18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wczesny prototyp Google Glass za 5 tysięcy złotych

iOskar • 2014-07-22, 14:50


Cena urządzenia niedługo ma spaść, ale Dark Arhon z arhn.eu przedstawia okularki już teraz.

blackbird969

2014-07-22, 22:42
@SKINHEAD

focus = skupić w tłumaczeniu
a w momencie kiedy on kręci film/robi zdjęcie focus odpowiada za złapanie ostrości i dla wielu osób "sfocusować" jest łatwiej i szybciej wymówić niż "spróbuję wam złapać ostrość zdjęcia/filmu"

idź się lepiej poucz angielskiego skoro Ci tłumaczenie nie wychodzi tak prostego słowa

ps. jak chcę pobzykać bezpiecznie to mówię "chodź nawiążemy połączenie VPN" a jak pijany to połączenie bezpośrednie ;)

norbi5544

2014-07-22, 23:02
Ziomek ze szkoly mial je juz w lutym,cala patologiczna grupa,wraz ze mna zrobila sobie slit focie w nich co to za njus? :O

wernetto

2014-07-22, 23:07
nobas napisał/a:

hmm i po co takie gowno


żebyś sadolowy polaczku miał kolejny temat do narzekania.

INOGIEKSA

2014-07-22, 23:23
mimo tego, że koleś nie pieprzy od rzeczy, ciekawie wszystko opowiada i nawet macie podgląd na żywo to i tak ktoś się dopie**oli wyglądu.

bisfhcrew

2014-07-22, 23:24
Fajny bajer, ale poza nawigacją i nagrywaniem z ukrycia ludzi, to nie widzę innego zastosowania. Drzeć się na ulicy żeby znalazł mi np. ceny uszczelki głowicy do xantii, to mimo wszystko bardziej komfortowo będzie zrobić to na telefonie. Bo nie wyobrażam sobie, żeby stosowali to do odczytów przemówień czy ściągania z wiki podczas operacji jak pacjent leży pocięty na stole.

1408

2014-07-22, 23:30
mareczkos napisał/a:

On chyba ciągle niewysrany chodzi, że taki ma głos...

Ale i tak prowadzi jeden z ciekawszych kanałów na YT



...czyli jak komuś dosrać i pochwalić go jednocześnie.