18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Webber na konferencji

piotruniusz • 2013-03-28, 21:58
Mark Webber troszku zdegustowany



po tagach nie znalazłem

Steven

2013-03-29, 04:35
@zsakuł: Noż k***a wyślę Ci kilka zdjęć dziwnych wyrazów twarzy mojej lubej, weź to rozszyfruj jakbyś miał chwilę.

Srasłkasz

2013-03-29, 07:17
zsakuł dobre oceny pewnie miałeś z rozprawek na polskim.

JądroChaosu

2013-03-29, 10:39
No i dobrze że go wyprzedził, to są wyścigi czy co??
Ja pie**olę, myślałem że czasy kiedy zespoły wydawały polecenia i ustawiały wyścigi minęły kiedy Barrichello zatrzymał się ostentacyjnie przed metą żeby przepuścić Schumachera, ale widzę że dalej to ten sam szajs...

Driver77

2013-03-29, 10:52
@zsakuł co ty pie**olisz jak nie jestesteś w temacie ten gif jest z konferencji prasowej po kwalifikacjach a nie po wyścigu, tyle w temacie.

PS ten wyścig wygrał Webber a Vettel nawet na podium nie był, a to co ty opowiadasz to było z wyścigu w malezji w tym roku

giebeka

2013-03-29, 11:45
zsakuł napisał/a:



już tłumaczę. Ten po prawej (Niemiec) co pie**oli coś do mikrofonu i ten po lewej (Australijczyk) co nak***ia wodą jeżdzą sobie w jednym zespole w ef1. No i se jechali razem i ten po lewej był przed tym po prawej. I oni byli z przodu przed wszystkimi innymi (bo jeszcze inni się ścigają ale ci dwaj z gifa i byli najszybsi ze wszystkich bo mają dobre samochody i skila). No i dostali info na słuchawki, że mają dojechać spokojnie do mety i oszczędzać bolidy ( ten pojazd w którym jeżdzą) i opony i w ogóle, żeby spokojnie się doturlali do końca bo i tak fajnie 2 pierwsze miejsca dla zespołu (bo w ef1 jeszcze jest klasyfikacja konstruktorów, tj. Ci co robią te auta dostają punkty jak ich auto wygra i jak na koniec masz dużo punktów to wygrywasz). A tu nagle tak jak w 39' Polskę, tak pod koniec wyścigu Australijczyka zaatakował (patrz pierwszy nawias). I to było bardzo ryzykowne bo mógł zniszczyć pojazdy (a one są drogie) albo narazić siebie i kolegę na uraz. I ten po lewej mu popuścił i ten po prawej wygrał a ten po lewej przegrał. Słowem ten po prawej wych*jał tego po lewej i dlatego ten po lewej mógłby być zły na tego po prawej. :)


Tu nie chodzi o gp malezji z tego sezonu. Ten gif jest z grand prix wielkiej brytanii 2010 , bodajrze po kwalifikacjach. Jak dobrze pamiętam to była tu afera, że Vettel urwał przedni spojler, i dali mu ten sam z samochodu Webbera, a Webber musiał skorzystać ze starego modelu. Niby w red bullu nie ma kierowców nr 1 i nr 2 , oboje są na równi, lecz w praktyce wygląda to inaczej. zawsze faworyzują niemiaszka.

hamusq

2013-03-29, 12:03
zsakuł napisał/a:



już tłumaczę. Ten po prawej (Niemiec) co pie**oli coś do mikrofonu i ten po lewej (Australijczyk) co nak***ia wodą jeżdzą sobie w jednym zespole w ef1. No i se jechali razem i ten po lewej był przed tym po prawej. I oni byli z przodu przed wszystkimi innymi (bo jeszcze inni się ścigają ale ci dwaj z gifa i byli najszybsi ze wszystkich bo mają dobre samochody i skila). No i dostali info na słuchawki, że mają dojechać spokojnie do mety i oszczędzać bolidy ( ten pojazd w którym jeżdzą) i opony i w ogóle, żeby spokojnie się doturlali do końca bo i tak fajnie 2 pierwsze miejsca dla zespołu (bo w ef1 jeszcze jest klasyfikacja konstruktorów, tj. Ci co robią te auta dostają punkty jak ich auto wygra i jak na koniec masz dużo punktów to wygrywasz). A tu nagle tak jak w 39' Polskę, tak pod koniec wyścigu Australijczyka zaatakował (patrz pierwszy nawias). I to było bardzo ryzykowne bo mógł zniszczyć pojazdy (a one są drogie) albo narazić siebie i kolegę na uraz. I ten po lewej mu popuścił i ten po prawej wygrał a ten po lewej przegrał. Słowem ten po prawej wych*jał tego po lewej i dlatego ten po lewej mógłby być zły na tego po prawej. :)



Tlumaczenie dla debili i nie zrozumialem, jest mi smutno :emo:

gracii

2013-03-29, 18:10
@zsakuł dzięki za wytłumaczenie pomogło.

Gnoyek1990

2013-03-29, 22:43
Po pierwsze te osoby co wypowiadają się w stylu

wyprzedził i dobrze ,że wygrał itp

niech z łaski swojej zamknął ryj jak nie oglądali wyścigu i nie widzieli jak on wyprzedzał, jakby wyprzedził go normalnie to nie miałbym nic przeciwko. Ale ten zachłanny idiota mógł doprowadzić do wypadku. A od kraksy dzielił ich góra 1cm

Shootee napisał/a:


Po primo troszkę kultury, po drugie jakiego rajdu o_0. To są wyścigi torowe. Polecam poczytać co to rajd a co wyścig.



Polecam j***ny idioto zapoznać się ze słownikiem języka polskiego i przed wypowiedzeniem się odwiedzić słownik z synonimami polskimi

A tutaj specjalnie dla ciebie synonimy słowa RAJD

http://synonim.compelo.com/rajd.html