18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wędliny domowej roboty.

BennyBenny • 2013-03-31, 14:13
Film przedstawia proces tworzenia wędliny domowej roboty.

stiflerzigi

2013-04-02, 00:45
Kaef napisał/a:

Obrazek ch*jowy ten Twój materiał własny...




:beka:

taktako

2013-04-02, 00:56
blackluck napisał/a:



Jestem na Sadolu, czy na forum kulinarnym ?

Za takie coś powinien być ban na ip.



ban to powinien być dla ciebie debilu
jak wolisz wpie**alać GMO to twoja sprawa
wole kupić sobie taką świnie całą i dać ją do rzeźnika żeby ją obrobił niż żreć pompowane gówno z hipermarkerów
widocznie nie jadłeś swojskiego żarła że tak piszesz

uzbek23

2013-04-02, 01:09
up, co ma piernik? filmik fajny, temat ciekawy, ale co się czepiasz kolesia któy zwraca uwage na to, że mało sadystyczne...

motoguru

2013-04-02, 01:20
uzbek23,

Po prostu temu kolesiowi z filmów, trzeba powiedzieć, że taki film, powinien mieć 2 części:

a) Patroszymy świniaka, uprzednio zabijając go prądem ( tudzież w inny ciekawy sposób, nie wiem - odcięcie łba piła łańcuchową - na pewno efektywne ), po tym wszystkim spuszczając krew do wiadra - oczywiście z odpowiednimi zbliżeniami podcinania. W między czasie można zaprezentować flaczki wylewające się z takiego zwierzaka. ( Na hard można wrzucić scenę z opcją, gdzie jakiś typek rozcina sobie grube jelito, a zawartością wyciera twarz, lub podobne ).

Po wstępie następuje informacja:

Dalsza część filmu dotyczy osób, które lubią wiedzieć jak zrobić dobre i pyszne wędlinki.

b) Część filmu, która była zaprezentowana.

TYLKO BŁAGAM, BEZ "SIEMANECZKO"

I wydaje mi się, że 95% osób na tym forum będzie absolutnie zadowolonych. "Prawdziwi" Sadyści pooglądają część "a", a reszta zadowoli się dość interesującym procesem.

5% to hejterzy którzy zhejtują wszystko co możliwe, więc wliczam ich w błąd statystyczny.

Tak więc: Prowadzący serię "Kocham gotować" - nie krępuj się :) mimo, że jesteś nieco dziwny z głosu i zachowania - po takim filmie dostaniesz grono nowych fanów prosto z sadistica :)

dk2626

2013-04-02, 01:34
No potrafi ugotować, ale to "sieemankoo, witam w mojej kuchnii" mógłby sobie w końcu darować :P

szymoniksto

2013-04-02, 01:48
" wędlina domowej roboty " no bo każdy ku*wa ma w chacie wędzarnie

Nihilista

2013-04-02, 02:10
ch*j, że święta były, rodziny nie odwiedziłem, a teraz głodny po tym jestem.

AJ.IS

2013-04-02, 02:19
Szacun.

Scenariusz filmiku dobrze przemyślany, fajna postac wujka-fachury z wieloletnim doswiadczeniem, trzebprzekaz pozytywny (mam gastro i pięknie się to wgrało).

Brak audio w przyspieszeniach psuje efekt.

Sadol to społeczność o pewnym guście politycznym ale i kulturalnym. Dobry materiał na przyzwoitym poziomie zasługuje na Główną. Ludzie o pewnym poziomie kulturalnym potrzebują zróżnicowanej rozrywki. Patriotyzm to nie tylko pochody i flagi na 3-go maja. To także nasza kuchnia i jej, w tych czasach smiem żec, korzenie.

AJ.is

666duch

2013-04-02, 08:50
@Szymoniksto
Mój ojciec zbudował wędzarnię ze starych desek w 15minut :) Potrzeba matką wynalazku lub dla chcącego nic trudnego.

damian88719

2013-04-02, 08:53
mi sie filmik spodobał, z ciekawy i z sensem. Ide zrobić sobie kanapke z szyneczką.

crazy

2013-04-02, 09:37
Sadistic bawi i uczy

Varion

2013-04-02, 12:53
max kolonko - ok, pyta - ok, adbuster - jeszcze ok ale k***a dlaczego to coś się dostało na główną?

prowler

2013-04-02, 14:02
blackluck napisał/a:



Jestem na Sadolu, czy na forum kulinarnym ?

Za takie coś powinien być ban na ip.



Jestem na Sadolu, czy na prywatnym portalu użytkownika blackluck?

Za takie coś powinien być ban na oddychanie. Wystarczy na 5 minut.

xcrm

2013-04-02, 22:18
Wreszcie mi czyms zaimponowal... co nie znaczy ze mu wybacze przepisy typu - "jak zrobic big mac'a" :D

BRabbit

2013-04-02, 22:21
Czemu wujek nie ma rękawiczek??