18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wędkarz amator

CrazyEdek • 2023-12-17, 13:00
Gdzie z tymi łapami.


Riikko

2023-12-17, 13:25
debil k***a, szkoda mi rekina.

Jarosławkaczyński

2023-12-17, 13:33
Kto by pomyślał że rekin ma zęby i jak jeszcze żyje to może ich użyć. No nieprawdopodobne.

AndrzejDuuupa

2023-12-17, 14:25
A szkoda że nie zacisnął porządnie.

sothis

2023-12-17, 16:47
Riikko napisał/a:

debil k***a, szkoda mi rekina.



I krówek i kurczaczków i świnek też. Biedne zwierzątka.

kubol

2023-12-17, 16:50
Ministranci powinni byc wyposazani w takie zęby w momencie podjecia tej funkcji :mrgreen:

PsikutaBezS

2023-12-17, 16:51
jak okonia się łapało w rękę to trzeba było uważać, szczupak fajne miał zęby takie haczykowate... a tu widać że to amerykański turysta z pustym łbem :)

Riikko

2023-12-17, 17:34
sothis napisał/a:

I krówek i kurczaczków i świnek też. Biedne zwierzątka.



nie chodzilo mi o to, lecz o:
"Populacje rekinów odgrywają niezwykle istotną rolę w ekosystemach morskich. Są one szczytowymi drapieżnikami morskimi, co oznacza, że nie posiadają naturalnych wrogów. Rekiny regulują populacje innych zwierząt, polując na chore, słabe, stare czy bliskie śmierci osobniki. Presja ze strony rekinów stanowi mechanizm doboru naturalnego zapewniającego przetrwanie tylko najlepiej przystosowanym, najsilniejszym przedstawicielom innych gatunków. Bez rekinów, populacje gatunków znajdujących się niżej w łańcuchu pokarmowym, mogłyby się nadmiernie rozmnożyć, co zwiększyłoby znacząco presję na inne zwierzęta oraz rośliny, którymi się żywią. Tak więc rekiny pomagają utrzymać równowagę łańcucha pokarmowego. Z kolei stabilny morski łańcuch pokarmowy zapewnia żywność oraz gwarantuje miejsca pracy dla setek milionów osób."
https://www.msc.org/pl/rekiny-a-zrownowazone-polowy

Adameck

2023-12-17, 17:35
W sumie dobrze wyszło, bo jemu nic nie będzie, a na starość wnukom będzie opowiadał, jak to walczył z krwiożerczym rekinem, pokazując przy tym bliznę.

Bul_od_bytu

2023-12-17, 22:34
Dobrze wiedzieć, że taki mały sk***iel potrafi ugryźć kogoś kto trzyma go za ogon

chorym

2023-12-18, 00:49
Riikko napisał/a:

nie chodzilo mi o to, lecz o:
"Populacje rekinów odgrywają niezwykle istotną rolę w ekosystemach morskich. Są one szczytowymi drapieżnikami morskimi, co oznacza, że nie posiadają naturalnych wrogów. Rekiny regulują populacje innych zwierząt, polując na chore, słabe, stare czy bliskie śmierci osobniki. Presja ze strony rekinów stanowi mechanizm doboru naturalnego zapewniającego przetrwanie tylko najlepiej przystosowanym, najsilniejszym przedstawicielom innych gatunków. Bez rekinów, populacje gatunków znajdujących się niżej w łańcuchu pokarmowym, mogłyby się nadmiernie rozmnożyć, co zwiększyłoby znacząco presję na inne zwierzęta oraz rośliny, którymi się żywią. Tak więc rekiny pomagają utrzymać równowagę łańcucha pokarmowego. Z kolei stabilny morski łańcuch pokarmowy zapewnia żywność oraz gwarantuje miejsca pracy dla setek milionów osób."



przydałyby się takie rekiny lądowe :D

Burek13

2023-12-18, 08:57
Ja tam się na rybach nie znam ale takiemu ch*jowi to od razu łeb uj***ć

Ja tam się na rybach nie znam ale takiemu ch*jowi to od razu łeb uj***ć
Oczywiście przy samej dupie