puf...puf"

gówniaczek

2013-04-20, 21:33
alveanerleo2 napisał/a:

Tak po prawdzie to Aushwitz palili tylko i wyłącznie Polaków. W obozie Aushwitz Żydzi byli tylko w kapo i sonderkomando. Żydów palili w Brzezince. Ale nie o to tutaj idzie. To jest kuwra strona z czarnym humorem. p*zdeczkom, które nie mogą tego znieść, mówię prosto w oczy: wypie**alać!

Prosto w oczy przez kabel?

Cryan

2013-04-20, 21:47
alveanerleo2 napisał/a:

Tak po prawdzie to Aushwitz palili tylko i wyłącznie Polaków. W obozie Aushwitz Żydzi byli tylko w kapo i sonderkomando. Żydów palili w Brzezince. Ale nie o to tutaj idzie. To jest kuwra strona z czarnym humorem. p*zdeczkom, które nie mogą tego znieść, mówię prosto w oczy: wypie**alać!



A powiedz nam, kiedy zdechł Twój dziadek? Stara kiedy się zadusi?

Bardzo k***a dobre żarty. Żal mi Polaków którzy tam ginęli i żal mi podsycania tematów obozów zagłady/obozów koncetracyjnych tylko w kontekście żydów. Tam katowali niesamowicie dużo Polaków. Ale nie, przyjdzie taki zjeb alvenerleo2 i będzie pie**olił "tu jest sadistic" to weź sobie upie**ol ten pusty łeb, chętnie zobaczę Cię na hardzie.

wujcio

2013-04-20, 22:24
Dobre, dobre piwo leci :D

blade87

2013-04-20, 22:44
2xup

Skasuj konto, a potem siebie.

głodny_toster

2013-04-20, 23:12
Cryan napisał/a:



A powiedz nam, kiedy zdechł Twój dziadek? Stara kiedy się zadusi?

Bardzo k***a dobre żarty. Żal mi Polaków którzy tam ginęli i żal mi podsycania tematów obozów zagłady/obozów koncetracyjnych tylko w kontekście żydów. Tam katowali niesamowicie dużo Polaków. Ale nie, przyjdzie taki zjeb alvenerleo2 i będzie pie**olił "tu jest sadistic" to weź sobie upie**ol ten pusty łeb, chętnie zobaczę Cię na hardzie.




:facepalm:


Ja naprawdę, po tym jak usunęli Harlem Szejka mam wrażenie, że tu coraz więcej pejsatych jest...:|

Rottensparrow

2013-04-20, 23:31
alveanerleo2 napisał/a:

Tak po prawdzie to Aushwitz palili tylko i wyłącznie Polaków. W obozie Aushwitz Żydzi byli tylko w kapo i sonderkomando. Żydów palili w Brzezince. Ale nie o to tutaj idzie. To jest kuwra strona z czarnym humorem. p*zdeczkom, które nie mogą tego znieść, mówię prosto w oczy: wypie**alać!



k***a dzieci nauczcie sie odróżniać żydów od polaków, wtedy tego robactwa było od cholery i często przybierali postać zasymilowanych żydów, ale i tak to było to samo ścierwo nawet i gorsze bo lewicowe

goscyniok

2013-04-20, 23:56
alveanerleo2 napisał/a:

Tak po prawdzie to Aushwitz palili tylko i wyłącznie Polaków. W obozie Aushwitz Żydzi byli tylko w kapo i sonderkomando. Żydów palili w Brzezince. Ale nie o to tutaj idzie. To jest kuwra strona z czarnym humorem. p*zdeczkom, które nie mogą tego znieść, mówię prosto w oczy: wypie**alać!




Mozę i jest to strona z czarnym humorem ale połowa tutaj osób to gimbaza która zna historie z takich stron tylko, a potem dziwimy się coraz młodsze pokolenie gówno ma w głowie

Roozek

2013-04-21, 00:04
Śmiać się czy nie to prawda, że żydzi sami sfinansowali zagładę na własną rasę dla większych bogactw.

MetaIurg

2013-04-21, 00:05
Za podśmiech*jki o żydach zawsze PIWO

daf098

2013-04-21, 15:03
alveanerleo2 napisał/a:

Tak po prawdzie to Aushwitz palili tylko i wyłącznie Polaków. W obozie Aushwitz Żydzi byli tylko w kapo i sonderkomando. Żydów palili w Brzezince.



:shock: Tak po prawdzie to do książek.... ale już! bo farmazony pie**olisz albo masz jakąś lewą książkę do historii albo jakiegoś "prawdziwego polaka" się nasłuchałeś i powtarzasz.

Cholera nie zauważyłem celtycka w twoim awatarze. To wiele tłumaczy.Toć wy macie własną wersję historii.

alveanerleo2

2013-04-21, 17:13
daf098 napisał/a:

Tak po prawdzie to do książek...

Tak po prawdzie to ty możesz iść do książek. Bo w obozie Oświęcim (Aushwitz) nie był palony żaden Żyd. Żydów palili w Brzezince (Birkenau). No ale jak przyjmuje się wszystkie informacje emitowane przez holocaust industry, to tak potem jest, że nawet Polak nie zna historii Polski. Ja Cię nie winię za niewiedzę, bo historię piszą wygrani a wygranymi była komunistyczna partia ZSRR, której 78% stanowili Żydzi. Tak więc udzielę Ci rady: odłóż politycznie poprawne książeczki i przeczytaj relację osób które przeżyły.

pa...........66

2013-04-21, 17:41
alveanerleo2 napisał/a:

Tak po prawdzie to Aushwitz palili tylko i wyłącznie Polaków. W obozie Aushwitz Żydzi byli tylko w kapo i sonderkomando. Żydów palili w Brzezince. Ale nie o to tutaj idzie. To jest kuwra strona z czarnym humorem. p*zdeczkom, które nie mogą tego znieść, mówię prosto w oczy: wypie**alać!


po słowach takiego zyciowego twardzela trzeba miec respekt :roll:

daf098

2013-04-21, 20:58
alveanerleo2 napisał/a:

przeczytaj relację osób które przeżyły.

Czytałem ich mnóstwo, rozmawiałem z ludźmi którzy przeżyli obozy i miałem w rodzinie kobietę która była w Auschwitz. Więc nie łykam wszystkich skinhedowskich bajek jak dziecko. Może podaj źródła z których te informacje wytrzasnąłeś.

ps. obecnie czytam "...płakaliśmy bez łez..." Gideona Greifa

alveanerleo2

2013-04-21, 21:49
@Up. Spróbuję to przetłumaczyć jeszcze raz. Był sobie kompleks zbudowany z 2 obozów, Auschwitz-Birkenau. Obozy były oddzielne, w Auschwitz mordowani byli Polacy, w mniejszej liczbie Rosjanie, zaś w Birkenau byli tylko i wyłącznie Żydzi. Kapujesz? Dodam jeszcze, że na początku istniał tylko obóz Auschwitz przeznaczony dla Polaków. Obóz dla Żydów zbudowano 2 albo 3 lata później, już nie specjalnie pamiętam. I Polaków zginęło w tym kompleksie nieporównywalnie więcej niż Żydów (no ale odszkodowanie trzeba wyłudzić, więc mówi się tylko o Żydach. Business is business). I nie wiem skąd Ci przyszło do głowy, że jestem skinheadem. Nie każdy, kto identyfikuje się celtykiem, od razu jest skinem. Ja jestem separatystą rasowym (oni sobie żyją u siebie, my u siebie i dobrze jest).