18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wczoraj Madonna

Bogna • 2009-08-27, 13:03
dziś sataniści. powiało grozą.






Chrząszczyżewoszyc

2009-08-27, 22:29
G-Squad w natarciu! Żaden krzyż nie spłonie na ich warcie.

MaraBM

2009-08-28, 09:58
ło k***a!!! aaaaaaahahahaha...w tym kraju tylko katole i icki czują się urażone na każdym kroku...

Ikkus

2009-08-28, 15:08
Stare dziady a takie głupie ehh cóż witamy w Polsce - Kraju Absurdów (tu bez obrazy ;p )

Jestem tylko ciekaw czy gdyby zebrać sporo podpisów na petycji na temat odwołania jakiegoś święta katolickiego. Które może wyimaginowanie ranić uczucia Ateistów. Czy udało by się zakazać tego święta. W końcu prawo to prawo xDD

Felas

2009-08-28, 15:39
Screamo Crust= Pal Krzyż!

scibson

2009-08-28, 23:40
w tle słychać jak w kiblu się woda leje ze spłuczki...

Darth

2009-08-29, 10:45
Jutro na olsztyńskiej starówce grają Vader i Marduk i to 5m od kościoła. Jestem ciekaw ilu kato-faszystów sie pojawi demonstrować swoje wielkie niezadowolenie hehe:P

maputo

2009-08-30, 01:48
Właśnie ludzie zajmują się pierdołami, a mogliby np uczyć ortografii. Innym wytykasz (NUSZ siE w kieszONce otFiera jaG widzE ortografiE nie_ ktUryH ÓRZyTkoFnikUF...), a sam nie potrafisz. A wystarczyłoby włączyć sobie słownik w przeglądarce. Mi też się nóż w kieszeni otwiera jak widzę słowa 'urzędą' i 'sądą', które nie istnieją. Chyba, że napisałeś tak celowo, w co wątpię.

Vlaadmir

2009-09-10, 10:04
Hmmm.... Nie wiem czy dobrze rozumiem Waszą religię, ale widzę to mniej więcej tak:
1. Jesteś ateistą - jesteś debilem.
2. Jesteś satanistą - obrażasz czyjeś uczucia religijne.
3. Jesteś muzułmaninem, żydem, innym ch*jem - patrz punkt 1 2.

Co z tego że sobie dzieci urządzają koncert i plakaty wieszają, chyba mają takie prawo lol o.O' Obraza to raczej zachowanie atakujące jakąś religię, potępiające ją, wyśmiewające. A plakaty informujące o koncercie to nie obraza, niezależnie od wydźwięku.
Idąc tokiem rozumowania tych zgredów, mogę oskarżyć kościół o informacje o mszy w intencji J(eba*)P(olic*e)2, bo to akurat obraża moje uczucia religijne.

joorass

2010-05-01, 01:57
pie**olenie o Chopinie. wg takich ludzi wszystko co nie jest wg Biblii/Jedynej Słusznej Wiary jest ZUEEEEEEEEEE
Czekałem na ciężarówkę wjeżdżającą przez ścianę. I się nie doczekałem :emo:

ulicznik

2010-05-09, 23:10
ten koncert z satanizmem wspólnego nie miał nic, z tego co wiem, jak i same zespoły też.. buractwo na poziomie polaków katolików przedstawione bardzo ładnie ;D

Aedammair

2010-06-22, 20:11
"chrześcijan jest w Polsce więcej. Prawo nie zostało stworzone, by chronić mniejszośc muzłmańską, żydowską czy buddyjską. Jest dla chrześcijan" Piękne, piękne!

Lumpy

2010-07-23, 15:32
Święte ch*je, a nie jeden pewnie 14latke przepie**olił.