18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wege Rap X Harlem Shake

pancyr • 2013-06-18, 14:29
Hehehehehe wiem że to złe,wiem że nie wolno sie z tego śmiać ale
ch*j z tym
Jak ktoś oryginału nie zna to jest to WegeRap



Wiem że to nie modne ale beka jest :-D

Eldir

2013-06-18, 22:21
@xxxRafcioxxx
Czarnego humoru już nie ma, są tylko obrońcy spod krzyża.

Gooral2137

2013-06-18, 22:28
@Lee225
Chciałeś zabłysnąć... "Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni". A nie k***a "Kto się śmieje, ten się śmieje ostatni". Coś nie wyszło ;)

@Eldir
Obrońcy spod krzyża nic tu do rzeczy nie mają. Są tylko pedały i duże dzieci, które chyba nie kapują idei tej strony :)

@Rembajlo29
Sorry, ale ch*j nas to obchodzi ;)

pancyr

2013-06-18, 22:31
Rembajlo29 napisał/a:

Bardzo k***a śmieszne. Mam kuzyna, który jest z porażeniem mózgowym. Ma 5 lat, a nie potrafi samodzielnie usiąść, nie potrafi mówić, zachowuje się jak roczne dziecko. Za każdym razem jak widzę twarz mojego wujka, który zanosi go do łazienki, jest mi go tak cholernie żal, że nie zasłużył sobie na to. Jakbyś miał kontakt z taką osobą, jakby był to ktoś z twojej rodziny, ciekawe czy też byś się tak j***ny baranie śmiał. Niewiarygodne jak dużo jest tu idiotów.



to niech chociaż zacznie nawijać,zawsze to jakiś znikomy ale jednak pożytek
:beka:

Mysz_Kamiki

2013-06-18, 22:46
takie coś to nawet nie czarny humor zresztą nawet to nie jest śmieszne...

no_co_Ty

2013-06-18, 23:04
a mnie to k***a bawi- ot co:P

Kowal_ssj5

2013-06-19, 09:08
Haters, haters everywhere k***a... Jak się nie podoba czarny humor i chcecie kotków, piesków i innych pie**olonych jednorożców to oglądać strony typu kwejk czy joemonster a nie przypie**alacie się. I ch*j mnie obchodzi wasza historia czy historia waszych rodzin, jak już tu wszedłeś i widzisz takie filmiki to zaciśnij poślady i scrolluj dalej. Ideologią tego portalu był, jest i mam nadzieję że będzie czarny humor.

Co nie zmienia faktu że filmik ch*jowy ;d

A tu tradycyjnie maść dla was. Dla mnie też się przyda.

lemkus

2013-06-19, 15:14
To właśnie jest Sadistic! Komu nie pasi niech nie ogląda , nie komentuje. A kto to zobaczył i ma wyrzuty sumienia to do spowiedzi. Piwko Leci!

stapor

2013-06-19, 15:37
Kurde fajnie jest zobaczyć że w końcu coś z mojego miasta jest popularne w internetach.

Shadow323

2013-06-19, 16:22
A co najlepsze że Oni wcale nie udają :D

Pu...........le

2013-06-19, 20:20


warzywa o warzywach, hyh.

Arsen1005

2013-06-22, 13:48
Rembajlo29 napisał/a:

Bardzo k***a śmieszne. Mam kuzyna, który jest z porażeniem mózgowym. Ma 5 lat, a nie potrafi samodzielnie usiąść, nie potrafi mówić, zachowuje się jak roczne dziecko. Za każdym razem jak widzę twarz mojego wujka, który zanosi go do łazienki, jest mi go tak cholernie żal, że nie zasłużył sobie na to. Jakbyś miał kontakt z taką osobą, jakby był to ktoś z twojej rodziny, ciekawe czy też byś się tak j***ny baranie śmiał. Niewiarygodne jak dużo jest tu idiotów.


To nie wchodź na sadola,jeśli przez takie rzeczy cię dupa boli. To nie kwejk czy inny syf zbierający obrazki,któe gimbusy mogą sobie wstawić na zdjęcie w tle na facebooku.