18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Węgierska TV mówi jak jest.

de...........nt • 2015-11-21, 21:44
Film emitowany w węgierskiej telewizji, która jako jedyna nie boi się pokazywać prawdy.
Bardzo ciekawa historia Węgierki, która przeżyła podróż w pociągu z muzułmańskim czymś, a w dodatku rozumiała ich język.



Na wypadek jakby sadolowe serwery się zachomikowały, wrzucam na youtube.


pinkie222

2015-11-21, 21:49
Zdrowa Węgierka, r*chałbym. Francja jest stracona, kilka pokoleń i Francuzi wymrą, ludobójstwo się dokona. Nawet szkoda, taka cywilizacja, kultura frankońska wymrze. Niemcy, Austria, Szwajcaria są jeszcze do uratowania bo nie dają obywatelstw jak leci. Myślę, że kraje niemieckie staną się linią frontu. Warto je ratować, by syf nie przeniósł się do nas.

Donkapi

2015-11-21, 22:04
Byli dyktatorzy trzymali to wszystko za mordę to USA musiało się tam wpie**olić z demokracją.

zakart

2015-11-21, 23:01
Masz browara, boś mnie ubiegł o kilka minut.

Dzisiaj

2015-11-22, 00:12
Ciekawostka : rozmawiałem ostatnio z kobietą, rodowitą teksanką... Ja pie**ole :homer: musiałem być grzeczny, więc trzymalem jezyk za zebami, ale jak usłyszalem, ze : "gdziekolwiek panuje chaos, albo jakis dyktator jest tyranem - zawsze to USA musi wkroczyć i zrobic porzadek"

Ta kobieta naprawde mysli, ze Husein i Kadafi byli bardzo bardzo żli... :homer: ja pie**ole... ISIS jest pewnie z 5 razy lepszy niz oni.... :homer:

pinkie222

2015-11-22, 02:49
j***ć teksanki. Dosłownie i w przenośni.