18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wartość życia

Zenobiusz94 • 2017-05-27, 14:29
Lewactwo cały czas w formie :mrgreen:

Ezix napisał/a:


:idzwch*j: :tecza: :samobojstwo:


Ork.Fajny

2017-05-27, 22:13
Apolityczny napisał/a:

[...] a prawactwo płacze nad losem komórki jajowej bo kler tak chcę... Kiedy w końcu ten gatunek zacznie myśleć samodzielnie?


Proponuje wpierw abyś Ty zaczął myśleć, zanim zaczniesz wymagać tego od innych. Nikogo na prawicy nie interesują komórki jajowe. Mylisz zygotę z komórką jajową. :-)

lesiot

2017-05-27, 22:30
Ork.Fajny napisał/a:

Nikogo na prawicy nie interesują komórki jajowe.


Udowodnij swoją hipotezę! Szczególnie biorąc pod uwagę opinie tzw. "prawicy" na temat antykoncepcji (ze szczególnym uwzględnieniem antykoncepcji stosowanej przez kobiety).

Czas start.

Ork.Fajny

2017-05-28, 07:27
Z oczywistymi trollami raczej dysktuować nie będę. Idź napisz kolejny post o Jarku.
Powiem tylko tyle że prawilnych interesuje moment poczęcia a jest z nim powstanie zygoty po zapłodnieniu komórki jajowej. Spermy i komórek jajowych nikt chronić nie chce. Z nich samych nic nie powstaje.

lesiot

2017-05-28, 08:28
Jak zwykle, nie ma argumentów, to trzeba kogoś wyzywać... typowe dla Ciebie.

Jak to tzw. prawicy nie interesuje to co przed zygotą? To czemu tak się spinają na tematy antykoncepcji?

A przecież samo powstanie zygoty, to jeszcze żadna gwarancja powstania człowieka.

sumka

2017-05-28, 21:18
Nie wiem co się spuszczacie przykład dobry jak każdy inny. Prawaki to takie manipulanty k***iszony nie wiem na ch*j spuszczać się nad kilkoma zamachami rocznie gdzie ginie około 200 osób gdy co roku w tak bezpiecznej Cebulandi na drogach i chodnikach ginie 3-4tyś a rannych zostaje około 40tyś (statystki policyjne) i jakoś nikt nie widzi problemu.

Świetny przykład miałem ostatnio gdzie mój sąsiad św. PISior podniecał się uchodźcami jak to się on ich boi że go zabiją jak tu przyjadą a 2 miesiące temu zabił go młody sebix (20lat) na chodniku po tym jak został uderzony w bok gdy nie ustąpił pierwszeństwa. Widać los bywa złośliwy :)

sa...........os

2017-05-29, 12:10
W porządnej jakości, gdzie coś słychać...


Ale gwałt na mózgu. Niech jej PiS podziękuje, bo być może wygrała im wybory w 2019. :lodowka:

BKKWK

2017-05-29, 12:18
Apolityczny napisał/a:

Lewactwo płacze nad losem imigrantów, bo żydzi tak każą, a prawactwo płacze nad losem komórki jajowej bo kler tak chcę... Kiedy w końcu ten gatunek zacznie myśleć samodzielnie?



Wyjaśnij mi, bo nie rozumiem, co z tym wspólnego mają żydzi?

A odnośnie tematu - ten tępy babsztyl twierdzi, że życie np. mojej matki jest warte mniej więcej 2000 imigrantów. No, k***a, zaj***ć ją i wykasować wszelkie dowody jej istnienia.

lesiot napisał/a:

Jak zwykle, nie ma argumentów, to trzeba kogoś wyzywać... typowe dla Ciebie.

Jak to tzw. prawicy nie interesuje to co przed zygotą? To czemu tak się spinają na tematy antykoncepcji?

A przecież samo powstanie zygoty, to jeszcze żadna gwarancja powstania człowieka.



Nie, to niemożliwe, nikt nie może być tak głupi, jak Ty. Troll murowany.

lesiot

2017-05-29, 15:17
BKKW napisał/a:

Nie, to niemożliwe, nikt nie może być tak głupi, jak Ty. Troll murowany.


A Może "prawica" nie spina się w sprawie antykoncepcji?
Czy może wydaje Ci się, że z każdej jednej "ludzkiej" zapłodnionej komórki jajowej rodzi się człowiek?

Czegoś nie zrozumiałeś? Za trudne?

Ork.Fajny

2017-05-29, 17:26
Po czym poznać trolla a po czym kogoś komu zależy na dyskusji?
Ten komu zależy kiedy twierdzi że ktoś ma z czymś problem, przedstawia np. linki do wypowiedzi ludzi którzy mają z czymś problem.
Ten kto jest trollem, wysyła wszystkich aby szli poszukiwać wypowiedzi, które mogą nie istnieć albo liczy że Robert Winnicki co pięć minut na swoim Twitterze wypisuje "nie mam nic przeciwko antykoncepcji", bo w końcu przecież prawo polega na tym że trzeba udowodnić że się czegoś nie powiedziało a nie strona przeciwna musi udowodnić że się coś powiedziało :amused:

Lesiot w akcji. Tylko pytanie jest takie kto mu płaci za sianie chaosu na takim niszowym portalu, a może po prostu jest typowym świrem jak ten grubasek w długich włosach co ostatnio rzucił się na "faszystów od Kukiza" co zbierali podpisy pod referendum ws. imigrantów.

lesiot

2017-05-29, 23:31
Ej Ty... zielony Sokrates... Kiedy odpowiesz na pytania?