18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wdowcy

PsMicz3K • 2013-07-17, 19:17
Spotyka się trzech pedałów wdowców:
-Zwłoki mojego Januszka -mówi pierwszy- skremowałem, jak sobie tego życzył, a później rozsypałem na plaży, gdzie go poznałem.
-Oh, jak romantycznie. Ja mojego ukochanego też skremowałem -powiada drugi- i rozsypałem na górskiej polanie, na której pierwszy raz się kochaliśmy.
-Cudownie....
Na to trzeci:
-Ciało mojego Andrzejka też skremowałem, a jego prochy wsypałem do grochówki...
-Mój boże, dlaczego do grochówki ?!
-Żeby wyj***ł mnie w dupę ten ostatni raz.

babycow

2013-07-17, 19:24
tylko cioty jedza grochowke. tyle w temacie :D

prawdziwy facet je pomidorowke, albo rosol

MrKinggston

2013-07-17, 19:35
babycow napisał/a:

tylko cioty jedza grochowke. tyle w temacie :D

prawdziwy facet je pomidorowke, albo rosol



Widać, że nigdy w wojsku nie byłeś czyli jesteś ciotą :P

Powiedziałbyś tak na kompanii i byłby hard

Ko...........ę

2013-07-17, 20:50

ces

2013-07-17, 20:54
Grochówka jest zajebista! Z kiełbaską i żeberkami.

joszkoB

2013-07-18, 00:29
W wojsku podstawą jest grochówa, ale dlaczego? A no dlatego, że jak po grochówce dostaniesz gazów to ani Tobie, ani Twoim kompanom przez myśl nie przejdzie, żeby zasnąć. :D

ostatni

2013-07-18, 00:29
No kurrrwa wreszcie! W końcu jakiś kawał o pedałach. Myślałem, że lewactwo tak struło społeczeństwo, że nawet tutaj nie wolno śmiać się z tych śmieci. Brawo. Nie ma co dyskutować z lewakami, tylko drzeć łacha z pedałów, feministek i całej reszty tego pie**olnika tak jak oni obrażają Katolicyzm i Polskość. Zobaczymy komu bardziej gul skoczy. Jeszcze trzeba zmienić tę poprawną polityczną. Za obrazę pedałą order i nagroda pieniężna, za obrazę KK czy Wartości Narodowych wpie**ol i 5 lat w kołchozie razem z więziennymi jebakami. Taka ustawa powinna przejść, w końcu normalnych ludzi jest jeszcze w Polsce więcej niż dewiantów i innych śmieci.

arkadiuss92

2013-07-18, 00:42
@up przestań pie**olić, nie cierpię takich co wszędzie widzą lewaków albo narodowców i wszędzie wtryniają polityke. Wszędzie musicie sie w tym wpie**alac. Wchodze na sadola po " dzienna dawke czarnego humoru " a nie polityki (od tego jest tvn24 itd etc).
Dla autora
Dawno nie czytałem tak dobrego kawału.

malomo

2013-07-18, 01:38
@ostatni
Wyczuwam potężny ból doopy:D

Jakiś lewak ci w młodości krzywdę cielesną wyrządził że teraz na siłę szukasz winnych?
Idź spinać się na fejsie czy innym syfie dla ludzi którzy koniecznie muszą wyrazić swój "bul" i wk***ienie wszystkim ludziom którzy nie chcą na to patrzeć.

te...........an

2013-07-18, 06:50
Dla pedałów najlepszy jest barszczyk biały. Z kiełbaską i jajkami.

Jarrt

2013-07-18, 09:53
ostatni napisał/a:

No kurrrwa wreszcie! W końcu jakiś kawał o pedałach. Myślałem, że lewactwo tak struło społeczeństwo, że nawet tutaj nie wolno śmiać się z tych śmieci. Brawo. Nie ma co dyskutować z lewakami, tylko drzeć łacha z pedałów, feministek i całej reszty tego pie**olnika tak jak oni obrażają Katolicyzm i Polskość. Zobaczymy komu bardziej gul skoczy. Jeszcze trzeba zmienić tę poprawną polityczną. Za obrazę pedałą order i nagroda pieniężna, za obrazę KK czy Wartości Narodowych wpie**ol i 5 lat w kołchozie razem z więziennymi jebakami. Taka ustawa powinna przejść, w końcu normalnych ludzi jest jeszcze w Polsce więcej niż dewiantów i innych śmieci.



Smaruj smaruj smaruj pupcie smaruj, może przestanie boleć.

Z tego co widzę gul skacze najczęściej wszelkim gimboprawicowcom, których prawicowość ogranicza się do ciśnięcia wszystkich wokół od lewaków.

tombaz

2013-07-18, 10:11
Cioty jedzą miód, a prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

ostatni

2013-07-18, 15:30
teksty o bólu dupy, jakie to oryginalne, zwłaszcza ze strony ludzi równocześnie nazywających mnie gimbusem :lol:

schranz21

2013-07-18, 17:39
Słyszysz? To ból dupy :mrgreen:

Aragon1988

2013-07-19, 01:42
@ ostatni
ty to chyba jednak jesteś jakiś troll, bo nikt poważny nie dopatrywałby się w takim tekście kontekstów politycznych. Równie dobrze można by to okrzyknąć propagandą antyalkoholową, bo 3 facetów się spotyka i nie ma słowa o alko. To spisek!!!