18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

WC PKP

kroto • 2014-02-05, 13:55
Zdarzenie miało miejsce dziś rano.
Po przybiegnięciu na dworzec PKS ujrzałem nowy rozkład jazdy (od dziś obowiązujący). Pod wpływem nerwów i aktywności ruchowej zachciało mi się srać. W oddali ujrzałem obok torów ruderę z wielką tablicą z napisem "W.C" i uznałem to za cel poszukiwań.
:kloc:
W środku było zimno jak w lodówce mimo kartki na drzwiach, która informowała, że pomieszczenie jest ogrzewane (chyba pierdami).
Tylko jedna kabina była "czynna", niestety pozbawiona zamykania oraz ze ścianami płaczącymi brązowymi łzami (znaczy się gównem ktoś malował :kupa: ).
Z wielkim bólem w sercu siadłem na tronie gdy wbiegł jakiś facet, otworzył drzwi kabiny, spojrzał na mnie, na ścianę i z okrzykiem "O kórwa, pie**olony!" wybiegł.
Najgorsze te spojrzenia ludzi na dworcu gdy już wyszedłem. :oops:

Magik2501

2014-02-05, 13:57
Ale ci powiedział

Smutas

2014-02-05, 14:04
Najgorsze były spojrzenia ludzi? A co, zapomniałeś spodni na dupę naciągnąć?

Enzo_Gorlomi

2014-02-05, 14:16
Poza tym, że "k***a" pisze się przez "u" to zacna historyjka.
Tak bardzo k***a mać prawdziwa i smutna. W większości kibli na polskich dworcach prędzej zrzygałbym się od smrodu i "widoków" niż usiadłbym na tronie.

flourishman

2014-02-05, 15:02
Enzo_Gorlomi napisał/a:

Poza tym, że "k***a" pisze się przez "u" to zacna historyjka.


Ale gościu, który wbiegł do kibla to powiedział i powiedział to przez "ó". Nie czepiaj się :krejzi:

ballandars

2014-02-05, 15:07
Z wielkim bólem w sercu siadłem na tronie


Co zrobiles w publicznej toalecie???

werther

2014-02-05, 16:22
kroto napisał/a:


Po przybiegnięciu na dworzec PKS [..] W oddali ujrzałem obok torów [...]



Kręcisz jak pijany dróżnik.

worldoko

2014-02-05, 17:03
A maszynista zatrzymał pociąg i zaczął klaskać kolanami.

fa...........er

2014-02-05, 17:23
W tytule jest WC PKP, także nie wiem o co się czepiasz @werther. Idź cierpieć gdzie indziej. :) w moim mieście dworzec PKP i PKS dzieli zaledwie kilka metrów. W Krakowie inaczej nie jest też. To chyba żadna nowość.

NazgulTom89

2014-02-05, 17:51
podobna akcje mialem w galeri, bedac na zakupach przycislo mi ale tylko pecherz, ze galeria nowka sztuka to i kible lepsze jak u nie ktorych na chacie., kibelki oczywiscie pelne wszystkie pisuary oblegane, dwie kabiny z trzech tez zajete, jest niedziela wiec galeria zaj***na od wierzacych ale nie praktykujacych.... jedna kabina wolna, wolna byla bo takie gowno tam lezalo ze inni woleli stac i czekac az sie cos zwolni. mysle pie**ole, wchodze. jebie niemilosiernie, kibel tak zapchany ze to stare gowno nie chce sie spuknac, gdybym wiecej nalal to wylaloby ponad dekiel. smrod taki ze po dluzszej chwili ubrania zaczynaja jebac, no ale co tam, skonczylem i wychodze .kibel caly ludzi a ja z tekstem ,, no lepiej tam nie wchodzcie.....,,
pytanie brzmi czy wiedzieli ze to nie po mnie jest tak tam nasrane i jebie niemilosiernie.... :oops:
ja tylko lalem, dobrze ze duza galeria, szybko opuscilem pomieszczenie :noga: widzac miny tych ludzi po moim ostrzezeniu.

220KM

2014-02-05, 18:00
Co z Ciebie za Polak jak nie wiesz jak się pisze k***A?

zyzio966

2014-02-05, 18:01
@werther A w Częstochowie obok dworca pks są tory!

fannadil

2014-02-05, 18:09
jaa to wy obok dworca pkp macie tory?

Sapthor

2014-02-05, 18:34
Bałbym się wejść a co dopiero usiąść :)