18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wbrew pozorom niektórzy mogą mieć lepiej.

MichaU • 2013-06-12, 07:24
Jeden z przykładów:

Blizzard93

2013-06-12, 16:05
Uuu ale spina ;D Mam znajomego inwalide, czasem podobne teksty leciały i koleś się śmiał z tego, a odmawiając wódki mówił że "po pijaku nie jeździ" (kolo jeździ na wózku inwalidzkim). Nawet inwalidzi potrafią mieć większy dystans do siebie i poczucie czarnego humoru niż większość "sadoli" na tym forum ;) Kawał ostry - lubie takie, a skoro większość ludzi się tak burzy to polecam im tą stronkę ---> kwejk.pl ;)

Eryk12

2013-06-12, 16:08
won z tym gównem, pajacu.. Masz problem wiazac nogi to amutuj, a nie na siłe tu wrzucasz -.-'

MichaU

2013-06-12, 16:14
Sprajt18 napisał/a:

To chodz k***a boso buraku j***ny


tomiknn napisał/a:

Jak wiązanie butów do dla Ciebie problem, to ile Ty masz k***a lat? 5?


Mentorstajl napisał/a:

Absurdalnie autor obrazka ma pok***iony łeb,nawet na sadisticu trzeba mieć szacunek do inwalidów tego stopnia.Bo wątpię że ktoś chciałby być na ich miejscu.


maciek24043 napisał/a:

Tak ci to nie pasuje zjebie genetyczny to upie**ol sobie nogi przy samej dupie... :homer:


Czarnarzepa napisał/a:

Autor: "Michauke". j***na gimbaza, żebyś sam tak skończył.


czeslaweq napisał/a:

Na kwejka z tym spierwypierpapie**alaj


Eryk12 napisał/a:

won z tym gównem, pajacu.. Masz problem wiazac nogi to amutuj, a nie na siłe tu wrzucasz -.-'



I jak to ma być strona z czarnym humorem, skoro takie wrażliwe p*zdy jak wy tu siedzą? Jak jesteście tacy wrażliwi, to sadistic.pl nie jest dla was. Idźcie na kwejka.

wojf

2013-06-12, 16:22
Michauke napisał/a:









I jak to ma być strona z czarnym humorem, skoro takie wrażliwe p*zdy jak wy tu siedzą? Jak jesteście tacy wrażliwi, to sadistic.pl nie jest dla was. Idźcie na kwejka.



To co wstawiles to nie jest czarny humor tylko jakies gowno, skad to w ogole k***a wziales? Juz ch*j z tym, ze kpisz z inwalidow, to jeszcze jest do zrozumienia w koncu to sadistic no ale k***a zeby sie jarac takim syfem?

MichaU

2013-06-12, 16:28
wojf napisał/a:



To co wstawiles to nie jest czarny humor tylko jakies gowno, skad to w ogole k***a wziales? Juz ch*j z tym, ze kpisz z inwalidow, to jeszcze jest do zrozumienia w koncu to sadistic no ale k***a zeby sie jarac takim syfem?



Nie jaram się tym, ale rozśmieszyło mnie. Jak widać weszło na główną, więc można wywnioskować, że nie tylko mnie. Są i tacy (co widać w komentarzach), którym to nie podeszło i się strasznie napinają. Obrazek nie jest mojego autorstwa. Myślę, że nawet jego autor tak nie uważa.
P.S. z gimnazjum to są ci młodzi gniewni co tak spinają dupę.

an...........en

2013-06-12, 16:38
kiedyś też był butthurt, bo wstawiłam obrazek z jakimś aktorem-murzynem na wózku. Ależ to były czaaasy... Nawet chyba warna dostałam, ale ch*j.

taziu

2013-06-12, 16:51
Sadistic jest teraz oblegany przez katoli i pisowców, cóż się dziwić że każdy się oburza.. Sadol skończył się ponad rok temu. A ja chętnie autorowi wątku dam piwo, bo moja laska teraz jeździ na wózku i muszę ją r*chać na włączonym hamulcu. Peace.

broniu

2013-06-12, 18:00
Ludzie bez rąk też nie muszą wiązać butów... a nam zawsze pod górkę :roll:

chalny

2013-06-12, 18:17
Jak chcecie pooglądać różowe kucyki i sweetaśne obrazki, to idźcie na kwejka, czy inne besty. Won z Sadistica wrażliwce!

Sanjaro

2013-06-12, 20:47
k***a ale zabawne. To co widze tutaj to nie czarny humor. Tylko nieśmieszne gimbusiarskie obrazki urwane z chamsko.pl i innych gówien zmieszanych z błotem.