18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Watykan chce zająć Syjon

wojtas2112 • 2013-04-29, 01:03
Mała pogadanka o władzy, Watykanie, bankach autorstwa byłego świadka Jehowa z Australii Henry Kubika


Roszp

2013-04-29, 12:14
wojtas2112 napisał/a:

byłego świadka Jehowa z Australii Henry Kubika


Pięknie to odmieniłeś :brawo:

Były świadek, syjon, watykan... Wydaje mi się, że jest dział "teorie spiskowe", mam rację?

Pawlikowsky

2013-04-29, 14:34
podaj adres jego strony to będę wdzięczny


Ork.Fajny

2013-04-29, 17:17
Watykan... Potężny kraj...
Wspaniała armia dzielnych i pstrokatych halabardzistów skutecznie strzegąca granic tego imperium oraz miliony czarnych żołnierzy uzbrojonych w magiczną wodę i ostry krzyżyk którymi pilnują by taki karzełek jak Putin nie fikał...

Charles_Manson

2013-04-29, 20:40
Pawlikowsky napisał/a:

podaj adres jego strony to będę wdzięczny



zbawienie.com, koleś mówił w filmie.

Pawlikowsky

2013-04-29, 23:43
Ork.Fajny napisał/a:

Watykan... Potężny kraj...
Wspaniała armia dzielnych i pstrokatych halabardzistów skutecznie strzegąca granic tego imperium oraz miliony czarnych żołnierzy uzbrojonych w magiczną wodę i ostry krzyżyk którymi pilnują by taki karzełek jak Putin nie fikał...

Cytat:


Jak poczytasz o tych ludziach to zrozumiesz

Ork.Fajny

2013-04-30, 10:32
Gdzie szukać tych książek? W dziale fantasy czy sci-fi?

jolmen13

2013-04-30, 12:58
Ehh... jak ja nie lubię tych teorii spiskowych... Nie wiem jak można wierzyć w takie bzdury, to wszystko jest nie bardziej wiarygodne niż kosmici w UFO, którzy nas odwiedzają by wypijać krew z amerykańskich krów. ;/

chillman

2013-04-30, 23:58
Syjonizm ... ? z tego co całkiem nie dawno wkuwałem na sprawdzian to ruch syjonistyczny powstał pod koniec XIX wieku chyba w 1896 roku i miał na celu zjednoczenie żydów i odzyskania państwa żydowskiego... nie biore tego nagarnia serio, jeśli ktoś chce głosić takie tezy powinien być cholernie rzetelnym i pedantycznym co do terminologii i detali .

PA...........SM

2013-05-01, 00:18
Patrząc na to co dzieje się na Świecie, Europie i w końcu w Polsce wiem, że to prawda. Zresztą już 8 lat temu słyszałem co nieco o tych żydowskich machlojkach finansowych i wojennych całego świata. Holokaust to tylko temat zastępczy, aby zmylić przeciwnika, czyli gojów (czytaj sługusów żydowskich). Szkoda, że Adolf Hitler nie dokończył swojego wielkiego dzieła, bo dzisiaj świat byłby lepszy i bez żydostwa !!!