18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Was?!

aa...........am • 2013-11-16, 18:03
Kapusta i kwas 8-)

Gogul

2013-11-16, 22:41
jak fajnie poczekał ten niemiec co go Grigorij zdjął :D

~zsakuł

2013-11-16, 22:49
@up nie oglądam telewizji ale doj***łbym ci takie w11 za ten spam, że by ci lufa dupą wyszła

KociBolec

2013-11-16, 23:48
Gustlik wymiatał nie ma co.

Loaloa

2013-11-16, 23:54
Cytat:

akurat to nie jest prawda o wiele lepiej byśmy wyszli na sojuszu z trzecią rzeszą i zniszczeniu ruskich w pierwszej kolejności



Wiem o tym. Zresztą niestety nieżyjący już historyk Paweł Wieczorkiewicz (jak najbardziej prawicowy) sugerował, że Polska powinna zawrzeć sojusz z Trzecią Rzeszą i wspólnymi siłami wywalczyć Lebensraum dla obydwu nacji atakując Rosję. z powodu tak radykalnych poglądów uważany był za bardzo kontrowersyjnego, ale jak się zagłębić w jego wywody, to należy przyznać mu rację. Na pewno Polska nie wyszłaby na tym sojuszu gorzej, a w 1939. roku Armia Czerwona nie miałaby szans na jakąkolwiek obronę. Nawet po ataku Niemców przez pierwsze miesiące słabo uzbrojone i fatalnie dowodzone wojska radzieckie ponosiły porażkę za porażką. Niemców pokonała przede wszystkim rosyjska pogoda i absurdalnie wydłużone i nieskuteczne wskutek sabotazu partyzantów linie zaopatrzenia. Dopiero po przeorganizowaniu armii i przerzuceniu za Ural fabryk zbrojeniowych Stalin rozpoczął kontratak. Z pewnymi żródłami zaopatrzenia i sprzymierzoną Polską u boku Hitler mógłby zetrzeć Ruskichna pył i zatrzymać się dopiero na Sachalinie. No, ale teraz to sobie możemy gdybać...

maksym_gorki

2013-11-17, 11:02
szer.Polucjan napisał/a:

@up

akurat to nie jest prawda o wiele lepiej byśmy wyszli na sojuszu z trzecią rzeszą i zniszczeniu ruskich w pierwszej kolejności


Jakie to jest, k***a, żałosne. Jak słyszę/czytam takie teksty, to k***ica mnie bierze, że moi rodacy są takimi debilami. III Rzesza dostała po dupie makabrycznie, ale z Polską i jej parkiem maszyn niezdolnym do obrony choćby połowy kraju, podbiłaby ZSRR i cały świat. Już widzę jak tankietkami wjeżdżamy na Plac Czerwony.

szymek61

2013-11-17, 13:58
To był dobry odcinek :P