18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Węgierska kurwa

~Velture • 2023-09-11, 10:31
Cytat:

Pilot i jego syn zginęli na miejscu, a czteroosobowa rodzina została ranna, 3 z nich ciężko poparzone, a syn odniósł lekkie obrażenia. Było to w Börgönd, Węgry.

Według Népszavy w tragedii zginęli 67-letni ojciec i 37-letni syn. Typ samolotu to Trojan, samolot sportowy zbudowany w Stanach Zjednoczonych.
W tragicznym wypadku cztery dodatkowe osoby zostały ranne. Trzy osoby ciężko ranne – dziewczynka, kobieta i mężczyzna – zostały przetransportowane helikopterem do szpitali w Budapeszcie, a chłopiec z mniej poważnymi obrażeniami został zabrany ambulansem do szpitala w Székesfehérvár




źródło: https://dailynewshungary.com/breaking-american-plane-crashed-in-hungary-two-people-died-video/

Inne ujęcie:


Fotki:
spoiler

xoludus

2023-09-11, 17:45
0dbytBiskupa napisał/a:

Piękne! I jeszcze ten wrzask przerażonego gówniaka.
W cywilizowanych krajach, po katastrofie w Rammstein wprowadzono pewne zasady, m.in. że akrobacje wykonywać trzeba z dala od ludzi, a obserwatorzy mogą przebywać tylko w wyznaczonych miejscach. Ale Węgry aspirują do Ruskiego Miru, więc stosują zasadę kacapską "a ch*j tam z przepisami!"



no i mamy debila co wpieprzył polityke do wypadku lotniczego xD a skoro wrzask dziecka cie cieszy to mam dla ciebie złą wiadomość ale to sam sobie dopisz jaką

Rasael

2023-09-11, 19:59
Szkoda że pilot nie przeżył. Zrobiłby karierę na pisowskich dożynkach, oni tam lubią takie klimaty.

Bul_od_bytu

2023-09-11, 22:09
xoludus napisał/a:

no i mamy debila co wpieprzył polityke do wypadku lotniczego xD a skoro wrzask dziecka cie cieszy to mam dla ciebie złą wiadomość ale to sam sobie dopisz jaką



Nie dyskutować z komuchem. On ma płacone od posta więc nie ma co karmić rublami :D

JamPawel

2023-09-11, 22:10
johnnyy napisał/a:

Wy umiecie czytać ze zrozumieniem?


Pomyśl, że oni mają nawet prawo wyborcze...!

PabloSkills

2023-09-11, 22:13
Samolot teraz trafi na półki jako model do sklejania. A pilot?

kamilja

2023-09-11, 22:21
To był zamach