18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wędkarz da Silva

phrontch • 2020-02-29, 18:38
Łowienie ryb jednak lepiej wykonywać na trzeźwo

Juzwa

2020-02-29, 18:44
Zawsze się zastanawiałem, po co ludzie łowią ryby, po co strzelają do zwierząt. Jeszcze jak są głodni to można zrozumieć, ale ci na filmie na zagłodzonych nie wyglądają. Tak, że ch*j im w dupę i kotwica w plecy.

Oponka

2020-02-29, 20:17
Juzwa napisał/a:

Zawsze się zastanawiałem, po co ludzie łowią ryby, po co strzelają do zwierząt. Jeszcze jak są głodni to można zrozumieć, ale ci na filmie na zagłodzonych nie wyglądają. Tak, że ch*j im w dupę i kotwica w plecy.



może BYLI GŁODNI i mieli ochotę na świeżego leszczyka, albo inną rybkę, którą można przyrządzić w całkiem smaczny sposób?
jak ci to przeszkadza to idź wpie**alać trawę, albo inny karton gdzie indziej ty tolerancyjna postępowa bezpłciowa istoto ;)

swoją drogą "kotwicę" to jeden z nich zarobił dwa razy w łeb :D

Rozjebie

2020-02-29, 20:25
Juzwa napisał/a:

Zawsze się zastanawiałem, po co ludzie łowią ryby, po co strzelają do zwierząt. Jeszcze jak są głodni to można zrozumieć, ale ci na filmie na zagłodzonych nie wyglądają. Tak, że ch*j im w dupę i kotwica w plecy.



To człowiek dopiero jak jest "zagłodzony" to może zapolować? Nie można tego robić regularnie, żeby właśnie nie doprowadzić do głodu? Co za zj***ne lewackie myślenie, jesteś weganinem? Człowiek jest drapieżnikiem, gdybyśmy mieli jeść liście to mielibyśmy 2 żołądki i uzębienie bez kłów

Rayne1999

2020-02-29, 22:18
Przynęta jest więc dlaczego nie zarzucają?

leitoml

2020-03-01, 08:33
Juzwa napisał/a:

Zawsze się zastanawiałem, po co ludzie łowią ryby, po co strzelają do zwierząt. Jeszcze jak są głodni to można zrozumieć, ale ci na filmie na zagłodzonych nie wyglądają. Tak, że ch*j im w dupę i kotwica w plecy.



Zapomniałeś dopisać że studiujesz prawo, jesteś wege, pijesz mocz w Starbucks i r*chaja cię w dupe

;-)

darayavahus

2020-03-01, 08:50
leitoml napisał/a:

Zapomniałeś dopisać że studiujesz prawo, jesteś wege, pijesz mocz w Starbucks i r*chaja cię w dupe



zdaje na różnre sposoby, zaocznie, zaplecnie. Żre mięso gdy nikt nie patrzy. pije mocz, nie w starbacksie, tylko na gangbang party no i rzecz jasna wg niego to nie r*chanire, tylko okazywanie miłości.

Myslimorda

2020-03-01, 08:51
Mewa z nich bekę ciśnie xD

ProVVe

2020-03-01, 14:55
Widać po wprawie, że nie z jednego pieca chleb jadł :-D

SpirytPL

2020-03-01, 23:58
tam to nawet na rybach rany glowy to norma, ciekawe co sie dzieje jak graja w warcaby

Juzwa

2020-03-02, 19:47
Coordinator napisał/a:

To człowiek dopiero jak jest "zagłodzony" to może zapolować? Nie można tego robić regularnie, żeby właśnie nie doprowadzić do głodu? Co za zj***ne lewackie myślenie, jesteś weganinem? Człowiek jest drapieżnikiem, gdybyśmy mieli jeść liście to mielibyśmy 2 żołądki i uzębienie bez kłów



Zawsze możesz wpie**alać kamienie. Do tego nawet nie musisz mieć układu pokarmowego. Ludzie łowią ryby i je np wypuszczają kalecząc im mordy. To też robią bo chcą coś zjeść? Ale ponoć ryb to nie boli i mają wielką uciechę z tego. A lewakiem to był twój stary, bo zamiast kulturalnie zapłacić lekarzowi, sam nieudolnie gmerał drutem w dupie twojej starej żeby cię wyskrobać.

Oponka napisał/a:

może BYLI GŁODNI i mieli ochotę na świeżego leszczyka, albo inną rybkę, którą można przyrządzić w całkiem smaczny sposób?
jak ci to przeszkadza to idź wpie**alać trawę, albo inny karton gdzie indziej ty tolerancyjna postępowa bezpłciowa istoto
swoją drogą "kotwicę" to jeden z nich zarobił dwa razy w łeb



Proponuję, żebyś wsadziła sobie taką kotwicę do ryja i pociągnęła. Wtedy poczujesz mniej więcej to, co czują ryby zacięte hakiem. Nie jestem wege, wega i innym pojebańcem, jem mięso i roślinki. Jestem za humanitarnym ubojem zwierząt, a nie trenowaniem sportowym kto jaką rybę wyhaczy z wody. Mógłbym zrozumieć kogoś kto jest głodny i chce zdobyć jedzenie, ale nie takiego ch*ja, który dla "sportu" katuje jakiekolwiek zwierzę. Jak nie jesteś w stanie tego ogarnąć, to idź na jakieś zawody wędkarskie i zobacz co tam się odpie**ala.

Rozjebie

2020-03-04, 15:42
Juzwa napisał/a:

Zawsze możesz wpie**alać kamienie. Do tego nawet nie musisz mieć układu pokarmowego.



No debil :D

Juzwa napisał/a:

Ludzie łowią ryby i je np wypuszczają kalecząc im mordy. To też robią bo chcą coś zjeść? .



ch*j mnie obchodzi co robią inni w wolnym czasie leszczu j***ny